Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość kluseczka1984
Dzieki Tofinko tak tez zrobie:-) bo tez mi slinka cieknie juz dzis ale niczym zrobie to bedzie jutro 18 godz masakra:-( wspolczuje Ci karmelizowana egzaminu dobrze ze juz po studiach jestem i jakas prace mam:-) a wy dziewczyny pracujace czy uczace sie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja też już po studiach, ale to jest dalszy etap mojej nauki :p także póki co dalej się uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
O to masz luz z obiadami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Dokładnie :) nie muszę kombinować z pojemnikami z jedzeniem, a zresztą mam czas w ciągu dnia coś na szybko przygotować ;) idealny czas na odchudzanie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
To jeestes baardzo ambitna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Do mnie to raczej pasuje określenie leniwa :p no, ale prawdą jest, że jak sobie coś postanowie to próbuję to osiągnąć - z różnymi skutkami heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
W porównaniu do ciebie to len jestem ja:-) do jutra dziewczynki odezwe sie z pracy przy kawie:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Miało być do jutra, a że już po 12 to napiszę do Was :D Znalazłam super przepis na cukinię i zainspirowałam się dodatkowo pomysłem Tofinki i nadzieję cukinię mięsem mielonym z szynki, pieczarkami, cebulką i pomidorami z puszki, a na wierzch położę kawałek fety i zapiekę ;p Aleeee mi ślinka już cieknie :D No i zjem sobie taką połówkę, a drugą oddam mężowi :D No to idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Dzien dobry wszystkim:-) ja powoli do pracy wstaje Karmelizowana bardzo fajny przepis na cukinie dzis tez bede taka robic:-) Czarna jesli jestes na diecie south beatch to wpisz w wyszukiwarke "south beatch forum" jest tam choc troszke stare ale fajne forum i bardzo duzo fajnych przepisow sama duzo probowalam i naprawde spoko:-) chyba ze juz go widzialas:-) dobra wstaje odezwe sie pozniej przy kawie pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej laseczki:D Oj działo siętu wczoraj wieczorem -normalnie szalenstwo na forum. Karmelku to zadna tajemnica rozmiar koła mierzymy od podłogi do pasa i to ma być średnica koło ja mam chyba 95cm a waga ok.kilograma. Kluseczko znam tą stronke ale dzięki za pamięć:D U mnie dziś; 1.serek wiejski, pomidor szczypiorek 2.jog.nat.z cynamonem 3.leczo 4 i 5. sałatka z brokuła, jajek z sosem czosnkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruch jak na Marszałkowskiej ;) kluseczka1984 -->> witam Cię i ja :) Ale się wczoraj fasolki najadłam, aż prawie bokiem mi wyszła i synu mój tez wcinał, tylko mąż nosem kręcił, bo on nie warzywny :) a teraz cukinią kusicie... Ja po macierzyńskim do pracy już wróciłam, ale na razie na 3/4 etatu więc jestem w pracy krótko, obiadki w domu jem koło 16 ;) a dziś na śniadanie były otrębuszki z mlekiem, zaraz idę na dobra kawę, a potem mam 2 brzoskwinie i serek wiejski z rzodkiewką, obiadek dziś moi chłopcy gotują i ma się nadawać dla bobasa więc dietetyczny tez będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Rowniez witam myszka:-) ja juz po kawie czekam na 9 na kanapke tak sobie mysle czy ja z tym odchudzaniem to nie mam slomianego zapalu:-( ale moze sie uda:-) ja dzis te cukinie zrobie z tym mieskiem bo wczoraj wszystkie poslinione poszly spac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny ja dziś wstałam z pozytywnym nastawieniem:)jestem juz po kawię i niedlugo idę corce zrobić sniadanie.Weszłam na wagę a tam spadek na 72.1 wiec juz blisko 71:)Pozniej jak tylko córka pojdzie spać bede jezdzic na rowerku:). Karmelizowana nie zamonij dodac do mięska przypraw soli,pieprzu,mogą byc zioła parwesalskie i czosnek jesli lubisz bo ja uwielbiam.Na wierz posypywałam startym zóltym serem ale fajnie jak