Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otulona_snem

Zamachy w Tunezji

Polecane posty

Gość gość
Shatyn to chcesz tych murzynów do chaty na utrzymanie czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Port El Kantaoui, jest taka oldschoolowa knajpa. Z mnóstwem dymu z shisz, z mnóstwem alkoholu i facetami jak z pierwszej części Ojca Chrzestnego. Uwielbiałam tam przesiadywać... Xxx Jest miejsce na świecie , w którym polskie "kobiety" się nie prostytuują za drinka????!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprzypadkowo nazywają was K***y wędrowniczki słowiańskie niewolnice tanie pojemniczki itd Gdybyś cię słyszaly co wasi beżowi kocha się o was myślą i mówią gdy was nie ma:o poleczki za granicą to nawet kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
est miejsce na świecie , w którym polskie "kobiety" się nie prostytuują za drinka????!???? >>to nie wiesz, że to jeszcze one muszą tego drinka postawić :D v nie jestem shatyn ciągle mnie z nim mylisz :D nie każdy kto nie jest pisiorem jest shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
est miejsce na świecie , w którym polskie "kobiety" się nie prostytuują za drinka????!???? >>to nie wiesz, że to jeszcze one muszą tego drinka postawić :D v nie jestem shatyn ciągle mnie z nim mylisz :D nie każdy kto nie jest pisiorem jest shatynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny małpiszon
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>to nie wiesz, że to jeszcze one muszą tego drinka postawić smiech.gif Xxx W niektórych przypadkach to całkiem możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie w niektórych, oni odkładają kase na arabską żonę która tania nie jest, wiec nie będzie europejkom nic stawial powie im ze maja oczy jak blekit oceanu i beda zachwycone. zwłaszcza ze na ich wdzieki lapia sie te ktore w europie nie bardzo maja co liczyc na zainteresowanie. rozsadna i cieszaca sie zainteresowaniem europejka nie bedzie siedziec w dzikim kraju w dzikiej knajpie sama z tubylcami i pali z nimi shishe. trzeba byc pozbawionym instynktu samozachowawczego. pozniej sie dziwia ze w indiach czy maroku jakas zg****ili, trzeba sie dostosowac do miejscowej kultury skoro w dzikim kraju pewne zachowania sa ryzykowne to sie ich unika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Czasem mam wrażenie, że kafe to zlot debili. >>ja mam analogiczne obawiam sie tylko ze definicja debila sie rozni. dla mnie debil to czlowiek o niskim iq.ktos kto ma inne poglady nie musi byc debilem. dla wyjasnienia nie jestem rasista nie mam nic do arabow, baa nawet bardzo mozliwe ze tunezje odwiedze w jak tylko zdrowie pozwoli, co nie zmienia tego ze przecietny arab ma o polkach zdanie takie jak ktos wyzej napisal. mnie to kompletnie nie przeszkadza jestem tolerancyjny ale wyzywanie kogos bo napisal prawde jest malostkowe.ktos wyzej nie napisal ze ty taka jestes tylko ze oni tak was kobiety odbieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam Polki, która się sk***iła z arabem. I nigdy takiej sytuacji nie widziałam. Arabowie są dokładnie tak samo nastawieni do Polek, Rosjanek, Angielek czy Szwedek lub Dunek. Każda kobieta, która przyleci tam na wakacje to potencjalna zdobycz. KAŻDA. Nie cieszymy się specjalnymi względami w tej materii. Doniesienia w tym temacie są mocno przekolorowane własnie przez takich debili jak ten powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich prawda oburza, niech się spytają co by zrobił ich książę gdyby jego siostra chciała się spotykać z Polakiem, wtedy okaże się jacy są tolerancyjni. Arabowie to najwięksi rasiści bez wątpienia, chociaż znając genezę słowa rasizm a osobiście wcale nie traktuje tego słowa jako obelgi, ani też nie jest to dla mnie nic świętego,Bóg nam go nie dał.Arabowie już daaaaaawno temu mieli nie tylko murzyńskich ale i słowiańskich niewolników i wielu innych z Azji,Afryki i Europy.Historia islamu to jeden wielki podbój,wielokrotnie najeżdżali na Europę.