Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Zawsze gdy wyjde z domu, licze napotkanych metali

Polecane posty

Zawsze tak robie od dłuższego czasu. Gdy nalicze kilku to jestem zadowolona, a gdy nie spotkam żadnego, jest mi smutno, albo uporczywie łaże po mieście żeby jakiegoś spotkać :classic_cool: a i jak spotkam faceta z zadbanymi długimi blond włosami to się bardzo ciesze i długo na niego patrzę. :classic_cool: Jestem nienormalna, co nie? :classic_cool: co sadzicie o tym zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotna jestes i instynkt stadny ci sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym ich poznajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czym poznaje? po jakichś oznakach przynależnosci do fanów metalu, takich jak koszulka zespołu metalowego, naszywki na plecaku, faceci długie włosy+glany albo ramoneska. Wystarczy mi jeden mały dowód by uznać kogoś za metala, nie musi wyglądać od stóp do głów subkulturowo :P Sporo takich osób mozna spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznajesz po glanach? To gratuluję, bo glany noszą skinheadzi od 1969 roku, Punki od końca lat 70-tych lub początku 80-tych (czyli nie od początku istnienia), goci, niektórzy ludzie lubiący chodzić po górach, jako substytut treków, fani militariów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"faceci długie włosy+glany" To oldskuli w białych hajtopach nie rozpoznajesz? Niedobry rudzielec.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie wszystkie osoby noszace glany, jakie poznałam w życiu, to byli metalowcy :P punków i skinów w dzisiejszych czasach jest garstka i bardzo cięzko ich spotkać. Obudź się mamy rok 2015 a nie lata 80 :P a nawet jak czasem spotkam punka to uwierz mi potrafie go odróznić od metalowca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To oldskuli w białych hajtopach nie rozpoznajesz? Niedobry rudzielec" Fajnie że o tym wspomniałes, bo chyba we wtorek własnie widziałam takiego ubranego w stylu oldschool thrash. Był tylko jeden problem, miał krótkie włosy i wygladał z twarzy troche jak bieber, szedł z jakąś gimbusiarą w stylu YOLO SWAG i pod rozpietą kataną mial koszulke metallicy :D miałam dylemat czy go policzyć czy nie, ostatecznie stwierdziłam że jednak nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo problem polega na tym ze białe adidasy to nie jest wyłączna cecha thrasherów, i 99% ludzi którzy je noszą chyba nie ma z metalem nic wspólnego :P tu akurat musi być cały oldchoolowy mundurek, zebym uznała za metala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zawsze gdy wyjde z domu, licze napotkanych metali<<< x Jeden brudas... x Drugi brudas... :D :D :D x a nosem wyczuwasz już trzeciego :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większośc metali, których znam nie jest brudasami - dbają o higiene i o włosy. Brudasy tez się zdażają, jak wszędzie. Chciałes być zabawny, zabłysnąć? nie udało ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"miałam dylemat czy go policzyć czy nie, ostatecznie stwierdziłam że jednak nie :P" No i miałaś rację :P Metalliki na kostce i słuchała na swojej empechu/jce - UWAGA - Metalliki. Metalowców z prawdziwego zdarzenia dzisiaj jest mało. Większość woli i tak ściągać mp3 i kupować drogie ciuszki na rockmetalshopie, niż kupić oryginalną płytę ulubionego wykonawcy, czy też pójść na koncert. A tak wogóle to uwierzysz w to, że we wczesnych latach 2000 kindermetale uważali Limp Bizkit i Linkin Park za zespoły metalowe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin brudasy został ukuty przez skinheadów na punków i gdzieś do 2000 tyczył tylko ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie teraz też widuje naszywki linkin parku na plecakach kindermetali, norma. To swoją drogą bardzo zaskakujące jak kindermetale zostali już obśmiani na wszystkie strony od wielu lat, a nadal jest sporo osób idealnie wpasowujących się w kindermetalowy stereotyp, ta hydra jest nieśmiertelna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet sobie ostatnio ubzdural te biale hajtopy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - ale wygodne ;) W sumie też takie mam, ale kupując raczej nie myślałam o muzyce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i czym tu się chwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest skinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka, a jak ty się ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredny małpiszon - a ja bym się wstydziła, że kumpluję się z ograniczonym rasistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodka parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×