Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otulona_snem

Zamachy w Tunezji

Polecane posty

Łukasz Warzecha: Państwi Islamskiemu Zachód przeciwstawi Muszelkę Kiełbasę, Krzyśka Bęgowskiego i oficerów transseksualnych. Dżihadyści umrą ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3141562/Rainbows-London-Capital-decked-flags-thousands-turn-gay-pride-march.html x Ponieważ w Tunezji Arabowie mordowali Anglików w Londynie urządzono wesoły Gay Pride Day. Gej***awili się świetnie, w pełnej solidarności z ofiarami... x a jak pisałam tu kiedyś że gejom chodzi tylko i wyłacznie w życiu o bzykanie to shatyn sie oburzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Kadarka dziś p oni tego nie widza,czy robia to celowo,bo im lbow nie urzna wedlug ich mniemania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulina ja wiem jak pracują rezydenci w Tunezji i co mówią turystom. Chodzi o zysk firmy, o nic więcej. Masz rację, zupełnie inaczej widzi to turysta z Anglii, inaczej z Polski. W takim Imperial Marhaba płaci się za 7 dniowy pobyt jednej osoby ok 4 tysiaków. Dlatego głównie w tym hotelu byli Brytyjczycy i Niemcy. Sovivia jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłam tłumy Angoli z walizkami jeszcze w dniu zamachu to nie uwierzyłam w to, co widzę. Zorganizowano ewakuację angielskich turystów w ciągu paru godzin. W Polsce jest to absolutnie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz jak miałam wypadek w Turcji??? Wszyscy wokół mnie skakali bo miałam dodatkowe ubezpieczenie. Jak bym bazowała na podstawowym to za wizytę lekarza bym musiała zapłacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zdecydowanie warto. Wszystkim to powtarzam. Ja to zawsze wykupuję z opcją transportu zwłok do kraju bo to najdroższa impreza jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że w Tunezji nie jest bezpiecznie. I że to być może nie koniec ataków. Tunezja nie jest na nie przygotowana. Bo co z tego, że na każdej rogatce stoi wojsko z giwerami??? To robi wrażenie na turystach jedynie. Nie zadziałało 3 miesiące temu w Tunisie, nie zadziałało w Souse. Tunezyjczycy są specyficzni...tacy leniwi i nieskorzy do działań. Tam czas płynie innym torem. Szczytem ich osiągnięć była Wiosna Ludów, chyba do dziś sami są zdziwieni :P Oni to by na mecz poszli najchętniej. Czytałam dziś opinię świadka, że policja to wcale nie rzuciła się do zabicia tego gnoja w piątek. Szokują jego zdjęcia spacerującego z kałachem po plaży, parę minut po ataku. Wiesz sama najlepiej, że klimat Afryki może jedynie oceniać ktoś, kto go posmakował. Dla przeciętnego Kowalskiego to są sprawy niezrozumiałe. Do tego specyfika islamu i mamy problem. Premier Tunezji zapowiedział zamknięcie 80 meczetów głoszacych nienawiść. Dlaczego tego nie zrobił wczesniej??? O zagrożeniu było wiadomo od dawna. Po ataku na muzeum Bordo trzeba było działac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truizm, to że mogą być jeszcze ataki. Szczególnie że jakieś tam meczety im mają (lub już) pozamykać. o Tak się zastanawiam, co ci ekstremiści sobie wyobrażają? Uważają że cały świat da się nawrócić i zmusić do życia w szariacie? Nawet Chiny? Rosję? Ci ostatni to w razie czego nie zawahają się odpalić rakiet z wiadomymi głowicami . W imię Allaha wysadźmy cały świat w powietrze? Cała matematyka i tam gdzie są potrzebne posługują się arabskimi cyframi a tego policzyć nie potrafią. Ciekawe co na to Allah? Doznaje filozoficznych uniesień gdy w jego imieniu jakimś, anonimowym ludziom, nieuzbrojonym, mieniący się jego bojownikiem potwór strzela w ich ciała? