Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pretty Bad

Image na forum erotycznym.

Polecane posty

Gość gość
Każdy Wie, że Koke i Sw powinni być razem Albo są razem? Każdy wie, że pasują do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma wyrażania swojego zdania tu od razu oceniają wzywają i poniżają więc nie da się wymieniać z takimi ludźmi poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pretty? ile ty masz dziecko lat? aleś upierdliwa zapytaj wilka o sw i kokeja jemu tez zniszczyli bacówkę :O🖐️ ale znam sta kilka par na privach leca ostre wyznania x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zimny Drań " idealnie to ująłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upierdliwa ... to po co mi odpowiadasz? Nie potrafisz odpowiedzieć, wyrazić swojej opinii w miarę miły sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź tu mądry pisz wierszem, ok, poczytam zapodany temat. Tylko czy to przybliży nas do odpowiedzi na pytanie z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretty Bad a trzepniesz mi penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bo mylony jest matrix z rzeczywistoscia albo rzeczywistosc z matrixem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się stało w Vegas zostaje w Vegas. Jaki ma wydźwięk to stwierdzenie tutaj? Nawet " anonimowość" powoduje, że nabiera się wody w usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotke tez zapytaj, stara wyjadaczka i dziwne nie ma hejtów siedzi od rana do nocy, udzieli ci kilka wskazówek widzę wakacje sie zaczynają to gimbaza się nudzi i zakłada durne tematy :O żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oceniam tutaj kilka schematów jako żenadę Wymienimy się spostrzeżeniami Gościu wyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo oceniasz jako żenade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze pytanie powinno brzmieć jak długo tu jesteś pretty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nieco mylicie. Myslicie,ze pomaranczowy nick to anonim a niebieski juz nie. A jest tak,ze kazdy z nich to anonim bo jak przyjmiesz nazwe lalus z vegas to sie nie ujawniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym wszystkim to przeciez mozna a jak mozna to czemu nie? Wychodze z zalozenia,ze nikt tu nikogo nie obchodzi a jak mnie nie obchodzi to moge chocby dla zgrywu hejtowac kogos,zwlaszcza jak idiota sie pieni. Wtedy jest ubaw. A jak sie juz nie chce to "klik" i wylaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pienią się ci,którzy poza f8 nie mają nic.Może wyśmiewanie takiego stanowiska wpłynie na jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretty Bad pytanie nr 1 jaki miałas inny nick Pytanie nr 2 Nie masz niczego ciekawszego do roboty? Tu nikogo nie ma,,, rozglądnij sie Nawet Wilka odstrzelili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
o k***a właśnie sobie uświadomiłem że jestem ofiarą cyber przemocy :O a nawet o tym nie wiedziałem jutro idę do adwokata , może jakieś odszkodowanie z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostaniesz odszkodowanie postawisz Fin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa byłaby precedensowa.Np want kontra widownia,której się jej tanie widowisko z rozłożonymi przed seryjnym wyrywaczem nogami nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
jak dostanę to niech stracę postawię Fin tylko wolałbym wiedzieć komu, bo zaraz znajdzie się pełno chętnych na krzywy ryj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak ja lubie byc takim stalkerem to co? Przemoc haha:-D. Dajcie spokoj,net jest takim miejscem gdzie odbywaja sie powazne dyskusje i zalatwia sie wazne sprawy ale jest i takim gdzie moge miec innych za nic i oni mnie tez. Mozemy sie obrazac i doceniac,jechac po sobie i chwalic, wyzywac i wyznawac. Co kto lubi. Ludzie z netu sie nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje pytania są bez sensu.Nikt,kogo dotyczą ci tu nie odpowie inaczej,niż zazdrościsz nie podoba się,to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×