Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ILoveWhiteTea

Co z moim wyglądem jest nie tak?

Polecane posty

Gość gość
Ja chce wyglądać jak Ty bo wyglądam o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłeś na fobikowym forum co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój pomysł żeby się spotykać z równą ilością mężczyzn i kobiet i ustawiać się w parach i kto się komu spodoba mnie kiedyś rozwalił :D idź na speed date, organizują w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyglądasz źle naprawdę, masz szansę na dziewczynę. Tylko znormalniej. Chodzisz na terapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy miałem ciśnienie na "kobiety" teraz już nie. zresztą dziwny paradoks z fobią społeczną to wręcz nieosiągalne wiem,że są takie spotkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie dobrze wygladasz, nawet bym powiedziała że jesteś przystojny, serio. To Twoje zdjecie? Nie masz powodu do kompleksów. A krzywy nos ma mnóstwo ludzi. Brzydalem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz Dysmorfofobię może? Idź na to speed dates i nie gadaj, najwyżej tam umrzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się już zapisz na terapię bo na NFZ sie czeka parę miesięcy, a często dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem atrakcyjną kobietą, nie wyglądasz źle. Tylko troszkę o siebie zadbaj. Obetnij inaczej włosy, może je zgól? Trochę niechlujnie wyglądają. Mniej będzie się asymetria twarzy odsłaniać. Ten dzyndzelek z włosów na czole dzieli Ci twarz na dwa i wtedy widać nierówność pomiędzy stronami. Poeksperymentuj. A dwa to cera, kup sobie jakiś krem, te oczy masz coś popuchnięte. Reszta jest ok, ubierz się ładnie, opal i wypachnij i nic Ci nie brakuje. Kobiety się pewnością siebie zdobywa, a wygląd to drugorzędna sprawa, więc pewności i poczucia humoru. Śmiej się z siebie zamiast żalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to jesteś przystojny tylko weź się wyśpij porządnie ,bo masz wory pod oczami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha a druga sprawa może źle wyglądasz na zdjęciach, ja mam tak że w rzeczywistości wyglądam ładnie, a na zdjęciu mi wychodzi strasznie, ale to strasznie krzywa twarz. Jakbym miała jakąś chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe słowa problem w tym że raczej mam dysmorfofobie i żadne komplementy na mnie nie działają.Komuś sie może wydawać że jestem narcyzem ale nie chciałby tego przez co ja przechodze teraz @ na terapie czekam pół roku już ze zwykłym psychologiem który mało mi pomoże pewnie.. @ tak,to moje zdjęcie @ wiem,jak mam "doła" to nie chce mi sie ani golić ani nic dbać o siebie a kremów mam kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - jaką ładną twarz miała, wielka szkoda takiej twarzy :-( xxx autorze ty już kiedyś pokazywałeś zdjęcie, nie masz nosa krzywego tylko sam sobie wykrzywiłeś i nie rób ludzi w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz tam iść z dobrym nastawieniem. Ja jestem w punkcie zwrotnym i powiedziałam 'dość takiego życia'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się,że kojarzę Cię z innego forum. Swoją drogą chamskich masz kumpli skoro wytykają Ci wszystkie mankamenty [chociaż moim zdaniem urojone].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpij na lewym boku to się wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygląd jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovewhitetea
up ktoś coś doradzi? więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie lubię patrzeć na swoje zdjęcia. bo wszelkie asymetrie wychodzą dopiero na zdjęciu, w realu nie są tak widoczne! jak kiedyś sobie zrobiłam zdjęcie do paszportu, to stwierdziłam, że wyglądam jak potwór! :) uważam, że jesteś przystojny. jakbyś nie powiedział o tym nosie, to bym chyba nawet nie zauważyła. i masz w sobie coś sympatycznego. nigdy, przenigdy nie jest tak, że wygląd fizyczny przekreśla nas sukces zawodowy, czy powodzenie (no chyba, ze mówimy o kastingu do top model). to siedzi w naszych głowach. Nie przejmuj się gadaniem ludzi. Mi kiedyś koleżanka wyrecytowała wszystkie wady (miałyśmy ze 13 lat): "masz małe oczy, niskie czoło, krzywe zęby..i nigdy nie miałaś chłopaka". dla jasności-zęby mam bardzo delikatnie krzywe, a małych oczu i niskiego czoła nawet sama wcześniej nie zauważyłam. nie wiem, dlaczego tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×