Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Ale ******* uczuciowym. ;)

Polecane posty

:D Co się stało?:D Napisłem że jest r/u/ch na uczuciowym. :D I cały tekst który pod tytułem wsiąkło. Nie no!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie za mocno ściskam biodra?:P Wilkołak i wampir w jednym.:P Broken odejdź.😭 Ta szyja.😭 Grrrrau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie odejdziesz.:classic_cool: Docisnąwszy do ściany przybliżam szyję do Twojej szyi.:classic_cool: Nie, to Twoją szyję do mojej przybliżam.:classic_cool: Wtem co to? Co jest? (grrry, grrrau, grrron) Sierść znika, kły znikają. Ojeja co się działo?:). Czy coś się działo, Brok? Mam jakąś dziwną utratę świadomości. Ojej, dziwnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie. Tygrysico, znasz podobne piosenki, albo do tych piłeczek co kiedyś :P , albo coś w ten deseń, łagodne, melodyjne, dosyć spokojne? Np. https://youtu.be/ZQ9hLOHj8ag pewien Gość umieszczał tu fajne utwory i ten właśnie od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile się dzieje na tym teledysku co wstawiłeś:) te chyba znane: htt ps://www.youtube.com /watch?v=1lyu1K KwC74 http s://www .youtube.com/watch?v=8pSvpa MrClw x h ttps://w ww.youtu be.com/watch?v =psuRGfAaju4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję. Właśnie słucham. Tamte trochę bardziej mi się podobają, ale ta też fajna, na noc w sam raz. ;) Bitter Sweet Symphony lubię, zawsze jak usłyszę te skrzypki to przyjemnie się robi. Dzięki za przypomnienie!;) U2 stuck in a Moment, dawno nie słyszałem, dzięki, bo lubię. Ostatniej nie znam, ale zbyt cukierkowa jak dla mnie, ale dziękuję oczywiście.;) Pozwolisz że chwilę posłucham?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enya - Caribbean Blue świetne! i ten klip ;) zawsze wprowadza w nastrój. Pink Floyd ekstra. :D Teledysk! Cały czas myślę i nie odpuszczę! Nowa Zelandia, Bora Bora? :D Miałem wkleić właśnie piosenkę Pink Floydów, o tę https://www.youtube.com/watch?v=5OMFiqNA6Ag ;) Za Shakirą nie przepadam, nie znam tego, ale 2:38- 2:49 fajne.:P. Jeszcze raz dziękuję za piosenki! Mrożona herbata, albo słodko kolorowe drinki. Ale na plaży w przytulanku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico, dobrej nocy. Przyjemnie było posłuchać z Tobą muzyki, dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest "zielona wyspa" margaryna palma, chocholi taniec, winiacho i żuliśpiew :P:P:P czyli to wszystko udawane? :( Musimy dostać się na Twoją wyspę, Broken, prawdziwą! Hej :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią Nie pytaj mnie, dlaczego z inną nie Nie pytaj mnie, dlaczego myślę, że Że nie ma dla mnie innych miejsc":) :) fajnie by było pojechac na wyspę:) dla dzikich kotów:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
hej.mój ulubiony klip to Enya "May it be'.a ta w ogóle dlaczego nazywasz Broken wilkołakiem i wampirem?czyżby też należała do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pamiętam jak cały czas było to puszczane. Taka kojąca.;) Przygoda.;) Wilkołakiem i wampirem to chyba ja byłem, nie wiem, nie pamiętam.:P Broken to tygrys- księżna dżungli. ;) Fajnie Broken, fajnie. W sumie to niewiele stoi na przeszkodzie, nie jest to takie niewykonalne. Najpierw trzeba chcieć!;) Sisi, jaki znów klub?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No to już myślałam że Cię przyjmnę do mojego klubu"młodych wilków",ale jak ty mnie wolisz zdradzać z Brok..to..lista niestety zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi, ale z Brok przytulaliśmy się tylko. Naprawdę nie mogę tak poprzytulać z lekkim dociśnięciem do ściany? Właśnie, czy to już jest zdradzanie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć,że zdradza to jeszcze odbija Mi ....Moją Tygryske :(,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przywłaszczyłeś sobie Tygryska, Mordko? Ciekawe. Przytulić się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×