Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skoro tak lubicie stare imiona to dlaczego

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Bukietu z pokrzyw też bym nie postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam całego wątku ale myśle to takie problemy jak autorka wypisuje to problemy panienek ze wsi lub mniejszych miast , co kogo obchodzi jak dzieciak ma na imię ... o ile nie nazywa się Alan bo w większości inaczej się kojarzy od tak poprostu to co to za różnica !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec gdy się urodziłam w końcówce lat 90 jak usłyszał że matka chce mi dać Ania to sam pojechał mnie zarejestrować i wybrał imię Kinga bo ponoć wtedy nie było tak popularne, a w kolejce same Anie, Marysię, Kasie i Magdy... rok potem urodziła mojemu taty koledze córka ale wtedy rodziców poniosła fantazja i nazwali córkę Wirydiana :D ona sama urodziła w zeszłym roku córę Lianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl... wi...co ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Wśród łąk zielonych stoi staruszek, Bije o ziemię urodzaj gruszek, Chronią sie dzieci w tarnin wirydarz, Krzyczą: "Kominiarz, co mi dasz!" Wirydiana od wirydarza, proste :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wirydiana, Wirydianna lub Weridiana – żeńskie imię pochodzenia łacińskiego, pochodzące od przymiotnika viridis – "zielony, młodzieńczy, świeży". Patronka tego imienia, św. Wirydiana, dziewica, zyskała jeszcze za swojego życia wielką sławę i była nawet odwiedzana przez św. Franciszka z Asyżu." Byłaś blisko z tym wirydarzem - takie samo źródło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wirydiana dlaczego nie, stare imie wiec tez powinno bardziej sie teraz podobac. Fajne i orginalne. Mieszko i Dobromiła super razem brzmia, idealna parka i oczywiscie przepiekne i klasyczne imiona. U mnie w rodzine 2 Maje, a reszta pojedyncze, ale z pierwszej dziesiatki popularnosci wiec maja dziesiatki tysiecy rowiesnikow o takim samym imieniu, wiekszosc starszych imion, ale brzmiacych nowoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×