Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego uczuciowego nazywasz wredotą?.On nie jest wredny!!!.nie jest wulgarny nie krytykuje mojego wyglądu.Uczuciowy nie jest policjantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.11 ...jest i nie jest....zalezy jak spojrzysz na jego obecną sytuacje zawodową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam wspolnego z jego sytuacją zawodową?.Ut.nigdy nie był policjantem i nie jest wredny .Jest najlepszą osobą jaką znam to facet z powołaniem i odpowiednim podejsciem do ludzi.Za to go cenię i szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem co z jego sytuacją zawodową.Mam nadzieję że nic się nie zmieniło bo to doskonały pedagog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pyta?Renata,Kaśka,Dagmara,Ania,Karina czy Bożena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nie... nie jestem Andrzejem z Kafeterii... absolutnie nie... w innych tematach udzielam się okazjonalnie... odkąd założyłem ten... dobrej nocy... czasemm... chciałbym z Tobą kiedyś pogadać... trochę dłużej... nie, nie dlatego żebym myślał że jesteś Nią... raczej nie... mam wrażenie że jesteś wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
kim jestem, Ty wiesz... jesteś dla mnie jak słońca blask... ja zmieniam się wciąż... raz po raz... bardzo sobie cenię kontakt z Tobą... i nikomu nie powiedziałem o sobie tak dużo jak Tobie... mam wrażenie, że możemy rozmawiać o wszystkim... przynajmniej z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop glukozowo fruktozowy
Teraz uczuciowy p********z. Najpierw napisałeś, że tylko ją czasem widzisz a teraz, że rozmawiacie. Idź się leczyć, bo gadasz sam ze sobą. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
tylko że ostatni wpis jest o kimś innym... no ale jeśli kogoś stać tylko na wulgaryzmy to trudno od niego wymagać żeby troszkę pomyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×