Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
ładnie i miło się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAaA
Jesteś moj wodzu?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie wróci. Uczucie ulgi, jakby 100tonowy kamień spadł z serca. Lekkość i poczucie dostania od życia nowej szansy, czystej karty do zapisywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy jak tam w szkole, rodzice już nie pozwalają ci do późna w necie siedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
muzyka z filmu 9,5 tygodnia...fajny film, fajne dźwięki..czasemm wrzucasz dobrą muzykę uczuciowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... daleko... dalej... coraz dalej... tego chciałaś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... pora kończyć... jeszcze boli... trochę jeszcze poboli... ale to już nie tęsknota... nie za tym co może, mogłoby nastąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoalicjusz
Chce Cię teraz. ..dziś byłam w miejscu gdzie kiedyś byliśmy razem widzieliśmy sie;/ale raczej nie byłeś zadowolony z mojej wizyty; ( tęsknię i czuje, pomóż nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wie czego chciałam/chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
Uczuciowy nie mów tak proszę.Robisz mi przykrość.Nie będę tu pisać co czuję.Moze powiem Ci kiwdyś prostu w oczyale nie tutaj..tu już nigdy się nie uzewnętrznię.Mozrsz do mnie pisać na telefon. ,jesli masz nime.Nie obawiaj się.Moze uda nam się wteszcie przejsc na Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... https://www.youtube.com/watch?v=D8hTvugWng8 ...muzyka jest pokarmem miłości... plugawy język prawdy staje się przyzwoitym... moje usta do tego czasu były jak tektura wyślizgująca się z mojej głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Jeśli masz numer..Żałować?.czego żałować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkoalicjusz
Chce Cię przytulić, pocałować spędzić chwile... Jestem jeszcze tu gdzie jesteś zaraz będę wyjeżdżać w twoje strony.. Spotkajmy się nie żyjmy w gniewie. .zawsze mieliśmy na Siebie ochotę.. ( silverastra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
Kocham tą muzykę i tą piosenkę.Za pierwszym razem kiedy wkleiłeśmi ją ..na moim profilu wiesz gdzie..płakałam wtedy słuchając jej.Ten utwór już na zawsze bedzie kojarzył mi się z Tobą.Wtedu tak bardzo się nałam o swoje zdtowie a Ty ogiarowałeś mi słowa otuchy..Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Przepraszam za tą literowkę.sorry głupio mi robic z siebie analfabetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
https://www.youtube.com/watch?v=fX5USg8_1gA ... rzuciłaś mnie na kolana... nie ukoisz mojego strapionego umysłu... zbyt długo uciekałaś i ukrywałaś się... wiesz, że to tylko twoja duma... nigdy nie pomyślałbym... że to się tak skończy... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie...nie tego chciałam...sam zdecydowałeś...mam odejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to co chciałeś zadowolony... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może boję się bardziej niż Ty?....może chcę wiedziec co dalej..za nim...może potrzebuje czuć się emocjonalnie bezpiecznie...może chcę widzieć, że to coś prawdziwego z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspominając
"pora kończyć... jeszcze boli... trochę jeszcze poboli... ale to już nie tęsknota... nie za tym co może, mogłoby nastąpić... " szybko się poddajesz...potrzebuję uczuć prawdziwych...pokaż, że są...jeżeli są?...jeżeli to tylko sex....odejdź...będzie wszystko bolało mniej...może ...z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspominając
ja nie zakładałam, że się skończy...wierzyłam...ale jak ma trwać? gdy...trwasz...w swoim świecie...? jak?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspominając
duma?...nie ...to tylko niepewność...niewiedza...i obawa przed tym...co będzie ..potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość skarbek
Nie jestem dumna ..a wręcz pokorna.Pamiętasz kiedy mowiłam Ci o pokorze.?.Ty nigdy nie przyznasz się do urażonej dumy...ja potrafię wybaczać..bo wiele razy już musiałam schylić głowę i schować dumę.Nigdy się nie ukrywałam i nigdy nie uciekałam a jedynie raz bardzo szybko przebiegłam.Reszta nie zależała ode mnie.To jak się skonczyło ,też nie zależało od nas.Fakt gdybysmy znalezli wiecej odwagi w sobie i probowali naprawic gdy zepsuło sie po raz piwrwszy..to może to nie popchnęło by Cię do te go co tak na zawsze przekreśliło NAS.O ile kiedykolwiek MY bylismy..Powaliłam na kolana?nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciemno
ciągle działasz nieporadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciemno
i nie stanie się nic aż do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×