Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród profamilia Łódź

Polecane posty

Gość gość
Czy panie ktore rodzily w pro familii dobrze przeczytaly papiery jakie dano im do podpisu ? Juz ktorys raz slysze ze sie podpisuje papier o zwrocie kosztow za porod w razie jak nfz nie odda ciekwa jestem bo szczerze mowiac w teakcie rozpoczetej akcji porodowej to malo sie ogarnia sama bym chciala tam rodzic ale nie chce miec pozniej niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaP
Drogie Mamy! Mam pytanie odnośnie cesarskiego cięcia w Pro Famili. Czy jeśli jest wskazanie od lekarza prowadzącego ciąże do cesarskiego cięcia, to również można jechać do nich i tam będzie ono wykonane w ramach NFZ?!? Jestem w 36 tyg ciąży i wiem już że niestety będzie cc i nie wiem czy w ogóle jest sens jechania do proFamii w wyznaczonym terminie cesarki ?! Z góry dziękuję za każdą odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mushynka
Cesarki wykonują tylko gdy wynikają one z powikłań przy porodzie naturalnym z tego co zrozumiałam. A jeśli nie ma rozpoczętej akcji porodowej to dają odmowę przyjęcia i zalecenie do hospitalizacji/obserwacji w szpitalu z podpisaną umową z NFZ. Na planowaną cesarkę to lepiej umówić się w konkretnym szpitalu chyba. Ale zawsze możesz podjechać do nich i dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi ci się zacząć akcja porodowa...ja miałam cesarskie w pro famili i też wiedziałam wcześniej bo było ułożenie miednicowe pojechałam dzień po terminie na ktg do nich i były już słabsze ruchy dziecka i mnie przyjęli :)ogólnie bardzo miło wspominam cały pobyt w szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam w Pro familii 19 stycznia , dotarłam z silnymi bólami i muszę powiedzieć ze od samego początku personel postawiony byl na nogi . Poród miałam długi i trudny były ciężkie sytuacje ale zawsze czułam się bezpieczna . Jestem zadowolona z porodu opieki jedzenia oraz z opieki na dzieckiem wszystko było na 6 :) życzę każdej kobiecie aby rodziła w tak godnych i ludzkich warunkach jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafa88
podnoszę temat czy mogłyby wypowiedzieć się jakieś mamy które ostatni rodziły w pro familii? nadal jest tak super? czy przy przyjęciu dostaje się do podpisania jakieś dokumenty o konieczności zwrotu kasy jeśli NFZ nie zwróci szpitalowi pieniędzy? czy są jakieś opcje dodatkowo płatne, np. można sobie wykupić opiekę położnej, osobną salę? jakie macie opinie o szkole rodzenia tam? kończe 6mc i zaczynam się rozglądać za miejscówką porodową, nie mam żadnych układów i opłacanego lekarza z jakiegoś szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam w Pro Familii w połowie kwietnia. Fantastyczna opieka, położna przy porodzie- lepiej nie mogłam trafić, przeprowadziła mnie przez poród bez przeszkód, ze znieczuleniem nie było żadnego problemu. Poród był ekspresowy, ale dostałam krwotoku - profesjonalizm i opieka lekarzy bez zarzutu. Nie podpisywałam nic o zwrocie kosztów. Ja polecam tam rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane! Niedługo będę rodzić, na ten najważniejszy moment wybrałam ProFamilie. Czy któraś z Was słyszała o przypadku, żeby szpital ten nie przyjął rodzącej z uwagi na brak łóżek czy miejsc na porodówce? Termin za niecały miesiąc i już zaczęły prześladować mnie koszmary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość powyżej - ja również mam termin na początku lipca, wybrałam pf, ale również mam takie obawy jak i Ty, tym bardziej, że nie jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszą ciążę prowadzi na szczęście lekarz z PF, ale nie wiem tak naprawdę, czy to coś da. Jeżeli Gameta w Rzgowie się zamyka, a tutaj miałam o połowę