Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Nadziejo super wynik!!!! Nie wymyslaj niczego, czekamy z Toba do soboty, a pozniej na wizyte serduszkowa :D Bedzie dobrze :) Alexwel - jak mus to mus, najwazniejsze, ze masz zdrowego synka, a u Ciebie wdroza leczenie :) Rafka - trzymamy kciuki za powodzenie kolejnej procedury, w koncu musi sie udac :) Biedronko jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejo super wynik!!!! Nie wymyslaj niczego, czekamy z Toba do soboty, a pozniej na wizyte serduszkowa :D Bedzie dobrze :) Alexwel - jak mus to mus, najwazniejsze, ze masz zdrowego synka, a u Ciebie wdroza leczenie :) Rafka - trzymamy kciuki za powodzenie kolejnej procedury, w koncu musi sie udac :) Biedronko jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejaaaaaaaaaa :D cuuuuudownieeeeeeeeee :D wspaniale wiesci :)))) mówiłam, ze lipiec bedzie łaskawy :))) teraz spokoj i szydełko ;) i trzymamy kciuki bo musi być dobrzee :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia D a Ty sie wygrzewaj Kochana :) taka wredna ta pogoda, ja tez właSnie z przeziebienia wychodze...bylo 35 st a ja pod kocem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam od dentystki i stwierdziła że w żaden sposób nie może przyczepić się do mojego stanu uzębienia, także jeszcze dzisiaj internista i wierzę że mi jakoś pomoże bo boli mnie cała prawa strona niemiłosiernie :( ludzie patrzyli na mnie jak na kosmitkę tak się wyubierałam na drogę, ale wieje strasznie to nie chciałam się gorzej doprawić. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję jesteście przemiłe wszystkie !! Diksi hihi szydełko ;-) dla mnie to chyba miecz :-P kiedyś próbowałam i niestety zamiast relaksować tak mnie wqrwilo ze znalazlo sie w koszu.. Zosiu a niech sie patrzą, mnie przy ostatnim przewianiu bardzo piekla jedna strona twarzy , szyja i skóra na udzie.. oprócz antybiotyku dostalam ibuprofen 400 mg trzy razy dziennie ( ale niestety w ciązy nie można ) lekarz pewnie co innego zaradzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko w ciąży to tylko paracetamol, chociaż ja do tej pory nie brałam nawet tego. Dzisiaj w nocy i w południe musiałam już wziąć bo bym nie wytrzymała. I tak udało mi się szybko dostać do lekarzy, mam nadzieję że coś zaradzi. Nie muszę pisać że strasznie martwię się o Bąbelka, czy mu ten ból nie zaszkodzi... A wszystko przez to że spałam przy uchylonym oknie... Dbaj o siebie i uważaj bo to dopiero początek ale wierzę że wszystko będzie dobrze :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziej gratuluję :D Bardzo się cieszę i proszę Cię uspokój już się. Zajmij się czymś, jeśli nie szydełko to może wyszywanie :) a jeśli to też nie to coś innego, może książka albo filmy, zajmij czymś głowę i nie świruj. Plamisz nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko... Kochana bardzo się cieszę :* gratuluję i życzę prawidłowego przyrostu bety :) będzie dobrze! Limit pecha już na pewno wykorzystałaś teraz będzie tylko szczęście Czytając takie wpisy wzrasta we mnie nadzieja... dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Ania :-) czytam książki maniakalnie wręcz :-) plamie delikatnie i nadal pobolewa mnie podbrzusze (a raczej czuje macice i szyjkę ) ..to moje laboratorium wytrąca mnie z równowagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziejko hurrrrra !!!!!wszystko