Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ndziejko będzie dobrze,beta przyrasta :-) a to lab faktycznie bardzo dziwne normy ... odpoczywaj :* Darkness gratulacje :-) Julia 83 powiem Ci, że tyle już czekam lat, że czekanie mam opanowane ..heh....tyle tu opowieści o tym po ilu latach się dziewczynom udało, że wierzę, że w końcu się doczekam..i każda z nas się doczeka :* pozdrawiam dziewczyny ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzeczka, Justyna, Ananasowa :-) Doremido kochana i tak wlasnie policzę jak mówisz :-) Beta przyrosla ze 196 na 500 to 150 % :-) jeśli tak będzie tez w poniedzialek to super, jak bol brzucha by przeszedł to pełnia szczęścia :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda cierpliwość zostanie Ci wynagrodzona :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja oczywiście :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja 78, ból brzucha u mnie się nasilał, miałam wrażenie, że wszystkie organy mi się odkrywają przy szybkim ruchu, do tej pory nie mogę wstać szybko z łóżka ani się przekręcić w nim na drugi bok. A jak się zapomnę, to masakra Miłego dnia Wszystkim i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Szmacioszka ja czuje jakby głaz na podbrzuszu taki tępy ból i czasem skurcze macicy i klucie w szyjce..przechodzi na kilka minut i znów wraca .. udanej niedzieli :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78 wiem, że masz prawo do niepokoju ale przyjmi sytuację taką jaką jest. spróbuj się cieszyć, bo jest czym. wszystkie tutaj trzymamy kciuki za pozytywny rozwój sytuacji. nie pamiętam jak czułaś się po poprzednich pozytywnych betach, ale tak jak pisze Szmacioszka to i ja napiszę, że ból brzucha nie musi oznaczać nic złego. mnie cały czas brzuch boli. piałam kiedyś o tym, że szczupłe osoby mocno to odczywają i nawet pan dr mi to potwierdził. spokojnie. będzie dobrze. na Ciebie w końcu też przyszedł czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
MH1 :-) a mozesz opisac ten ból ? Mnie boli po wszystkich pozytywnych betach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do tych które są w ciąży i nadal biorą estrofem. Czy któraś z was tak ma? Dr u której byłam w piątek pi recepty zdziwiła się, że lekarz z kliniki kazał mi brać estrofem. Trochę poczytałam i okazuje się, że jest szkodliwy dla płodu!!!! Nie wiem, niby lekarz kazał wszystkie leki oprócz encortonu kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Zuzka 1212 ja biorę estrofem 3x2 i jak wylądowałam w szpitalu to kazał brać według zaleceń z Invicty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```Zuzka 1212 ja estrofem brałam do 14tc. ```Nadzieja78 mnie ciągnie podburzusze. nie mogę wykonywać szybkich/gwałtownych ruchów (wstawać, siadać). często mam wrażenie, że zaraz mi coś tam pęknie, rozerwie się albo po prostu eksploduje (uczucie podobne jak mega wzdęcie). do teraz w czasie kiedy przypadałaby miesiączka mam taki tempy ból jakbym zaraz miała dostać okres - to jest przerażające bo ciągle mam wrażenie jaky zaraz miał się zacząć poród (tak to sobie wyobrażam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MH1 nie martw się, jesteś juz tak daleko ze nic sie nie wydarzy, a te objawy widać ze są związane z fizjologią tak jak powiedział Tobie lekarz i ja tez tego sie trzymam. W pierwszej ciąży naście lat temu, kapnęłam sie ze w niej jestem w 8 tygodniu,tak nie czulam nic nie pokojacego, żadnych mdłości, boli ani nic takiego.przez pierwsze 3-4 mies w okolicach @ byly delikatne plamienia i ćmienie w podbrzuszu, a potem to tylko senność..ale tlumacze sobie ze ja tez byłam te naście lat mlodsza i wszystko się zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja 78 u mnie dokładnie jak u MH1, a wcale nie jestem drobna, i teraz mam też bóle w pachwinach. Mówią, że ciąża to nie choroba, a mnie tak wszystko boli, że jednak choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Szmacioszka w środku możesz byc drobnej budowy i tego nie wiedzieć. ;-) te w pachwinach wiele kobiet ma. I bardzo dobrze Cię rozumiem. Ale wierzę że na tym etapie na którym Wy dziewczyny jesteście wszystko będzie dobrze. Po prostu nie dla wszystkich błogie chodzenie w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka nie martw się tak tym estrofemem. Ja brałam do 8 tyg, a potem tydzień 2 zamiast 3 a potem