Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
A po co przed czasem komuś wiedzieć co będzie kilka kroków dalej? Nie lepiej iść w ciemno? Moim zdaniem łatwiej i bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
uczuciowy...jeżeli dzisiaj masz dzień gdy...cisza Cię boli...zmień to....przerwij ciszę...dziś..jutro może byc inne, nie takie jak chcesz...nie takie jak Ona pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy trup
... czasemm... czasemm piszę niejednoznacznie... o czym myślę?... czasemm wiem to tylko ja... co robię?... czasemm coś zupełnie innego niż tak naprawdę pragnąłbym zrobić... https://www.youtube.com/watch?v=U0qW0P7nrvM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
TY i ja.niech więc tak będzie .Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba.Nie chcę tego niszczyć..ale nie chcę też sprowadzać do poziomu pierwotnych instynktow tego co jest miedzy nami takie wzniosłe i niezwykle duchowe...niczym Sakrum-Mezo.Nie mysl że odtrącam Twoją bliskość bo to nie tak.Ja muszę mieć jasną sytuację zanim posinę się do czegoś naprawdę poważnego.To co jest miedzy nami to wyjątkowo piękna więz ale potrzeba dla jej rozwoju odpowiedniego podłoża i warunków.Zrozum..proszę.Dziękuję za melodię.Wzruszasz..jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkonfucjusz
Jeśli Tylko Chcesz mój wodzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
czasemm...pragnienia wyprzedzają rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemm
a jednak to nie miłość? jeżeli to tylko pożądanie uczuciowy...to jesteś w łatwiejszej sytuacji... ehh...czasemm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Proszę nie nazywaj tego grą .Jeden głupi błąd prowadzącego z wyborem piosenki o którą nie prosiłam..i ciągle mi wypominasz. Tą "grę".I czy warto czy nie warto? ta rownież była pomylona.Jaki miałam na to wpływ ?Nigdy nikogo nie kochałam tak jak Ciebie.Skoczyłabym za Tobą w ogień i umarła z żalu gdyby coś Ci się stało.Proszę nie rań mnie.Co mogłam więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpij dobrze, jutro będzie lepszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
21:41 bywa, że rżnięcie pozostawia niesmak. niedosyt. co wtedy? słabo się znaliście :) prosty język miłości to tylko stosunek ciało do ciała. twardy realizm. ja tam o Duszkach, Duszyczkach rozpisywać się nie będe. takie tam bajeczki. Duch Święty widzi jak płaska jest ta miłość łóżkowa och! ach! ... a noworodki porzuca się jak śmieci. skarbek... ja mam silne poczucie sprawiedliwości i niesprawiedliwości. wiem, że każdy ma jakąś misję w życiu. Boga gdzieś tam porzuciłam, ale lubię religię bo działa uspokajająco. rozbraja mnie aktualność Biblii. można ukamieniować kobietę? można. Obecnie kamienowanie jest dopuszczalne w krajach muzułmańskich, takich jak Iran, Somalia, Nigeria, Arabia Saudyjska, Sudan i Zjednoczone Emiraty Arabskie. No cóż taaka mentalność - przekonanie... skrajnie fundamentalne. dlatego terrorysta islamski jest tym kim jest dla świata. sprężynką z zapalnikiem. Ej! Nie zmieniaj się :-) Trzymaj się ciepło :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty powiesz szarik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ciebie pytam o to co chciałbyś komuś /pewnie Idzie/ przekazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
23.20 dlaczego wmawiasz mi że dopousciłam się czegoś?jak mozesz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj śmierdzi tylko gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jem swoje g****o...hehe wasze mrowisko to porażka! Nie macie królowej i żolnierzy. Same robotnice...kulawe Chaos umysłu Statystyka szarika Etatowe zjeby! Swoją klasę już pokazałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja klasa jest poniżej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
mi chodziło o ponadczasową brutalność w wielu kulturach. każdy wszędzie doszukuje się drugiego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wyznacza tutaj klasę bo ciężko jest wytrzymać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×