Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Asia powiedz tak jak radzi Julia :-) dasz radę. Azzurro :-) Magda to niezla liczba :-) daj znac po podglądzie. kiciolka jesteśmy dziś z Tobą i wszystkie wierzymy ! Daj znać po, jak pęcherzyki itd Basik30 oby do wtorku :-) Zuzka jak tam kajaczki ? Piękna ta Twoja betka ! golf,ananasowa,Julia, Kikusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane:) Dzisiaj ściskam kciuki za Nadzieję i Kiciołkę. Kajaczki super, uwielbiam szczególnie kiedy ktoś za mnie wiosłuje;) Ale też troszkę machałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia gratulacje !!!! :) Nadzieja - punkcja w poniedziałek 8 rano , dr śmiał się do mojego m, że gdyby przyszło jemu do głowy rozglądać się za jakąś 20 letnią dziewczyną to ma sobie dać spokój , bo w domu ma 19 -tke, tak określił mój wiek biologiczny, dzisiaj usłyszałam najpiękniejszy komplement w swoim życiu ;) . W poniedziałek dr podejmie decyzje kiedy będzie transfer, progresteron jest już w normie i zastanawia się nad transferem w tym cyklu. Pozdrawiam miłej soboty życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikusia84
Nadziejka o ktorej wyniki?? Kciuki caly czas zacisniete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik juz jest ale zapomniałam hasła i sprawdzę jak będę w domu po 17 .. Nadzieja 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe też tak wczoraj zrobiłam;) myślałam, że mnie M zabije, bo pojechaliśmy na weekend do rodziców. Na szczęście w Luxmedzie można sprawdzić bez kodu logując się na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja już po histero odpoczywam....nic strasznego tylko źle zareagowałam na znieczulenie bo mi był ostrasznie nie dobrze:( noi dość mocno krwawiłam ale wszystko już ustało... Wszystko wyszło ok...skonsulotowałam to z moim lekarzem powiedział,że jest git... Więc teraz łykam anty i odliczam do kolejnej @ :) żeby zacząć na nowo stymulację:) Zuzka gratuluję takiej bety:):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja beta z dzisiaj 503. Jeśli chodzi o wyniki to dziś rozmawiałam z panem który te wyniki robi, otwórz maszyna w naszym labo jest inna niż te o których pisalam w innych labo Optimedu. Czyli czwarty tydz zaczyna sie od 1500 o nie ma gadki, może mnie ktoś oświecić kiedy będę miala 4 tydz jeśli transfer byl 29 czerwca ? Ja mam powalony organizm bez kitu beta rosnie a bóle większe.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dnia transferu doliczasz 14 dni plus ile dni miał zarodek no i plus ilość dni po transferze. Kurde nie dość że i tak się tym stresujesz to jeszcze te normy! A robiłaś w tym drugim labo? Tak któraś z dziewczyn pisała że oblicza się wiek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Nadzieja- p***b...to laboratorium. Policz tak jak Julia podala, choc jeszcze liczą ze od dnia punkcji odejmują 14 dni. Pewnie jeszcze ktos z forum Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to by wychodziło 5 tydzień. To możliwe? Ciężarówki pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja, a może to laboratorium podaje normy dla tygodni ciąży po zapłodnieniu a nie od pierwszego dnia miesiączki? Bo to by tłumaczyło czemu są te wyniki wyższe mimo tych samych jednostek, czyli te 1500 tutaj podawane jako 4 tydzień ciąży to to samo co 6 tygodni liczone od pierwszego dnia cyklu? Wtedy Ty jesteś w 2-3 tygodniu i dlatego nie mieścisz się w normach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Sprawdzalam i normy po zaplodnieniu tez sa inne w necie niż tego nieszczęsnego labo. Oni sa nie do rozkminienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja78 liczy się od pierwszego dnia cyklu minus 7 dni, tak mi policzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robilam nigdzie wiecej bo nie zdążyłam.. gosc to co piszesz to jest b.sensowne, zapytam w poniedzialek, i tak juz dzis patrzyli