tydzień 1 czyli do 10 tyg brałam. No lekarz mówił że jakby za szybko bo odstawić to organizm by potraktował to jako start do owulacji i zaburzylo by ciążę, mogłoby się to źle skończyć. No lekarz mówił że dobrze robi na blone sluzowa macicy więc też jakieś plusy.... X Nadziejko trzymam kciuki i Szmacioszka też! Jestescie dzielne, mnie czasem tak boli w dole brzucha, ale tak inaczej niż na @, a od 2 dni gardlo mnie pobolewa :( mam isle, herbatki z miodem i cytryna i imbir....mam nadzieję że mi przejdzie.... Z Zosiu, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido a u Ciebie który to tc? Ja juz 4 tydz mecze się z alergia wiec tez mnie gardło boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mh1 ja już jestem w 12 tyg. Gardło zawalone, napisalam do lekarza, bo słyszałam że rutinoscorbin można. Macie jeszcze jakieś sposoby? Kurcze....niby ciepło na dworze a wieczory zimne i duże różnice temperatur...nie wiem czy nie iść do rodzinnego czy próbować samemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido możesz paracetamol ale nie wiem ile na dobę..od gardla Isla albo Argentin (Lilianka o nim pisala ze skuteczny, nie wiem czy nie pomyliłam nazwy) może odezwa sie ZosiaD i Darkness i cos doradza.. MH1 współczuję Ci tej alergii.. Ja dzis wstalam z lóżka z bolącymi piersiami ! Szok ! Wlasnie oddalam krew i czekam na wynik ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko u mnie zdecydowanie lepiej, wygrzewałam się zgodnie z zaleceniami lekarki i można powiedzieć że dzisiaj czuję się zupełnie zdrowa. Nie wypowiem się za bardzo odnośnie leków w ciąży o których piszecie bo nie miałam z nimi do czynienia. Od czwartku brałam 3xdziennie syrop Prenalen i pastylki do ssania o tej samej nazwie. Paracetamol można brać wg mojej lekarki max 3-4 razy dziennie co 8h. Ja łącznie przez 4 dni wzięłam 4 tbl i to przeważnie na noc. Do tego dużo herbaty z cytryną i miodem :) Nadziejko mocno trzymam kciuki za prawidłowy przyrost :* Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziejo, ból piersi:):):):):):):) coz on moze oznaczac:):) beta dzisiejsza bedzie powyzej 2000:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna Porzeczka prosiłaś kiedyś o mojego maila: zosiadkrk@gmail.com Przepraszam że dopiero teraz się odzywam... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo - też czytałam, że rutinoscorbin można, tymczasem jak przeczytałam ulotkę znalazłam zapis, że nie przeprowadzono badań czy jest bezpieczny w ciąży, więc sobie odpuściłam. W aptece pani poleciła mi tabletki na gardło typowe dla kobiet w ciąży "Prenalen Gardło" z malina i propolisem. Są bez cukru. Do tego miałam w domu sok malinowy własnej roboty, więc piłam rozcieńczony wodą dosłownie hektolitrami :P i woda z cytryną i miodem (herbatę też słodziłam miodem) tylko musisz pamiętać, żeby temperatura płynu nie była większa niż 50°C, bo wtedy miód traci swoje właściwości. Kochana wlewaj w siebie ogromne ilości płynów, pod kocyk, wypocić i będzie dobrze :) o A ja czuję się dobrze :) piersi bolą, ale to nie taki ból z którym nie da się wytrzymać:) Czekam cierpliwie na wizytę, zostały 3 dni 1 godzina i 39 minut do wyznaczonego terminu. Chciałabym zobaczyć pęcherzyk ... Takie malutkie marzenie :D W ciągu ostatnich 3 dni przeczytałam 2 książki, skończyłam wyszywać główny deseń obrazka i zostało mi tylko tło. Robota dosłownie pali mi się w rękach, a ponieważ weekend spędziłam u teściów to czasu wolnego było dużo :) Teściowa ciągnęła mnie na rower, ale póki co nie chciałam ryzykować. Na szczęście nie drążyła tematu. M... zadecydował, że jego rodzice i siostra dowiedzą się dopiero gdy już będzie coś widać, ewentualnie jeśli wcześniej się domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo miód i cytryną podrażniają gardło, aby pozbyć się bakterii należy przepłukać je wodą z wodą utlenioną lub ewentualnie z solą, to stary sprawdzony sposób Nadzieja 78 to dobry znak, czekamy na wysoką betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka Herbata z miodem i cytryną podrażnia gardło? Poważnie? Nigdy z czymś takim się nie spotkałam... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
No niestety tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmacioszka wyczytałam że to mit. Miód ma właściwości antybakteryjne... Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×