Święte krowty to niemsą żadne. Jedyne co jestem im winien to kulka w łeb,tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda,ze Tunezja staje się tak niebezpiecznym państwem. Kiedyś też zdarzały się zamach, ale to drugi w ciągu kilku miesięcy. To zaszkodzi samej Tunezji, bo odstraszy turystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie znam Polki, która się sk***iła z arabem. I nigdy takiej sytuacji nie widziałam. " X Oczywiście, wy to inaczej nazywacie- wielką miłość czy coś w tym stylu.Masz nas za naiwnych?!Również dobrze mogłabyś napuisač że na biegunie północnym lodu i śniegu nie widziałaś i że skoro tam nie byliśmy to g****o wiemy. Ja prdl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to było w czasach komunizmu. Nie przypominam sobie bym tu kiedykolwiek opisywała swoją wielką miłość do jakiegoś Araba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Pięciu polskich dziennikarzy przebywa od niedzieli w Tunezji. Pojechali tam aby opisywać atrakcje turystyczne tego kraju. Wyjazd został zorganizowany przez tunezyjskie ministerstwo ds. turystyki” Czytam ustalenia Press i nie wierzę. Dziennikarski branżowy portal pisze, że reporterzy polskich mediów mieli pokazać, jak bardzo fajna i bezpieczna jest Tunezja. Na prośbę tamtejszego rządu. Tunezji życzę oczywiście wszystkiego co najlepsze: bezpieczeństwa i wielu turystów. Rozumiem jej trudną sytuację. Dziennikarz nie może jednak robić takich rzeczy. Ile miałam propozycji sponsorowanych wyjazdów? Nie zliczę. Dlaczego nigdy się nie zgodziłam? Sprawa jest prosta: jeśli ktoś zaprasza, organizuje, płaci, to oczekuje zapłaty w formie przychylnego tekstu, materiału telewizyjnego albo radiowego. Co by było, gdyby powstały miłe reportaże z miłej bezpiecznej Tunezji, a kilka dni później byłby ten zamach? Panie, panowie, dziś mieliście szczęście, bo pewnie zrobicie dziennikarskie materiały o dramatycznej sytuacji w kurorcie. Jutro takiego szczęścia może zabraknąć. I nie chodzi tylko o Tunezję…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Każda kobieta, która przyleci tam na wakacje to potencjalna zdobycz. KAŻDA.>>>>w pelni sie zgadzam nie pisalem o polkach jak o jakichs wyjatkach chociaz wydaje mi sie ze sa jednak bardziej naiwne niz takie niemki tamte wiedza ze placa i maja cos w zamian a polka lapie sie na romantyczne bzdety. polacy tez sa bardziej pragmatyczni jak jedzie na sex wakacje to sie nie zakochuje w prostytutce. polki maja jakis dziwny sentyment do tych tanich kitow opowiadanych glownie przez arabow. im brzydsza tym bardziej zadowolona ze ja adoruja- to moja obserwacja. zadna nawet nie dopuszcza do siebie teog co oni o nich mysla naprawde,albo uwaza ze jej ahmed jest inny. mam znajomych pol arabow ktorzy sie wychowali w libii wlasnie, wiec wiem co arab mysli o przecietnej europejce. oczekiwac moga co chca co napisze dziennikarz po przyjezdzie to zalezy od jego rzetelnosci. wiadomo ze robili to po to aby zobaczyli ze u nich jest normalnie ale nikt im tego nie gwarantowal ze opisze ich w samych superlatywach. mieli pelne prawo jechac i maja pelne prawo napisac co chca. sytuacja o ktorej piszesz mialaby miejsce gdyby im powiedzieli napiszcie to i to to my was zabierzemu tu i tu , tak robia koncerny farmaceutyczne z lekarzami. gdyby ludzie byli madrzy to tym bardziej by teraz tam jezdzili bo ryzyko zamachu mniejsze teoretyczni niz w innych krajach, a gdyby sie nie dawali zastraszac to atakowaliby niewiernych gdzie indziej wiadzac