na mnie jak na ufoludka wiec co mi tam :-P pomęczę ich jeszcze. szmacioszka przy dlugim protokole tez tak liczyli od okresu ? To by wychodziło ze mam dzis 5 tydz, a mam 12dpt.. ( 1 dzien cyklu mialam 4czerwca a transfer aż 29 ) bardziej logiczne by bylo to od punkcji.. czekam do poniedziałku w takim razie mimo boli zadowolona ze jest postęp ! Dziekuje Wam za odzew:-) malami to dobra wiadomość :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```zuzka1212 :) gratulacje :) ```Nadzieja78 ja bym zwariowała. jedź dziewczyno do normalnego labo i wtedy wiek ciązy licz od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Nadzieja78 ale mimo wszystko dobre wiadomości dostałaś bo beta przyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Wydaje mi się, że to 5 tydzieñ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Sorrki 4 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam wczoraj na wizycie. Pani dr mi powiedziała, że jestem w 5 tyg. Transfer miałam 24.06, więc Ty Nadziejko jesteś w 4. Tydzień temu w piątek 3.07 moja beta 354. Nadziejko Twoja beta jest super. Czekaj na serduszkowanie a potem już będzie z górki. Xxxx Małamii odpoczywaj i zabieraj się do roboty, będziemy mamuśkami w tym samym roku! Zobaczysz!;) Xxxx Julia Ty też, super, że działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost jest No to w poniedzialek moja beta powinna osiągnąć ok 1 tys i na tym poprzestanę, zadzwonie do kliniki i dowiem sie kiedy przyjechać a clexane moze wypisze mi lek.rodzinny. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja durnowate to labo. Nie mogą ustawić maszyny tak jak inne laba? Tylko ludzi wkurzają i stresują. Mimo wszystko najważniejsze, że beta rośnie :) Bóle brzucha zdarzają się na początku ciąży. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i zabije serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami jak się czujesz po histero? Zastanawiam się czy dzień po będę w stanie iść do pracy. Coś Cię boli? Cieszę się że wyszło ok u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Julia po zabiegu zle sie czulam ale potem mi przeszlo teraz juz nic mnie nie boli:) ale kazdy organizm jest inny dziewczyne ktora ze mna byla strasznie brzuch bolal ze prosila o srodki przeciebolowe. teraz juz nic nie czuje tylko delikatnie plamie:) A Ty kiedy idziesz na histero?ja dzisiaj mam 6dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaD , Darkness jak Wy sie czujecie ? Humor trochę mam lepszy to dzis koktajl jagodowo truskawkowy i pyszny sok z sokowirówki winogronowo, jablkowo, pomarańczowy :-) to se w d...namieszałam ;-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Nadziejko, gratuluję :) jest przyrost i to bardzo dobra wiadomośc. widzę, ze dziewczyny próbowały tu rozkminić Twoje nieszczęsne labo - dziwne jakies, ale juz tym nie nalezy się przejmować:) *Kiciolka, a jak u CIebie? *Magda, ale super komplement od lekarza - chodziłabym trzy metry nad ziemią ;) *MałaMii, odpoczywaj, najwazniejsze,że masz to za sobą :) *Zuzka, super wieści:) rosnijcie zdrowo :) *u mnie nadal brak @ i się wkurzam, bo przeciez z od 1dc mam zacząć łykać antyki i długi protokół, a tu wszytsko sie przesuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko cieszę się że beta ładnie przyrasta! Nie martw się tym labo. No do daty transferu kazali doliczyć 2 tyg, już nie dodawać wieku zarodka. Czyli jak w poniedziałek będzie 2 tyg po transferze to będziesz miała skończony 4 tydzień i zaczniesz 5 rozliczając 4 i 1 dzień we wtorek itp. Z Mała mi dzielna jesteś! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, najwazniejsze ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziejko bedzie dobrze:)tak bardzo sie ciesze z Twojego lepszego humorku:* co do leków mozesz zadz do kliniki oni wystawia ci recepte i wysla, ja tak robiłam:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×