Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poszukuję pracy

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję pracy,mężczyzna 49 lat,uczciwy,bez nałogów. Doświadczenie w sprzedaży,obsłudze biura,magazynu,hurtowni. Wieloletnia praktyka w branży odzieży używanej.Posiadam szereg aktywnych kontaktów handlowych.Chętnie poprowadzę przedstawicielstwo,filię itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś facetem i serio ciężko o pracę ? ja jestem kobieta z małego miasta i jest szalenie trudno złapac cokolwiek,nawet na czarno,ale widze dużo ofert dla mezczyzn budowa,przedst handlowy, dużo ofert wymaga prawka (ja nie mam) ,kurde masa ofert jest dla facetów. Tylko jak to się ma do rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.qassa.pl/336550 zarejestruj sie i zarabiaj łatwą kase! Im wiecej poleconych tym wieksza wyplata:)Bardzo prosty sposob na spora kaske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla osób z Białegostoku są aktualnie oferty pracy www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy Umowa o pracę, wynagrodzenie przyzwoite, system szkoleń i premiowania. Kumpel pracuje tam, zadowolony jest i mnie namawia. Wysłałem też zgłoszenie i czekam na rozmowę kwalifikacyjną. Ale z tego co znajomy opowiadał, jak się dostanę, będzie elegancko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz doświadczenie w handlu to proponuję, żebyś przejrzał oferty na Top Pracodawcy. Ja własnie tak znalazłam pracę i jestem z niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Zdobądź doświadczenie! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja Edytuj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz pracy? Zdobądź doświadczenie! Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na zajęciach praktycznych można nauczyć się wielu zabiegów i wykonywać je w domu całkowicie za darmo! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie podpisuje się umowy!- Zapraszam wszystkie chętne Panie. Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja Edytuj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu wyjechal za granice, bo w polsce jak juz sie znajdzie prace to zarobki sa smieszne. ja siedze wlasnie w holandii, wyjezdzalem przez Vpu Polska, sprawdz ich sobie, mysle ze naprawde warto to przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz znaleźć pracy? Zapisz się do DELTA EDUKACJA i zdobądź wykształcenie! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co w polsce. najlepiej wyjechac za granice. ja np od roku wyjezdzam co jakis czas pracowac do niemiec jako opiekunka starszych osob. Wyjazdy mi organizuje agencja EJ JOB, mam zapewniony transport zakwaterowanie itd. sporo da rade odlozyc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×