ze w jedynym cywilizowanym arabskim kraju basenu morza srodziemnego to nie odnosi skutku.ide o zaklad ze szybciej turystow zaatakuja w kenii, indonezji,maroku czy turcji niz ponownie w tunezji. nie mowiac o gb czy francji. osobiscie obstawiam kenie albo tanzanie. wysadzaliby sie w watykanie albo jerozolimie chociaz by sie wzajemnie oszolomy eliminowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium wczoraj no . Polacy też są specyficzni ale [przecież nie jest to argument za tym , żeby zamykać przed nimi granice , prawda ? Szczególnie , ze sami byliśmy narodem , który uciekał za granicę nie tylko po to żeby ratować życie ale i po to ,żeby lepiej żyć. } o Takie gadanie zakrawa na idiotyzm. :o Porównywanie Polaków do muzułmanów odcinających głowy jest, pisząc delikatnie, nie na miejscu. o Polscy dziennikarze, a potem wszyscy zdziwieni opinią innych o Polakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o_O.......... kafe mądruś wstał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiem ci jak ja to widzę. Przede wszystkim nie wierzę że jesteśmy tylko po to być żyć i umrzeć po śmierci musi coś być a ja wierzę że jest to niebo. Druga sprawa jest taka ze skoro istnieją różnego typu demony złe duchy szatan itd to ktoś nad nami musi czuwać bo skoro jest zło to jest i dobro Teraz powiem coś bardziej od siebie. Nie oczekuj ode mnie ze ci wszystko wyłożenie jak na tacy bo nie mam jeszcze nawet 17 lat ale spróbuję. Chodziłem kiedyś codziennie do kościoła byłem ministrantem jakieś 8 lat ale co z tego skoro chodziłem tam tak naprawdę z przymusu bo do kościoła trzeba iść bo co sąsiedzi pomyślą itd. Z racji tego że zawsze wpadalem w jakieś kłopoty bo nie byłem grzecznym dzieckiem ; próby dillowania smiech.gif wybijane szyby itd starałem się modlić by Bóg mi pomógł i żebym więcej nie robił tych głupot. Mimo że lubiłem się bić to w szkole byłem spokojny wrażliwy nigdy nie Pyskowice nauczycielom aż do gimnazjum ale to nieistotne. Bylem wrażliwy i zastanawiałem się jak to jest ze na świecie jest tyle zła tyle nienawiści człowiek nie ma szacunku do życia drugiego a ja mam wieżyc ze istnieje niebo. Do teraz w pewnym sensie tego nie rozumiem bo kiedy czytam o tych g***tach w szwecji w Polsce czy gdziekolwiek to krew mnie zalewa ponieważ nigdy nienawidzilem g****icieli i pedofilii. Zło jest wszędzie i tego się nie zmieni moim zdaniem ten świat i tak już dobiega do końca bo albo wybuchnie 3 wojna ( religijna ) albo sami się wykonczymy i nie potrwa to dłużej niż do 2100. Tez kiedyś myślałem ze nie ma boga skoro nie ma szczęścia ale wtedy trzeba wstać i ruszyć do nieba ;d cytat z kawałka Tau - List Motywacyjny posłuchaj go sobie. Bóg daje nam wolną rękę ale kiedyś to się skończy i będziemy osadzeni z całego naszego życia. Naszego życia nie odmiezaja same lata tylko chwile jakie przeżyliśmy i osoby jakie poznajemy wiec musimy się starać być jak najlepsi chociaż wiem ze nie jest to łatwe bo życie daje wpieprz a ludzie to s*******e ale skoro jest ciężko to znaczy ze będzie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o_O.......... kafe mądruś wstał} o Odezwał się kafe głuptuś. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emeryt Desznik waruje na kafe od rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dopiero poczatek:)to co ma sie stac:(( , zniszczy Europe i nie tylko!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium jest antykatyolicka cafe protestantka i wlasciwie powinno sie jej odciac glowe za te glupoty ktore tutaj wypisuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz koniecznie! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! ((((youtube.com/watch?v=WjighsDPiIU)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×