Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćskarbek
Smutno mi skarbie ze teraz wolisz czasemm.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
no bez szaleństwa... trochę piszemy... czytamy... jak to na forum... a tymczasem za oknem biało... dużo ciepła... dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ilu lat jesteś żonaty?Masz dzieci? Jakiej płci, w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia:) Uczuciowy to pewnie jesteś z południa kraju, że Cię zasypało. U mnie pada lecz deszcz.Obstawiam Lubelskie, Małopolskie lub Podkarpackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dworze biało a w sercu żal... Znów nie ma Cię obok ... Pragnienie Ciebie rozpala me ciało... Może w ten sposób ogrzeje nas ... Tego właśnie chce... Budzić się przy Tobie spać we własnym niebie... Być tam właśnie tam gdzie Ty... Trzymać Cię za rękę i kawę z Tobą pić... Czułe słowa z rana które zawsze mówisz Mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że nie jesteś Andrzejem od Bogumiły. No to źle wywnioskowałam. Nie czytam wszystkich tematów zakładanych na kafe więc wyciągnełam mylny wniosek. Wpadam tu czasem rano z kawą lub wieczorkiem przed snem. Jeżeli masz ochotę to możemy popisać i podtrzymywać Twój temat. Najgorzej jest z tym pchaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak piszesz.....jesteś taki romantyczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego o Niej nie napiszesz a wiec musisz byc bardzo szlachetny wobec tej kobiety.Ona wie , że taki jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Wiem że taki Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Dlaczego czasemmopowiedziałeś tyle o sobie..a mi to już nic..zupełnie...oprócz paru epizodów z dzieciństwa...z tą ręką np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kobiecie nic nie chce napisać. OK. Twierdzi, że woli udzielać informacji na swój temat. Jednak na zadawane pytania nie odpowiada. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wkleił Strachy na lachy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm111
Ostatni raz ja.Koniec.Zadnych tematow.Nic.Uzaleznilam sie od internetowych kilku stron.Juz jestem tylko tu choc kafe to zaden akurat nałóg.Niczego Ci nie zycze.Jestem wsciekla na siebie,ze uleglam wielu prowokacjom.Niektorym chcialam ulec.Ciesze sie , ze tu trafilam.Zaluje,ze tyle lat mnie klamales mowiac,ze mnie nie kochasz...uczucie nieco anonimowo acz wyraziscie wyznales mi tutaj kiedy juz dobrze o tym wiedzialam.Wszystko co napisalam plynęlo z mojego serca...jak zawsze.Niech dotrze do Ciebie,ze nie ja bede tu do Ciebie pisac i odpisywac na Twoje zaczepki...Czuje sie dobrze jesli Cie to interesuje.Powiedzialabym nawet,ze bardzo dobrze choc zmeczona troche jestem...Trzymaj sie I niech mnie szlag trafi jesli tu bede zagladac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
COŚ było... nie ma już NIC?... może to jeszcze nie jest NIC... jeszcze trochę... jeszcze dzień, może dwa... minie... wszystko można zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdzie taki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wstanę przed świtem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyślę... nic nie ma... COŚ się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
może jutro... nie, dziś jeszcze nie... dziś wstaje nowy dzień... z złudzeniami... z marzeniami... jaki będzie???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię do dni... Gdy budzę się rano i obok jesteś Ty... Delikatnym uśmiechem ... Miłym spojrzeniem ... Mówisz Mi ... Dzień dobry... Wyciągasz dłonie... By wtulić się... I do Mnie szepczesz... Kocham Cię... Poranna cisza... Kawy łyk ... By znowu przy Tobie być... Miłego spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tak... być z kimś... a potem zostać w samotności... to chyba najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemmm
nie ma Cię...smutne to wszystko...posiedzę sobie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się Skarbie....Nigdy nikt nie jest w samotności.....bo ON jest zawsze przy swoim dziecku....Być z NIM w samotności to są najpiękniejsze chwile jakie Bóg Ojciec ofiarował swojemu dziecku. Pamiętaj nigdy w żadnej sekundzie swojego życia nie jesteś sam ani nie jesteś samotny.....Ufaj....wierz i kochaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....to uczucie gdy wiesz, ze nie liczysz się wcale...gdy czas biegnie...a ten ktoś....nie zrobi nic...nie chwyta chwil....i jest tam...w swoim świecie....zasypia przy Niej....i to potrafi...tego chce...w tym trwa...czego tak naprawdę chce?....tak wiem...czasemm żyję złudzeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... czy Ty zasypiasz sama... czasemm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×