Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kotuulankaa

Jak zapakować i tanio wysłać rower?

Polecane posty

Gość Kotuulankaa

Witam, chcę sprzedać swój rower, bo wymieniam go na nowszy model. Orientuje się może ktoś jak trzeba przygotować rower do wysyłki i czym najlepiej wysłać żeby było w miarę tanio? Rower wystawiam na aukcji przez Internet, ale obawiam się, że jak cena wysyłki będzie bardzo wysoka to nie będzie chętnych żeby go kupić. Przyznaję też, że nigdy wcześniej nie wysyłałam tak dużych paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurek00
Rower to dosc skomplikowana sprawa do wysylki. Przede wszystkim lolecem wyslac jakims tanim kurierem bo poczta moze byc drozej i wiecej zachodu z nadaniem paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotuulankaa
Przeczytałam i faktycznie nie jest to jakoś bardzo skomplikowane. Chociaż przy tym rozkręcaniu i składaniu mam nadzieję, że pomoże mi chłopak :P Ale co do samego pakowania to już wszystko jasne. A w takim razie mam jeszcze pytanie czy wysyłał może ktoś paczki tym kurierem Wysyłaj Taniej? Jak wyglądają formalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kuriera, to ja Ci polecam Riders - http://www.riders.com.pl, oni na pewno Ci powiedzą, jak przygotować rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli_merka
ja wysyłałam już kilkukrotnie przez portal wysyłaj taniej. Sprawdź sobie ich cennik to zobaczysz, że w porównaniu z innymi kurierami mają bardzo dobre stawki, więc myślę, że znajdzie się jakiś chętny na ten Twój rower z taką wysyłką ;) A co do formalności to wszystko załatwiasz przez neta. Na ich stronie wypełniasz formularz, podajesz wymiary paczki, adresy, płacisz też przez neta i czekasz na kuriera który przyjeżdża po paczkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotuulankaa
No to w sumie formalności też brzmią bardzo prosto. W takim razie idę obczaić ten cały cennik ;) Dzięki za wszystkie rady. Gość, dzięki za namiar, ale jak zapakować rower już dowiedziałam się z wcześniejszego wpisu na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysyłając większe paczki i jakieś wartościowe rzeczy pakuję zawsze w dobrej jakości folie od www.vipak.pl , bo wtedy mam pewność ze nic nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×