Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Miłość to ból d**y, jeśli tego nie masz. Nie masz miłości, albo jest impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.43..20.45..zaraz?miałaś dziecko?intymne wieczory?..Boże jaka Ty jesteś zepsuta.!Trzeba chodzic ze sobą co najmniej dwa lata i trzeba miec slub albo przynajmniej zareczyny.!Nie chodzi sie do łózka z kimś ot tak...dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen w/g własnego życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
..zaakceptowałeś...taki stan rzeczy...trudne to czasemm a nawet bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nic nie przestałam....mam wszystko co potrzeba mi do szczęścia...kocham.....i to liczy się dla mnie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dodam jeszcze ,że kocham we wszystkim minimalizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
cieżko było dziś:(...a jutro ? jutro czeka mnie trudny dzień...nie wiesz o tym..wiedzieć nie chcesz..:( ....wolisz tak jak jest...tak... czuję, że tak wolisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasemm w życiu nic nie jest łatwo....trzeba się dobrze natrudzić....zanim się umrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
....wsparcia w tej chwili brak...potrzebuję abyś mnie przytulił...nie ma Cię...muszę przez to przejść sama...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasemm trzeba się wygadać i wyżalić....czasem jak nie mam do kogo lubię porozmawiać sama se sobą....czasem jak masz problem a lżej Ci będzie .....pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
życie duchowe. równowaga ducha. system wartości wewnętrznych tzn. niematerialnych. umiejętność rozmowy z własnym ja, zaglądanie tam bardzo głęboko aż do głębi istnienia. nie trzeba być religijnym. niektórzy nie wiedzą z własnego doświadczenia czym jest życie duchowe. skarbek nie przejmuj się. ludzie w końcu pochodzą od małp, bliżej im do dzikiego zwierza. prymitywy. fajnie, że ktoś tutaj przejawia oddanie Jezusowi. w tych czasach to naprawdę rzadko spotykane, nie sam Kościół dewotów ale chęć niesienia bezinteresownej pomocy. to jest dopiero wrażliwość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Dziękuję.:-).chylę czoła.Jesteś jedyną osobą oprócz uczuciowego,która mnie rozumie.Wiesz ostatnio...pewien ksiadz stał na trawie wśród drzew i udzielał błogosławieństwa..co ważne w tym miejscu nie było koscioła ale był tam sam Bóg ..bo Bóg jest wszedzie.:-)i kocha wsz ystkich bez wyjątku...nawet tych ktorzy go nie czują i nie słyszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ci co się dobrze rżną rozumieją się najlepiej i nic tego nie zmieni, żadne duchowe wyznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
sza ...cicho sza...to nie czas na ciszę z Twojej strony...nie...czasemm zrób coś wbrew...temu co...czasemm...zrób coś...potrzebuję Cie dziś zobaczyć...usłyszeć...dziś szczególnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych co przekładają wartości cielesne nad wartościami duchowymi nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... 20:48... no, nie rozżalaj się tak nad sobą... naganiasz chmury... nie bądź zdziwiona że jest burza... lecz po burzy przychodzi spokój... i słońce... zawsze... https://www.youtube.com/watch?v=kHfoC8l3aJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
21.41.Dziękuję.Miłość jest piękna a Bóg jest miłością.:-)Chciałabym by wszyscy potrafili się nią dzielić.Wtedy byłoby lepiej na swiecie.Dobrej nocy wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaa, najpierw bla bla. Dusza, piękne niebo a potem o Kurwa moja c**a! i dupa wreszcie przer******* Love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostak czy prostaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... czasemm... mam wątpliwości... tak, na pewno, cisza boli... szczególnie gdy są te gorsze dni... chciałoby się... to wsparcie... to może być coś co zapoczątkuje bieg wydarzeń których już nie sposób będzie odwrócić... nigdy nie będzie stuprocentowej pewności... trzeba podejmować ryzyko... iść w ciemno... czasemm nie wiedząc co jest kilka kroków dalej... https://www.youtube.com/watch?v=udpMncEnpMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Przeoczyłeś kiedy pytałam dlaczego masz gorszy dzień i czy coś się stało?.Martwię się..opowiedz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
nigdy nie wiesz co będzie kilka kroków dalej...ja nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
...to może być coś co zapoczątkuje bieg wydarzeń których już nie sposób będzie odwrócić... o czym myślałeś pisząc to uczuciowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ciszę....można z nią szczęśliwie żyć. Kto nie kocha ciszy nie usłyszy swojego wewnętrznego dziecka. W tym gwarnym świecie mam zbyt mało czasu na własną ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Som takie kwiatki na parapecie o których wszyscy wiecie... zjeby etatowe...założyły sobie zmowe...nie była to zmowa milczenia,raczej niechcenia...bzdury piszą,krew się nie miesza,zaorali pole od jednego lemiesza...i huj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×