Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość czarna41
jestem ciemna jak tabaka nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tylko, że literka "d" musi być z dużej D i tej buźki nie widzisz od razu, tylko jak dodasz post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie przyłaczyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hahaha nie ma za co :) Gość możesz się przyłączyć -zarówno do robienia minek jak i odchudzania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Zjadłam właśnie ser biały polany serkiem grani i posypany łyżeczką kakao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniadanie 2 wasy z białym serem i papryczka jalapeno obiad miseczka leczo a z pol godz temu druga miseczkę zjadłam. Teraz pije sobie wodę ćwiczyć mi się nie chce ale byliśmy na spacerze długo ,rzucalismy sobie takim dyskiem okrągłym nie wiem frizby chyba się to zwie wiec trochę się nabiegałam .Olga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ja melduje 75 min hh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super długo ja 5 min nie pokrecę bo mi spada hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Olga ja uwielbiam ostre przyprawy i potrawy, ale ta papryczka to potrafi mi język sparaliżować :D Co do leczo to mmm zjadłabym i chyba sobie zrobię w tym tygodniu :) Ten dysk latający to daje w kość i można się namęczyć. Ja dzisiaj nie ćwiczę póki co bo głowa mi pęka, ale za to jutro idę na bańki chińskie i masaż antycellulitowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Gosciu ja tez zaczynałam od paru minut a teraz kręce i kręce najlepiej przy telewizji bo czas szybciej leci. Karmelizowana to Ci sie szykuje spa- zazdraszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Mam kuzynkę kosmetolog, więc mam full wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Jaaaaaaaaaaaaaaaa też tak chce, drugi dzień SB uważam za zakończony sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgag
Witajcie a więc wczoraj postanowiłam poćwiczyć piłka +rower łącznie ok godziny więc kładłam się spać w dobrym nastroju . Dzisiaj na śniadanie znowu mam twaróg bo kończy się mu data a zostało mi pół kostki to zjem a co do papryczki ostrej uwielbiam mogę chrupać jak marchewkę . Na obiad mój mąż chce zrobić kapustę z mięsem chciał ze schabem powiedziałam że jeść tego nie będę to powiedział że specjalnie dla mnie kupi chudsze mięso ale i tak tego jeść nie zamierzam bo jak pisałam wcześniej ja z tych co dużo rzeczy nie jedzą więc zrobię sobie omlet z pieczarkami to tego sałatkę z szpinaku i pomidorków ,potem nie wiem co .Teraz ogarnę chałupkę i włosy idę farbować bo mam w tej chwili wiśniowo -czerwone i nie podobają mi się, potem chciałam podjechać do jednego sklepu więc rowerem sobie śmignę jest kawał i jest góra spora będzie porcja zdrowego ruchu.Nie mogę się zalogować nie wiem dla czego .Pozdrawiam życzę słonecznego dnia a taki się zapowiada nie wiem jak u Was ale w Gdańsku słonecznie.Olga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej śpiochy witam w 3 dniu SB :D Plany na dziś 1. jajecznica , sok pomidorowy 2.serek wiejski z cynamonem 3.kapuśniak 4. jogurt nat. rzodkiewki, pomidor 5. sałatka z tuńczyka, ogorka i czerw. papryki Nowa36 jak Ci idzie? Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej śpiochy witam w 3 dniu SB :D Plany na dziś 1. jajecznica , sok pomidorowy 2.serek wiejski z cynamonem 3.kapuśniak 4. jogurt nat. rzodkiewki, pomidor 5. sałatka z tuńczyka, ogorka i czerw. papryki Nowa36 jak Ci idzie? Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
A na południu lejeeeeeeeee Olga a teraz jaki bedzie kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaG
Powrót do brązu ,ale już wiem że nie wyszedł chociaż mam mokre bo wciąż przewaga czerwonego -wisni chociaż to był szampon a teraz położyłam farbę to nie chwyciła .No nic przemęczę się jeszcze nie będę katowała już moich włosów które tak dużo wytrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
no tak z ciemniejszego na jaśniejszy zawsze trudniej przefarbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Aaaaj muszę się pochwalić :) dzisiaj na wadze 83.9 czyli po 5 tygodniach diety mam ponad 7 kg mniej bo zaczynałam z 91.2 hehe :) no to lecę teraz do kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Karmelizowana pieknie Ci spada, super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaLodz
Czesc dziewczyny :) Nie pisalam kilka dni z braku czasu, prawie caly czesc jestem poza domem, ale czytam Was na biezaco. Karmelik pieknie chudniesz, gratki! :D Ja sie zwaze jutro, bo minie mi miesiac od ostatniego wazenia i tylko mam nadzieje, ze nie mam 2 kilosow wiecej... :O ;) Dzisiaj u mnie zupka fasolowa z kasza i ostrymi przyprawami oraz duzo zieleniny, talerz owocow, na sniadanie byla bulka pelnoziarnista z maslem i jajkiem na twardo oraz garsc warzyw. 1,5 litra wody, 2 kawki jak na razie. U nas goraco, wlasnie jestem po pracy i po zupce i lece sie rzucic w basen :D Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Widzę, że Kafe dalej nie działa :/ No nic, mam nadzieję, że trzymacie się dziewczynki i walczycie dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×