Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość16

mam 16 lat i jestem w ciąży!

Polecane posty

Gość gość16

Mam 16lat i jestem w ciąży prawdopodobnie od prawie tygodnia nie mam okresu, z tego co przepuszczamy to miesiąc już, bo była mała wpadka.Ogólnie czuje się kiepsko, brzuch lekko urósł i jest twardy:( co mam zrobić? rodzice mnie zabiją:( nie dość, że zawsze byłam tą najgorszą to jeszcze dzieciaka zrobiła! z ojcem dziecka jestem już prawie pół roku, mamy plany co do przyszłości wspólnej, powiedział, że usunięcie nawet nie wchodzi w grę, i mi wczoraj tłumaczył był przy mnie całą noc. Jeśli chodzi o mnie to chciałabym urodzić i normalnie wychować, ale boję się reakcji rodziców, wytykania palcami, że sobie nie poradzę. Pomóżcie co mam robić? Błagam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak zamiast sie uczyc to rozkladals nogi. Zrob test. Bo to ze masz twardy brzuch wcale nie musi swiadczy o ciazy bo moze wlasnie zbliza Ci sie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo myśleć głowa to byś nie miala teraz dylematu. Sama sobie piwa nawazylas to teraz je bedziesz piła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko-a robiłaś test ciążowy czy po prostu sama stwierdziłaś że zaszłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko się rozlało, musisz sie ogarnąć bo teraz zamiast cieszyc się szczeniackim życiem pomału wchodzisz w dorosłość. Ile twoj chłopak ma lat? jakie macie warunki mieszkaniowe? może któregos z was rodzice mają dom i możecie zamieszkac na górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, po pierwsze zrób test ciążowy, z tego co wiem w niektórych placówkach ginekolog przyjmuje od 16 lat ( u mnie ) . Gdyby okazało się, że jesteś w ciąży.. no cóż wtedy gratulacje i powodzenia. Nie szukaj odpowiedzi na forum internetowym w tym temacie, bo naczytasz się tylko szyderczych komentarzy, ale i tych miłych ( może). Tak to już jest, nie Ty jedna nie jedyna, może to Cię czegoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe a gdzie to cala noc siedzieliscie u niego czy u ciebie hehe oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Chłopiec czy dziewczynka Nie wiem, sam wybierze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jak się weźmie ponad 40 min gorąca kąpiel, taką jak da rade sie wytrzymać to okres szybciej wróci. Na pewno nie jesteś w ciąży bo tak łatwo się w nią nie zachodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
chłopak ma 20 lat, oczywiście z tym nie ma problemu z mieszkaniem akurat, chodzi o dziecko..boje sie porodu, rekacji rodziców, ale zabić dziecko? chore...:( nie miałabym sumienia. chłopak dał warunek albo je urodze i żyjemy normalnie, albo nie będę miała ani jego ani dziecka:( ja nie chce go stracić. ja nie wiem, mam mętlik w głowie nie mam z kim pogadać...zostaje mi on, ale chłopak mnie nie zrozumie:( nikt nie zrozumie. 98% prawdopodobieństwa. bolą mnie piersi, brzuch ogólnie, ale nie tak jak przed okresem zawsze, rośnie bo widzę, twardszy się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robiłaś test czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
robię wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem nic nie wyjdzie. Robi się rano. Z porannego moczu. Wieczorem to może wyjść negatywny a potem się okaże że jednak jesteś.... A co do reszty to musisz wypić narażone piwo, wydaje mi się że rodzice jak są normalni to z czasem zrozumieją.... Najważniejsze to żeby mimo wszystko skończyć szkole... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest w ciąży to test ciążowy wyjdzie pozytywny o każdej porze dnia i nocy:-/ sama autorka pisze ze jest po terminie @ to test pozytywny wyjdzie tym bardziej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
dziękuję niektórym osobom za pomoc chociaż taką:( gdyby było można cofnąć czas...eh cóż takie życie, gdybym zaszła w ciążę jakoś za rok to akurat na 18nastke bym urodziła i nie było by problemu. może zaakceptują ten fakt, ale nie wiem jak im to powiedzieć."mamo, tao jestem w ciazy"-to nie takie łatwe :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak sie bzykać każdy wie ale jak zabezpieczyć to chyba mniejszość. dziecko nie uczą was w szkole co może się stać po stosunku ? ja wiem że seks daje dużo przyjemności że to kolejny krok ku dorosłości, wyznaniu miłości itd. ale gdzie sens i logika. nie lepiej się zabezpieczyć i jechać na gumie ? chyba lepiej wydac teraz te 3-6zł i mieć z głowy niż wydawać na miesiąc w chuj kasy na dziecko.. w tym kraju dorosłym ludziom jest ciężko wyżyć z dzieckiem a co dopiero dzieciom z dzieckiem bez szkoły. rodzice za was życia nie przeżyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
test wyszedł negatywnie:))a dziś ciocia mnie odwiedziła. pomimo tego strachu, przyzwyczaiłam się z myślą, że jestem w ciąży i pomyślałam, że fajnie by było gdyby nie mój wiek, teraz będziemy uważać. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE ZA POMOC! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do lekarza po pigułki i uważaj żebyś znowu stresa nie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
hm..pigułki...chciałabym brać, ale chodzi o to, że niektóre dziewczyny tyją a ja nie chciałbym przytyć:) to nwm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście po pigułkach byłam dalej chudzielcem 53kg przy 164 wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro bardziej od ciąży boisz się przytyć, to faktycznie nie bierz tabletek anty. W ciązy przytyjesz znacznie więcej :D:D:D Ale skoro w tym wieku juz musisz seks uprawiac, to bój się co miesiąc jak to będzie. A chłopak w gumki zainwestować nie moze??? Woli cie na taki stres narażać? Gratuluję głupoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Javani
Fundacja Javani - dla tych małoletnich którzy szukają wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×