Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród profamilia Łódź

Polecane posty

Gość Dzn
szkoda że planowanyc cc nie robią... u mnie jeszcze waży się sn czy cc bo rozeszło mi się spojenie łonowe i różnie może być... . a jak nie pro familia to z planowanym cc zostaje mi tylko gameta... . Ale fanie że się dowiedziałaś przynajmniej wiemy co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Też interesowałam się porodem w pro-familia ponieważ termin mam na 9 października. Rozmawiałam z moim lekarzem, który pracuje w MP i zna większość specjalistów, którzy mają pracować w pro -familia. Sam również dostał taką propozycję i najprawdopodobniej będzie tam na etacie. O szpitalu wyrażał się w samych superlatywach, że dobrze wyposażony, że dobrzy specjaliści... Mimo to odradził mi tam poród reasumując swoją wypowiedź : "dajmy im popracować razem pół roku"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw
Gość 18:51 rozsądnego masz tego swojego lekarza... ...ja póki co planuję rodzić w profamilii, ale do 01.11 mam jeszcze trochę czasu, więc okaże się jak to wyjdzie... ...ciekawa jestem jakie będą opinie kobiet, które będą tam rodziły we wrześniu i październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny na Facebooku jest juz lista lekarzy będących pracować w Pro familia. Znacie któregoś z nich? Jeśli tak napiszcie co o nich wiecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Remisz pracował dotąd w szpitalu Rydygiera. Młody, zainteresowany pacjentkami. Dziewczyny bardzo dobrze się o nim wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaw
Dr Arkadiusz Ciesielski doświadczony lekarz z CZMP, na mnie wywarł pozytywne wrażenie (a już kilku ginów do tej pory na swojej drodze spotkałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka_84
na Facebooku Pro-Familia umieściła informację, że 20.09 odbędzie się dzień otwarty w godzinach 10-15:) Fajnie, może będzie można obejrzeć szpital i dowiedzieć się czegoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
Hej była może któraś z Was na tym dniu otwartym? Jeśli tak to podzielcie się wrażeniami bo ja nie mogłam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam, widziałam, podziwiałam :) Dla mnie super. Oprowadzenie po szpitalu, odpowiadali na nasze pytania, na prawdę super warunki. Ja się zakochałam, szpital jest cudny :) Czekam tylko na opinie Pań, które zaczną tam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także byłam. Warunki nieprzeciętne bez porównania z innymi szpitalami. Personel również bardzo miły i równie przychylny dla pacjentów jak większość w tym miejscu. Szkoda ze tak długo instytucje państwowe każą czekać na pozwolenia placówce a przez to wiele kobiet nie może kozystac z tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wiem że otwierają dopiero 7.10...i to też nie do końca pewne czy znów się nie przesunie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
O to niezła obuwie mają. Ja juz zrezygnowałam z porodu tam a szkoda bo mają super warunki i specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
Miało być obsuwe:) na Facebooku informacja ze niedługo otwierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej niż 7.10 nie otworzą...a to wersja optymistyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa_mama
No powiem Wam dziewczyny, że zanim jeszcze zaczęłam czytać forum, to już chciałam tam rodzić, bo słyszałam co nieco o tym szpitalu, ale w praniu wyszło, że skoro mam wskazania do cc, to nie mogę :( co za pech! Nie wiecie kiedy będą to zmieniać? Pewnie po nowym roku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś może informacje co trzeba mieć do szpitala ze sobą. Cała wyprawkę dla siebie i malucha? Podkłady pampersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www. łódź.profamilia... W zakładce dla pacjenta jest opisane. Miałam problem żeby w to wejść i przeczytać ale próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z tą cesarką? Nie robią przy wskazaniach planowanych cięć, a przy komplikacji przy porodzie juz robią i wtedy NFZ im płaci? A czy jest np. mozliwość wykonanie odpłatnej cesarki na życzenie lub odpłatnej ze wzgledu na wskazania? Na stronie nie moge znaleźc informacji o odwiedzinach. Czy ojciec może byc z żoną i dzieckiem na "sali położnic" cały dzień? Czy są wyznaczone godziny? Czy tylko w specjalnym pokoju? Ilu osobowe są sale na położnictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w Pro Familii rodzić ze wskazaniem do cięcia cesarskiego, z tym że nie ma możliwości umówienia się na konkretny termin w celu odbycia cc, tylko można zgłosić się do szpitala z rozpoczętą akcją porodową. Zmieni się to kiedy szpital uzyska kontrakt z NFZ. Sale są dwuosobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, siostra miała tam cesarkę. Maż był przy niej cały czas. Nie było żadnych limitów. Tylko później jedna osoba może być w odwiedzinach. Warunki sa bardzo dobre, personel bardzo miły i przyjazny. Nie miała żadnych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłyby wypowiedzieć się dziewczyny, które tam rodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam tam 18.12.2015. Opieka, tzn. lekarz ginekolog, pediatra i wszystkie położone godni polecenia. To był mój drugi poród. Szczerze nie spodziewałam się takiego zaangażowania i pomocy przy porodzie i po porodzie. Szpital bardzo przyjazny pacjentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Łodzi powstały w latach 80 -siątych prowadzone przez Wspaniałego już nieżyjącego Prof. Fijałkowykiego na Madurowicza Pierwsze porody dla nie zacofanych Par ( Porody Rodzinne! !!) Zalecał obecność męża podczas badań i zabiegów przy żonie. Wtedy była Karta Praw Pacjenta punkt. 5 była ona Nadrzędnym Aktem Prawnym!!! Wtedy już było można być z osobą bliską podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest poród naturalny przy mężu bardziej szanują Pacjenta jest nasz świadek. Po CC często jest niesamowity ból większy i dłuższy niż przy porodzie naturalnym nie pisze o poważnych komplikacjach Zdrowotnych nawet zakażenia żółtaczka typu C !!! Gronkowiec itp....!!!! Do zakażeń dochodzi często nawet przy zwykłym badaniu ginekologicznym cipki bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! Dlatego mąż pilnuje sterylności mam prawo do obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę za nic się nie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenastyczeń
Gość - jeśli akcja porodowa się zaczęła to za nic się nie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.01 urodzilam w Pro Familii synka. Zaczelismy naturalnie, skonczylismy cesarka. Opieka lekarska i poloznicza super. Maz byl ze mna podczas prob naturalnego porodu (mega komfortowe warunki i dla mnie i dla meza) oraz na sali pooperacyjnej, kangurujac synka. Opieka poporodowa rowniez byla rewelacyjna- przemile polozne, na kazde zawolanie sluzace pomoca. Opieka laktacyjna, dietetyk. Posilki smaczne i sycace, co robi wrazenie na kazdym, kto lezal w panstwowych szpitalach. I oczywiscie warunki sanitarne nieporownywalne z panstwowymi szpitalami, a juz na pewno nie z Matka Polka. Polecam wszystkim kobietom porod u nich, jesli zajde kiedys w 2 ciaze, tez bede u nich rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy za ktg lub usg przed porodem każą płacić??bo pewnie wykonują te badania jak w każdym szpitalu ????tzn jak już sie jedzie z tą akcją porodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jak rodzisz to za ktg płacisz No chyba nie bo to juz akcja porodowa sie zaczęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli jestes po terminie a jeszcze nie rodzisz to chodzisz na ktg co dwa dni i to kosztuje 40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×