Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do jakiego miasta w Polsce warto przyjechać za pracą?

Polecane posty

Gość gość

Do jakiego miasta w Polsce warto pojechać za pracą? Mam 30 lat, dziecko na utrzymaniu ( obecnie zarabiam niecałe 1500zł na rękę, na umowie śmieciowej ). Mam doświadczenie w kierowaniu, pracowałem jako kierowca busa, pracy fizyczne, media, fotografia, reklama. Wykształcenie średnie ogólnokształcące i zawodowe dyplom kucharza, ale doświadczenie w zawodzie słabe. Do jakich miast warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa (ale tez najwieksza konkurencja), Wrocław, Kraków, moze jeszcze Poznań w innych miastach bida z nędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
proponuje Kraków. Sama tez się tu przenioslam z innego miasta. Jest duzo ofert. Ja pracuje w call center. Wiem ze dużo jest negatywnych opini, ale ja jestem zadowolona. To moja pierwsza praca, nigdy nie myslalam ze tak latwo będzie mi szla rozmowa z klientem. W ten sposób zdobywam nowe umiejętnosci i odkrywam siebie. Wiadomo, ze cale zycie tak nie będe pracować. Praca jest ok, mam podstawe i premie. Dostalam tez multisporta i darmowe przejazdy do pracy. Z tego co wiem, to jest troche call center w Kraku. Ja polecam ogloszenia z firmy telekadra. Sprawdzone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×