zastapisz innym serkiem:)Robiłam to danie tez bakłażanem i papryką nadziewana:)Milego dnia,napiszę pożniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Tofinko ja dzis bede tez robic ta cukinie moze mi sie uda:-) dodam przyprawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do kawy 2 krówki firmowe, cukroholizm wygrywa... ale były ze świeżej dostawy, kruche na zewnątrz a w środku lejące, pycha normalnie. Teraz pożarłam dwie brzoskwinie i do pracy rodacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja jeszcze godz. i serek z 2 pomidorkami:-) juz czuje glod a tu o krowkach piszecie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej laseczki :) Ja zawsze przyprawiam wszystko pieprzem, ziołami i czosnkiem :D Generalnie lubię ostre przyprawy i sobie dodaję chili do potraw, a mojemu już nie bo zawsze ma biedny łzy w oczach i kataru dostaje :D Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam banana zmiksowanego z jogurtem naturalnym, a teraz wypiłam kawę z mlekiem :) Byłam w sklepie i dokupiłam paprykę czerwoną, a więc dzisiaj na obiad połowa cukinii i papryka czerwona nadziewana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowanaa -->> to my z mężem obydwoje lubimy wszystko na ostro ;) teraz trochę męża hamuję, bo mi się nie chce osobno dla Młodego gotować, a bobas tak ostrego nie zje, albo zje i będzie potem Go brzuszek bolał... Ale coś czuję, że szybko pozna ostry smak, bo o ile ja jeszcze takie mdłe pojem, to mąż przestanie w końcu jeść i całkiem zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
My tez z mezem lubimy ostre potrawy nieraz jezyk chce upalic:-) ale jak robie dla siebie to troszke mnie pieprze;-) ja po serku i pomidorkach zostal mi jogurt naturalny na 14 godz a pozniej ta cukinia bede robic:-) karmelizowana napisz jak Ci wyszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Kluseczko myślę, że tak ok. 14 będę robić i napiszę oczywiście jak mi to wyszło :D kiedyś już robiłam i cukinię i paprykę zapiekaną i wyszło smacznie, ale w kuchni to różne cuda się dzieją i czasem 100 razy wyjdzie, a za 101 klops :D Co do ostrych przypraw to mam to po tacie - on potrafi jeść papryczki jalapeno ze słoiczka i nawet mu powieka nie drgnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
O kurcze to niezly ma przelyk ze go nie pali:-) moi rodzice to tylko tak troszke zecaz mdle a ja od meza sie nauczylam:-) ok czwkam na relacje z cukini:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
No generalnie to mój dziadek i tata i ja też jak pijemy kawę to taką gorącą, że po wypiciu " idzie" jeszcze dym z kubka :D Wiem, że średnio to zdrowe, ale ja uwielbiam taką gorącą kawę :D Mamy jakieś tytanowe gardła haha ;p Ok lecę robić cukinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki zeby wam wyszly te cukinie i nie zapomnijcie najpierw wyjac miąż z cukini i dodac go do mięsa smażonego:)oj krówki najbardziej takie uwielbiam ale mi chęci narobilas haha .Ja jestem po obiedzie musiałam zjeść małego kotleta schabowego bo obiad robiła moja mama ,wybrałam sobie małego do tego troszkę mizerri i malo ziemniakow teraz pora to spalić ,idę pojedzic na rowreku jak skonczę to napiszę wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Cukinia i papryka w piekarniku :) Z pewnością wyjdą pyszne bo już czuję ten zapach w mieszkaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
a ja już popracowana, uciekam najpierw do biedrony, a potem do domku, zobaczę czy moje chłopy jakiś obiad uszykowały, może będzie przymusowa głodówka ;) smacznego wam życzę, odezwę się pewnie jutro. Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do zrzucenia 30 kg obecnie udało mi się zgubic 10 kg w trzy miesiące.W moim odchudzaniu pomaga mi COiO. Jeszcze droga daleka ale trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Jacie Tofinka brawoooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×