bedzie ok:* zobaczysz, wycisz sie troszke i posdtaraj sie w miare mozliwosci nie stresowac:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka – mimo Twojego sceptycyzmu ja już Ci gratuluję z całego serducha :D i wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze… Życzę Ci duuużo spokoju :* i trzymam kciuki za sobotę... x Darkness – powrotu do pełni sił życzę i to jak najszybciej.. Kuruj się i nie daj się przeziębieniu :) A tak na marginesie to napisałaś, że temp. do 37,6 ok. a powyżej już niedobrze.. Dlaczego? x Asia858 – faktycznie teraz zakumałam ;) x Alexwl – strasznie Ci współczuję takiego obrotu sprawy :( ale Darkness dobrze Ci napisała ;) x Merenka – uśmiałam się jak przeczytałam skład Twoich migdałów ;) x Rafka – fajnie, że się odezwałaś.. w końcu :) cieszę się, że wracasz do walki. Trzymam kciuki z całych sił.. Musi być już dobrze… sama sobie to powtarzam ;) x Ananasowa – super :D gratuluję kwalifikacji i może będziemy szły podobnie :) x Julia – fajnie macie Gametówki ;) całkiem Was liczna grupa.. Fajnie, że z Ananasową w zbliżonym czasie będziecie i to w tej samej klinice będziecie podchodzić.. Ja mam Hexe ;) x A_gusia – Ty Kochana niewątpliwie pierwsza przetrzesz szlaki.. Strasznie mocno trzymam kciuki :* wiesz o tym……….. x Griszanka - :* :D Piksi - :* :D x A ja po wizycie.. Pani dr bardzo miła, myślę że będzie ok.. W końcu wszystkie cięższe przypadki konsultują wszyscy wspólnie, więc nie muszę chodzić do profesora. Też oczywiście potwierdziła za niski estradiol, jak trzech poprzednich lekarzy :( i to skłoniło mnie dziś do wysmarowania maila do Kliniki… Po powrocie z urlopu pewnie doczekam się wiadomości.. Myślałam, że już wystartuję, a tu Pani doktor stwierdziła, że „w Pani sytuacji to powyciszamy się zdecydowanie dłużej” no i antki mam do 07.08, ale od 29.07 już będę brała gonapeptyl i właściwą stymulację zacznę chyba najwcześniej od 13.08, bo wtedy też dopiero wizyta, a następną mam z kolei 21.08, punkcja i transfer jak dobrze pójdzie będzie pewnie pod koniec sierpnia.. Kurczę a pod koniec sierpnia i we wrześniu w pracy mam istny armagedon :( Boooże dziewczyny nie macie pojęcia jaką ja mam nadzieję, że tym razem uzyskamy zarodeczki… Jak mantrę powtarzam sobie słowa profesorka, że komórki nie były dojrzałe, bo nie miały szansy żeby dojrzeć i dlatego się nie zapłodniły.. Ech… Teraz wyciszanie dosłownie i w przenośni ;) Od jutra będziemy wyciszać się razem z M. z daleka od wszystkiego ;) Przynajmniej chociaż na chwilę zwolnimy.. Będę Was oczywiście podczytywała, ale nienawidzę pisać przez tel i tableta, więc odezwę się po powrocie.. Oczywiście będę tęsknić za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka udanego urlopu życzę ! Myślę że ta stymulacja będzie konkretna i ostatnia. Lekarze wiedzą co bylo i ze trzeba Tobie poświęcić wiecej uwagi, i juz to pokazują dłuższym wyciszaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja i Darkness gratuluje Wam z całego serca! (Mój sen o pozytywnej becie Darkness się sprawdził :)) Musicie być dobrej myśli :) Biedroneczko dziękuję Ci, zawsze o mnie pamiętasz :) Super, że już wiesz jak mniej więcej będzie ta procedura wyglądała, wierzę, że lekarze będą Cię szczególnie traktować i wszystko dobrze się potoczy tak jak u mojej koleżanki o której Ci pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Kkiniaa84 cieszę się