drogi mniej, to boję się, że wiele przyszłych mamusiek zdecyduje się na poród w PF i wtedy będzie o miejsce trudno...chociaż 30 miejsc poporodwych i 5 sal na rodzących naturalnie napawa optymizmem, bo takiej ilości miejsc nie mają szpitale w mojej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rodziłam to była duża rotacja, dziewczyny wychodziły do domu po porodach, dużo było wolnych sal. Myślę ze nie macie się co przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno wyszlismy z synkiem z PF. Pobyt jak w domu. Opieka bez zastrzeżeń i nad ciężarną, rodzącą matką i nad Bobaskiem. Obsługa rooming in może być szczególnie dla pierworódek czy kobiet po cc uciążliwa, aczkolwiek pielegniarki - złote kobiety, są gotowe z niesieniem pomocy z uśmiechem na twarzy w każdej chwili, na każde zawołanie. Salowe, cudowne Panie, lekarze świetni specjaliści. Cieszę się, ze mogłam urodzić w takim miejscu jak PF!!! Oby więcej takich placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta85
Witam-czy szpital oferuje zzo za darmo ? Czy trzeba dopłacać ? Czy zdarzyło sie ze odesłali pacjentkę z rozpoczęta akcja porodowa bo nie było akurat miejsc ? Jestes poza Łodzi a bardzo bym chciała rodzic w tym szpitalu , boje sie ze odeślą mnie bo nie bedzie np wolnych łóżek , albo tak jak w Salve okaże sie ze pacjentki które opłaciły poród sa przyjmowane w pierwszej kolejności a 95 %jest odsyłanych do innych szpitali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie ile kosztuje poród w pro familii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pro familii, z tego co mi wiadomo, nie można rodzić za opłatą, chyba, że cc na żądanie, ale to trzeba już u nich dopytać. Jeżeli chodzi o odsyłanie, oni mają tam tyle łóżek, że wątpię, żeby miejsca brakło :) zzo jest za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9miesiąc
SN 4,5 tysiąca, cc więcej o około tysiąc chyba. oni ciągle przyjmują bezpłatnie nagłe przypadki? bo jakoś cicho się o tym zrobiło, na ich tablicy fb też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkazośka
Poród naturalny kosztuje 4500 a cc 5500 zł. Szpital nie ma dalej podpisanej umowy z NFZ i popada w długi tym samym przyjmują mniej kobiet i zdarzają sie coraz cześciej przypadki odsyłania do innego szpitala. Zmienił sie dyrektor medyczny szpitala i jest nastawiony na porody komercyjne oraz dochody z poradni. Dużo kobiet niestety przyjeżdżało z miejscowości dalej oddalonych od Łodzi z nagła akcja porodowa co nie oszukujmy sie ale wygladało dość śmiesznie. Znam ten szpital od wewnątrz i w ostatnim czasie były problemy z wypłaceniem pensji wiec jak dalej pójdzie to Ci naprawde dobrzy specjaliści odejdą a szpital splajtuje co bedzie wielka strata bo nie znam innego tak dobrze wyposażonego szpitala w takim standardzie. A to, ze maja tyle łóżek o niczym nie świadczy bo chciałam zaznaczyć ze cały jeden oddział jest wyłączony z obsługi pacjentów a łóżka stoją i sie kurza a pieniedzy z NFZ jak nie było tak nie ma, wiec drogie Panie zapraszam osobiście do Profamilii możecie zobaczyć pięknie opuszczone sale na których nic sie nie dzieje i nie zapowiada zeby miało sie cos zadziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larakaf
Dziewczyny, czy jest w stanie mi ktoś udzielić informacji czy jak mam wskazanie na cc, to będę mogła rodzic w Profamilii? Jestem na bieżąco z sytuacja, która obecnie dotyczy szpitala, wspieram szpital, ale tak naprawdę nie wiem czy będę tam mogła rodzic za pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larakaf
wracając do pytania... Chodzi mi o to jak to do tej pory wyglądało? Pierwsza ciąże zakończyłam przez cc, bo Mały sie nie przekręcił, lekarze mówią mi, ze to nie wskazanie do cc, a jak to wyglada w Profamilii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zee
