Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak walczyc o kobiete

Polecane posty

Gość gość
Jak to nie rozumiem nie.Czytaj z uwaga.Ja uwazam ze to sie zakonczylo.Nie kontaktuje sie z nia wogole od miesiaca.Ale wciaz zywie uczucia do niej wiec jak zacznie sie starac to bedzie miala szanse.A jak nie to trudno...jakos to bedzie.Poza tym ta sprawa jest bardziej zawila bo oboje kogos mamy...tzn ja juz nie, a ona jest z nim nieszczesliwa.Przynajmniej tak mi sie wyplakiwala w rekaw swego czasu.A lzy nie klamia.Wiec wszystko jest o wiele bardziej zagmatwane I ciezkie do zrozumienia.Dlugo myslalem analizowalem I mnie to zmeczylo a nawet wyniszczylo.Teraz po tym co powiedziala ja juz sie z nka nie skontaktuje telefonicznie.Ale to nie znaczy ze nke powiem jej czesc jak ja spotkam.W koncu nie jestesmy dziecmi I nie widze powodu dlaczego mialbym z nia nie gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se szable i tarcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam zycie a ty tworzysz jaka chora ideologie.Gwarantuje ci ze faceci jak dziewczyna nie jest naprawde chora maja gdzies charakter. Spojrz ile solar ma branie od razu. Bo sa zwyczajnie ładne a jaka brzydula chocby nie wiem jaka ksiezniczke zgrywala nikogo nie bedzie miala i tyle z twoich dupnych teorii. Brzydka osoba chocby nie wiem co robila zawsze bedzie brzydka a atrakcyjna zawsze bedzie sie podobala chocby w niej zero ksiezniczki bylo :D Ogarnij sie i tyle bo tak wlasnie wyglada zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no tak, czy to tylko o branie chodzi ? Panie pod latarnią też mają branie, a jak :D przebieg lepszy niż fiat 126p :) Czasem tym atrakcyjnym osobom znacznie trudniej znaleźć prawdziwą miłość, właśnie dlatego, że mają dużo chętnych - do pięknych kobiet uderzają faceci ,bo są piękne, a nie dlatego, że dostrzegli w nich coś magicznego, że się zakochali. A do facetów ? Tak samo, atrakcyjych czy z wypchanym portfelem zawsze stoi kolejka chętnych i wiadomo dlaczego. A czy w tym tłumie znajduje się chociaż jedna osoba, która szczerze kocha ? Wątpię - bo te zazwyczaj onieśmielone, gdzieś spoglądają smętnie z daleka, boją się porażki, nie czują się wystarczająco atrakcyjni, wymiękają, nie próbują nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarantuje cie ze 100% facetow dostrzega cos magicznego w ładnych dziewczynach a nie brzydkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale w większości ich nie kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jakies z tego wnioski sa? Bo jedyny wniosek jaki z tego mozna wysnuc ze kazdy woli fajna dziewczyne niz jakies romantyczne brednie o milosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×