że sie podniosłaś i wracasz do walki, gratuluję :) ```Piksi odszukałam wynik na przełomie 11/12 tc miałam tsh 0,485 uIU/ml a ft4 15,33 pmol/l - wyniki przy dawce euthyrox 50, dr twierdził że wszystko wporządku dawki leku nie zmienił. ```rafka22s witaj ponownie :) ```Nadzieja78 :) trzymam kciuki za prawidłowy przyrost i za rozwój kruszynki na kolejne 8 mcy. ```Biedronka lepiej kilka dni dłużej a dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejaaa gratulacje!!! Jak suuuper,że Ci się udało:*:):) Darkness:):) Ja w sobotę mam histero....od dzisiaj biorę anty przez 21 dni....i od kolejnego cyklu zaczynamy na nowo...noi to tyle u mnie:(:(:( Mój lekarz nie dowierzał ,że się nie udało...no a jednak:(:( Jakoś ogólnie jestem tym wszystkim podłamanas:(:(dobrze,że te histero mam w sobotę nie mam problemu z urlopem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane trzymajcie za mnie jutro kciuki będę miała kolejną inseminacje ale jestem negatywnie nastawiana. Trace wiare,że kiedyś sie uda a to moja 12aid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko właśnie wróciłam od lekarza. Ponoć dzisiaj wszyscy przychodzili do lekarki z takimi objawami... Ale że jestem w ciąży to zaproponowała tylko syrop Prenalen i Paracetamol 3xdziennie. Do 3 dni powinno przejść. Jak nie gorączkuję to jest ok, gdyby się pojawiła to antybiotyk. Mam nadzieję że mi przejdzie bo chwilami mam ochotę wyjść z siebie. Uważajcie dziewuszki na przeciągi... Nadziejko a jak u Ciebie? Trochę lepiej? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
Nadziejko gratulacje ja na początku ciązy tez plamiłam dwa razy,wiem że sie bojsz i raczej się nie uspokoisz bo to cięzie do zrealizowania,dbaj o siebie mow do brzuszka dędzie dobrze Rafka ciesze się że wacasz do walki trzymam kciuki Ania 1602 sciskam cie kochana Wszystkim wam staraczki życzę wysokiej bety i wielkiego brzuszka my pod koniec roku wracamy do kliniki po rodzeństwo dla Nathana ,wiec i na forum wróce .Pozdrawiam was kochane i żecze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~ Nadziejko - padam Ci w ramiona z gratulacjami i niezmiernie się cieszę :D Oby plamienia przeszły jak najszybciej i Maleństwo rosło zdrowo. I w ogóle wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, M i Maleństwa życzę!!! ~ malami89, kiciolka - więcej wiary i optymizmu Kochane. Wiem jakie to wszystko trudne, ale nie zakładajcie proszę z góry że nie będzie dobrze, bo będzie. W końcu musi być. Tego Wam życzę z caaaałego serducha ❤️ ~ Biedrona :) Najważniejsze, że pomogły, nawet z soją, jajami i glutenem ;) Dziś już o niebo lepiej, ale w nocy musiałam wziąć Rennie. No i uważam bardziej co jem. ~ Wszystkim naszym "choraczkom" - dużo dużo zdrówka i oby te paskudztwa jak najszybciej się od Was odczepiły. ~ Jak zwykle trzymam kciuki za Was wszystkie. Miłej nocki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to jestesmy spiochy dwa:) Mnie czasami gubi to, ze jak wczesniej wstane to o 22 padam, zdrzemne sie na sofie pol godzinki i pozniej nie spie do 2 w nocy! Dzisiaj juz tak prawie mialam, ale poszlam szybko pod prysznic, zeby nie zasnac i zaraz lece do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia no nigdzie w Warszawie nie bylo miejsc. Najblizej i najlatwiej dojechac do Gamety w Rzgowie. Widze ze Ty dzialasz! Kochana, zaczynalas tak powolutku, to miesiac przerwy, to "poczekam na badania", a tu bach poumawiane 3 wizyty! Brawo! xoxo kkahha, Szmacioszka, DoReMiDo - dzieki dziewczyny xoxo ananasowa odezwe sie na pewno jak bede miala pytania, pewnie bedziemy podobnie szly. Co prawda ja juz jestem prawie w polowie antkow bo zaczelam jak myslalam ze w Invikcie rusze:) Ciekawe jak oni to rozwiaza. 