larakaf w tej chwili to w profamilii tylko komercyjne porody. NFZ nie uznał aż takiej ilosci porodow nagłych. Szkoda że tak to rozegrali bez sensu bo gdyby poczekali na kontrakt jak wszystkie inne prywatne szpitale, wygladałoby to zupelnie inaczej. W Rzeszowie im sie udało z takim numerem, a w łodzi niestety nie. Teraz to nie wiadomo jak tam z lekarzami, niby maja specjalistów, ale jak nie mają kasy to specjalisci też odejdą. Dla mnie to ich ostatnie podrygi, z resztą nie kryją sie z informacją, że grozi im bankructwo i likwidacja. Więc nie wiadomo co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ciekawi jak to się skończy wszystko, bo rodzę w styczniu, ale na pro f raczej się nie zdecyduję. Mój lekarz pracuje w innym szpitalu więc idę za nim, ale jak patrzę na to co się dzieje to to jest jakaś masakra. Oni idą po trupach do celu, ale robią to w białych rękawiczkach. Współpracują z fundacją, która wyciąga brudy na inne szpitale, a przeciez oni sami chcieli wyciągnać kasę z nfz. Nie udało się i jest dramat teraz. Pacjenki zapisywały się na poród tam, jak się jeszcze dobrze szpital nie otworzył, a teraz to porody nagłe? Coś tu jest nie tak. Nie mam nic do samego szpitala bo warunki mają super, ale ich postępowanie to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M gość
Czy możecie polecić lekarza ginekologa pracującego w Profamilia? Chciałabym się zapisać tylko na wizytę kwalifikujacą do porodu (komercyjnego). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_mamuska
Dziewczyny, a jak to jest z tymi porodami prywatnymi? Jak dziecko musi zostać w szpitalu to rozumiem, że sie placi dodatkowo? A jeśli się ma kasę tylko na porod, to będą przewozić dzieci? Teraz strasznie za to krytykują inne szpitale, więc nie wiem jak to jest? Pytam bo myślę czy tam rodzić, ale rachunek kilkanaście tysięcy za ewentualny pobyt dziecka w szpitalu to dla mnie za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie3
Ja prowadzę ciążę u dr Piotra Hincza- on pracuje w Profamilii, przyjmuje prywatnie w przychodni Prima Med na ul. Matejki. Swietny lekarz!:) Mówił mi że przyjmują kobiety rodzące od 34 tyg ciąży i wtedy jeśli dziecko wymaga opieki dalszej i pozostania w szpitalu to te koszty już są zawarte w cenie porodu. Oczywiście mam tu na myśli takie typowe powody pozostania wcześniaka w inkubatorze, bo jeśli np maluch będzie miał jakieś poważne wady,albo wymagał zabiegów chirurgicznych to na pewno będą przewozić do innego państwowego szpitala. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo i nie ma żadnych wad wcześniej stwierdzonych to można rodzić w PF. Jeśli poród zacznie się przed 34 tyg to wtedy na pewno nie przyjmą do siebie takiej rodzącej- tak mi tłumaczył mój lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny rodziła któraś poprzez cc w profamili,poród komercyjny. Mam pytania odnośnie środków przeciwbólowych po operacji, opiece etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, planuję rodzić w Profamilii w sierpniu 2017 oczywiście odpłatnie. W którym tygodniu najwcześniej można podpisać już umowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro familia Łódź
Drogie mamy, W najbliższą sobotę (29.07.2017) zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia Pro-Familii z okazji Urodzin Łodzi! Chcemy Wam, jako przyszłym rodzicom, pokazać nasz szpital od podszewki. Służymy Wam poradą i informacją w każdym interesującym Was temacie. Od godziny 10:00 do 16:30 będziemy też czekali na Was z Waszymi pociechami, dla których zaplanowaliśmy moc atrakcji w ramach pikniku urodzinowego! Do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×