Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otulona_snem

Zamachy w Tunezji

Polecane posty

Gość gość
Marzenia młodych Niemek wykorzystuje siatka werbująca nastolatki do wyjazdu na teren okupowany przez PI w Syrii i Iraku. Siatka ta działa celowo i systematycznie, agitując w Niemczech w większym stopniu niż do tej pory przypuszczano. Nowe szczegóły ujawnili dziennikarze śledczy niemieckich rozgłośni WDR i NDR oraz dziennika „Sueddeutsche Zeitung”. Siatka nawiązuje kontakt z młodymi kobietami przez media społecznościowe i służącą do wymiany wiadomości aplikację Whatsapp, zna ich sytuację rodzinną, warunki życia. Niemieckim urzędom bezpieczeństwa znanych jest co najmniej 12 kobiet, które aktywnie werbują dziewczyny do wyjazdu do Syrii i Iraku. Jak podał Krajowy Urząd Kryminalny Nadrenii-Palatynatu, to tylko niewielki odsetek, w rzeczywistości liczba ta jest o wiele wyższa. Już ponad 100 młodych kobiet wyjechało z Niemiec, by przyłączyć się do PI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rola kobiet w Islamie jest o wiele wieksza niz powyzszy artykul sugeruje. Kobiety staja sie matkami i jako matki kobiety wychowuja nowe pokolenia wojownikow. PI nie bierze sie z nikad, ale z domow, w ktorych "nasze matki i ojcowie" indoktrynuja, i wychowuja na wojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guido Steinberg, ekspert ds. terroryzmu w Fundacji Nauka i Polityka, apeluje, by nie lekceważyć nowego zjawiska. W wywiadzie dla „Mitteldeutsche Zeitung” zaznaczył, że „rola kobiet jest niejednokrotnie niedoceniana”. Steinberg uważa, że odsetek kobiet wśród osób, które wyjeżdżają na teren PI jest wyższy niż 10 czy 15 procent. Jak wynika z danych Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV), na ogarniętych działaniami wojennymi terenach Syrii i Iraku przebywa około 700 niemieckich islamistów, w tym ok. 100 kobiet. Steinberg tłumaczy, że generalnie zawsze ideologie totalitarne są atrakcyjne również dla kobiet. „Dlaczego dżihadyzm nie miałby być równie atrakcyjny?“, pyta retorycznie. I wyjaśnia, że na terytorium PI istnieje funkcjonująca wspólnota, w której kobiety też mogą odgrywać ważną rolę”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imam Anjem Choudary zapowiada, że i u Nas,w Polsce wprowadzone zostanie prawo szariatu. Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi. W Polsce macie rządy liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych mocnych, trwałych wzorców. Wszystko wynika u Was z rozdziału państwa od Allaha —podkreślał w rozmowie z „Faktami” imam Anjem Choudary. Imam uznawany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych, radykalnych i niebezpiecznych na Wyspach Brytyjskich ostrzegał przed próbami znieważenie proroka, bo za to zawsze grozi najwyższa kara. Mówił, że honor proroka jest dobrem każdego muzułmanina, więc pojedyncza osoba może być usprawiedliwiona za obronę jego godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam bardziej egzotyczne rejony, szczególnie polecam Tajlandię, zamawiałem wycieczkę z tego serwisu http://tajlandiawycieczki.pl , jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek za grosz
Boje sie tych islamistow.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
NIC na temat chorop przewleklych i dlugosci na ktore wedlug ubezpieczyciela MOGE chorowac>>oczywiście nie wypłacili ci odszkodowania na podastawie paragrafu którego nie było :D ja pozostane przy swoim i bede uwazal ze czegos nie doczytalas. jesli suma ubezpieczenia byla tysiaca dostalas 100 tzn. ze ocenili twoj uszczerbek na 10% to normalne calosc dostajesz w wypadku smierci. nie znam warunkow ubezpieczenia ty zapewne tez nie ale pisanie bzdur w stylu ze ubezpieczenie niemickie chroni przed wszystkim a polskie przed niczym swiadczy o intelekcie piszacego to przewaznie te same grupy ubezpieczeniowe i te same warunki. rola pracownika agencji nie jest tlumaczenie ci prostyc zdan bo to ty sie podpisujesz pod tym co przeczytalas a ze nie rpzeczytalas to twoj problem a jesli nie rozumisz to jak na pcozatku pisalem ubezwlasnowolnieni czesciowe i bedziesz mogla zawierac proste umowy dnia codziennego np. kupic chleb, a bardziej zlozone jak umowa ubezpiczenia bedzie zawieral twoj opiekun prawny a tak zalisz sie na wlasna glupote co jest kuriozalne. przyklad z p[roszekiem byl bo wiele osob sadzi ze ten niemicki pierze lepiej wystarczy zobaczyc jak sie sprzedaja a durni nawet gdyby po kodzie sprawdzili to by widzieli ze ten niemiecki produkuja w gliwicach :D nastepnie jedzie do niemic wraca do bialegostoku i jest sprzedawany jako "lepszy niemiecki". ty masz tak samo tylko z wycieczkami i ubezpieczeniami jak inni z proszkiem. v Nie pisałam że fb to wyrocznia nie dopisuj swojej odeologii do moich postów. W temacie arabistyki wiem więcej niż ty ale masz prawo uważać że jest inaczej.>>a ja nie pisałem ze wiem cokolwiek,nic nie wiem bo ta kultura kompletnie mnie nie interesuje dla mnie to sa dzikusy bo tak sie zachowuja tyle wiem i mi to wystarcza(znam ich poglady i wychowanie z pierwszej reki) mozety wiesz za duzo i lapiesz sie na te lzawe kity nazywajac je niezla bajera. mam swoje spojrzenia ty mozesz miec swoje.pisalas tak jakby fejsbuk to byla dla ciebie wyrocznia i bylas wrecz dumna z fakty bycia jedynym pokemonem co mnie rozbawilo do lez. v Ja osobiście polecam bardziej egzotyczne rejony, >>takie drogie te wycieczki a na reklame was nie stac i spamujecie ? raptem 3 punkty i cena od tysiaca dolarow plus dolot w zamian odbieracie telefon w razie problemow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
islam to sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda wiara to sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego się posty nie wyświetlają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejka3
W te wakacje mieliśmy lecieć do Tunezji, jednak zrezygnowaliśmy. Zdecydowaliśmy się na wyjazd własnym autem do Chorwacji. Zapoznaliśmy się z ich przepisami: http://www.przepisydrogowe.eu/ i ruszyliśmy w trasę. Wakacje się udały- przynajmniej nie obawialiśmy się zamachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×