21 lipca skoncze brac antki,a wizyte w Gamecie pewnie bede miala na poczatku sierpnia, mam nadzieje ze nie bede musiala calego kolejnego cyklu brac antkow, bo wykonczy mnie to czekanie. Nadzieja Ty chyba tak mialas ze miesiac bralas a pozniej tylko kilka z kolejnego opakowania? Zgadza sie? Ktoras jeszcze tak miala? xoxo darkness dzieki wielkie za rzeczową charakterystykę lekarzy. Ślę buziaki za to! xoxo rafka ale super ze odpoczelas i ruszasz dalej! Coraz wiecej tu nas podchodzacych do kolejnych procedur! xoxo Biedronka udanego urlopu! xoxo malamii powodzenia na histero, daj znac jak bylo, bo mnie zaraz tez to czeka xoxo kiciolka trzymam kciuki! xoxo Ciężaróweczki jakie imiona wybrałyście dla swoich pociech? xoxo golf, Basik30 na jakim juz jestescie etpie? xoxo Skanusia co u Ciebie? xoxo Toosia? xoxo Ada jutro testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Biedronka najważniejsze, że już zaczynasz :) Najgorsze jest to, że poprzednio wydałaś mnóstwo kasy, a wychodzi na to że dr popełnił błąd. Klinika powinna zwrócić Ci pieniądze, ale oczywiście do błędu się nie przyznają :( Miłego wypoczynku :) * kiciolka trzymam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko :) śpiochu mój :P ja też mam te drzemki ale często jak już zasypiam na sofie mój Emek ryzykując grande zdziera mnie zawzięcie :) wie co robi mój Skarbek największy :* podbuntuj swojego :) mój potrafi od 8 wydzwaniać do mnie jak jest w pracy a ja w domu tak go to wkurza że sie później spać z nim nie kłade Upierdliwy jest ale... robi to dla naszego dobra Biedroneczko fajnie że zrozumiałaś moje myśli :* udanego urlopu Ci życzę a przede wszystkim oderwania od codziennych problemów co czasem daje cuda.... życzę Wam malutkiego cudu :) a jak nie to odpoczynku po prostu Rafka trzymam kciuki aby to podejście okazało się tym szcęśliwym A ja Dziewczynki jutro jade zrobić reszte badań których mi brakowało do pełnej kwalifikacji i w sobotę po 3 tyg L4 wracam do pracy Stresuję się już dziś :( taka już jestem Chciałabym wiedzieć jak to będzie wyglądało wszystko ale narazie czekam na 25 żeby dowiedzieć się co dalej Najgorsze jest to że u mnie w pracy już powinnam się określić z urlopem a nie wiem jak to będzie dalej ... eh masakra sumienie mnie chla bo taka już jestem choć wiem że i tak jak przyjdzie do czego to pójdę na L4 bo dzidzia najważniejsza ... okropne te rozterki jak to wszystko ze sobą jakoś zgrać Dziewczyny mam pytanie Jak to jest przy punkcji trzeba brać wolne po? bardzo boli? czy mozna normalnie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoReMiDo
