Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pretty Bad

Image na forum erotycznym.

Polecane posty

Moim zdaniem można.piszesz tu,bo chcesz. Każdy ma jakieś swoje powody,jedni są singlami ,inni w związkach. Każdy szuka i oczekuje czegoś innego.nie widzę problemu by być szczerym i sobą. To,że spotka Cie za to krytyka, hejt, itp.to juz inna sprawa :-D pytanie raczej powinno brzmieć czy warto być sobą? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want na forum erotycznym warto jak najbardziej być sobą,jeśli wpada się tu z nieopisaną chcicą i zamiast przywitać się z uczestnikami p********z się jak dzifka pod trzepakiem na blokowisku.No przecież nie muszę cię w takiej odsłonie tu szanować.Ja nie zabronię tobie i na odwrót.Nie podniecaj się tak czymś,co masz w d***e.Tzn tylko hejt mam na myśli.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię o odbiorcach,którzy by brawo bili.Ok,spróbowała.Ośmieszyła się,spaliła przy okazji wjadacza :-D a teraz co?Walczy o kawałek podłogi i tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto,ogarnij się.Przeczytaj może na spokojnie jeszcze raz.Poniosło cię i chyba chciałaś zaimponować zimnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie było podzielonych zdań.Wśród wyzwisk i wyśmiewania z oślim uporem odstawiliście pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pretty widzisz właśnie, jak to jest ;-) przepraszam jeśli przeze mnie Twój temat zostanie zasmiecony. Każdy widzi tylko to,co chce widzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam,bo mam dokąd.want,pomyśl jak się tu pokazałaś i co chciałaś tym przekazać uczestnikom forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie want czym się martwisz?Zaprzeczasz sobie,nie rozumiesz,że nawet teraz głupio wypadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alleluja i do roboty. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No piszę przecież dziewczęta-do roboty.Nie hamujcie instynktów.:-D Gdzie pójdziesz,tak poza tym?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic to moje podnoszenie wam tematu nie dało na razie,ale w końcu któryś z z******tych ogierów f8 wam pomoże dojść.Tu jest sporo ludzi w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet te tandetne okularki i pretty w nowym nicku nie pomogły.Olali panowie,obeszli łukiem,ale zostań i pisz więcej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want gdzie zimny? uciekł do zony?????:) a ty pretty jesteś żałosna z tym nomwym nickiem zdejm gimbazo te okulary i popatrz.. nikogo tu nie ma🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimny jest ze mną :D pretty &wanat to jedna osoba dla niepoznaki załozyła różowe okulray i czeka na Zimnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańczowy gość wie wszystko o każdym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×