Nadziejko :-) piękna beta, te plamienia to mogą być od leków które przyjmujesz. No dr tłumaczył że implantacja to zjawisko krwawe i nie trwa tymi chwilkę...cały czas się zagłębia i rozrasta w sluzowce, wiem że to przeraża, ale wierzymy tu wszystkie ze Bedzie dobrze! Z Julka :-) myślę że szybko Cię umówia i ja tak miałam ze mi przerwal dr opakowanie visanne (to jak anty na endometrioze) po 10 tabletkach z 2 op, więc raczej tak nie rozliczają tych opakowań. Ja bym radziła Pawła R bo i M była moja koleżanka i miała nawet problem z l4 po punkcji...Ja z Dr byłam zadowolona. To fakt mało mówmy o konktretny, ale zastrzeżeń żadnych nie miałam. A fakt recept to wszędzie trzeba pilnować! Z Biedronka milego wypoczynku! Z Zosiu, kuruj się kochana, ale tak nie przejmuj o dzidzie bo już w 2 trym wszystkie narządy są wyksztalcone i koniec organogenezy, no ciężko przez 9 miesięcy nie zachorować...mnie ucho coś pobolewalo, ale tylko jak na nim spałam...nie wiem niby czułam w środku, a może to nałożenia mnie tak bolała....a tak w ogóle to ja mam teraz mdłości wieczorne. I muszę zmienić porę witamin bo mi się normalnie cofa...:-) Z Ciezaroweczki robiliście wraz z badaniami przesiewowymi badania krwi genetyczne? Nie wiem czy robić....boje się trochę tych badań, bo w bliskiej rodzinie miałam 2 choroby genetyczne....zobaczymy co powie lekarz, na razie nic nie mówił, wizyta w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za dobre słówko :* x Ania1602 – jest dokładnie tak jak piszesz.. Nic dodać, nic ująć, więc nawet nie liczę na jakiekolwiek przyznanie się do błędu, a tym bardziej zwrot pieniędzy.. x Kiciolka – nawet nie masz pojęcia jak bardzo bym chciała żeby Ci się udało.. Trzymam kciuki z całych sił.. x Asia858 – przy antkach to byłby raczej mega wielki cud ;) x Trzymajcie się Kochane i do usłyszenia :* Chorym życzę dużo zdrówka, a smutnym dużo słońca w sercu i więcej nadziei mimo wszystko ;) za wszystkie oczywiście trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona1979 - pisali, że wyższa temperatura utrzymująca się przez 3 dni jest już niebezpieczna dla malucha. Kuruję się jak mogę ... wczoraj wlałam w siebie hektolitry różnego rodzaju płynów. Udanego urlopowania :) o Kiciołka - ja zaciskam kciuki, a ty masz natychmiast zacząć myśleć pozytywnie ... proszę :) o A_gusia88 - :) o Asia858 - ja miałam punkcje w sobotę. Dobrze, że na drugi dzień nie musiałam iść do pracy. Nie bolało mnie może aż tak bardzo, ale byłam dziwnie senna i nie miałam na nic sił. U mnie obyło się bez środków przeciwbólowych :) o Julia83 - DoReMiDo dobrze podpowiada, że u dr P nie ma problemu z wypisaniem zwolnienia nawet na 1 dzień. o A ja kobietki spać nie mogę. Wstaje ok 5.30, bo leżenie mnie męczy. Wiem ... wstaję tak cały rok szkolny, ale teraz w wakacje chciałam nieco dłużej po spać, to lipa :( Ciężaróweczki napiszcie proszę, kiedy zakładana jest książeczka ciąży? Czy to podczas wizyty serduszkowej? Brałyście jakieś zaświadczenie od lekarza do becikowego? Pozdrawiam ciepło ... u mnie znów zapowiada się gorący, słoneczny dzień, chociaż aktualnie powiewa przyjemne, chłodne powietrze. Leżę pod kocem i słucham jaskółek z gniazdka na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Nadziejko super:) i od teraz proszę same pozytywne myśli:) -Zosiu wracaj szybko do zdrówka,kochana zapodaj mi adres mailowy do siebie jak mozesz -Kiciolka kochana trzymam mocno kciuki i nie myśl negatywnie,wiem,że łatwo to napisać -Biedronko no to fajnie,że dobrze trafiłaś,teraz odpoczywaj na urlopie,ja jeszcze 2 tyg i też zaczynamy urlopowanie....oby tylko pogoda dopisała bo dziś u mnie jesiennie:( -Griszanka jak ten czas leci,dopiero co pisałaś o becie a tu jeszcze chwila i powitasz swoje dzieciątko na świecie:) -Rafka,malami,,MH1,agusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×