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Premier Tunezji zapowiedział zaostrzenie ochrony, ale ja tego kompletnie nie widzę. Nie ma żadnych dodatkowych patroli. Na plażę hotelową może wejść każdy, kto chce. Plażą można iść wzdłuż morza od hotelu do hotelu. Mogą też tak zrobić miejscowi. Nikt ich nie kontroluje, nie sprawdza. W Egipcie jest to niemożliwe. Egipt po zamachach zabronił miejscowym wejścia na plaże hotelowe i do hotelu. Plaże sa ogrodzone. Hotel ma uzbrojonych strażników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch dni Brytyjczycy są ewakuowani z Tunezji. Brytyjskie władze ostrzegają, że zamachy mogą się powtórzyć. My dzwoniliśmy do nasze MSZ z pytaniem, co powinniśmy teraz zrobić. Dostaliśmy odpowiedź, że za sprowadzenie nas z Tunezji odpowiada organizator wyjazdu. Polski MSZ nie organizuje w obecnej chwili sprowadzania Polaków do kraju - powiedziała Marta Klimczak. x Zaznacza jednocześnie, że komunikat MSZ z ostrzeżeniem przed podróżowaniem do Tunezji dociera do wąskiego grona odbiorców, kampania natomiast pod hasłem "Jadę tam" była zorganizowana na wielką skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli opuszczamy niedzielną Mszę św., a nie mamy ku temu uzasadnionych powodów, popełniamy grzech ciężki. Oznacza to, że nie liczymy się z Bogiem i Jego przykazaniami, a w pewnym sensie też nie uznajemy Boga, skoro nie uznajemy Jego przykazania. Grzeszymy pychą. Gdy nie uznajemy Bożego przykazania, sami dla siebie stajemy się bogiem, sami decydujemy o tym, jak oddać cześć Stwórcy - iść na mszę św., czy pomodlić się w czasie spaceru po lesie? Gdy popełniamy grzech ciężki, wystawiamy się na działanie demonów, które mają do nas łatwiejszy przystęp. Natomiast godne świętowanie Dnia Pańskiego, pobożny udział we mszy św. sprawia, że człowiek nabiera duchowej siły, jest chroniony przed działaniem demonów. Gorąco polecam pobożny udział we mszy św. w sytuacjach pokus, natrętnych myśli, problemów z modlitwą. Biorąc udział we mszy św., człowiek otrzymuje szczególne błogosławieństwo od Pana Boga i moc do walki ze złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzezenie na jutro
,,Czy w poniedziałek terroryści związani z Państwem Islamskim znów zaatakują? Wielu ekspertów uważa, że jest to prawdopodobne. Ich zdaniem najbardziej zagrożone mogą być miasta w Wielkiej Brytanii Jak podaje portal polishexpress.co.uk Cała Europa, a w szczególnie Wielka Brytania powinny by przygotowane na kolejny atak terrorystyczny w ciągu najbliższych dni. Zdaniem ekspertów ds. bezpieczeństwa, bardzo prawdopodobne, że do zamachu może dojść już w poniedziałek, w rocznicę powstania kalifatu pod nazwą “Państwo Islamskie”. Na ataki są też narażone wszystkie kraje. które borykają się z problemem terroryzmu. Inne brytyjskie źródła również ostrzegają przed możliwymi atakami “Harmonogram straszliwych ataków, do których doszło ostatnio w Kuwejcie, Tunezji i Francji sugeruje, że zdarzenia te miały ten sam cel: być formą uczczenia rocznicy powstania kalifatu dżihadystów. A ten dzień wypada dokładnie w poniedziałek” – alarmuje na łamach “Daily Express” dr Azfal Ashraf ekspert ds. bezpieczeństwa. Jego zdaniem jest bardzo prawdopodobne, że Państwo Islamskie będzie chciało "uczcić" swoją rocznicę powstania, znajdując się na czołówkach światowych gazet, poprzez serię zamachów,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
nie poinformowal o takich warunkach ubezpieczenia od kosztow rezygnacji >>A ty masz kłopot z przeczytaniem warunków ubezpieczenia które wykupujesz ? niech cie ktoś ubezwłasnowolni wtedy będzie za ciebie zawierał umowy. niemieckiemu czy angielskiemu turyście czytaja zapewne po 5 razy wielostronicowe umowy, a moze wg ciebie tak jak z niemieckim proszkiem tak samo te niemieckie ubezpieczenia zapewne lepsze są :D wszystko obejmuja nawet jak się na samolot spóźnie bo zaspię, a jak w szklo wdepne to biuro czarteruje samolot aby mnie zabrac do domu. co za ludzie. dlaczego podatnicy maja placic za powrot turystow z miejsca gdzie sie wybrali zadna kleska zywiolowa tam nie miala miejsca. w salzburgu chyba gosc wjechal w kilkadziesiat osob i jakos ewakuacji nie ma w poprzednim roku w sopocie po molo jezdzil wariat po ludziach i tez nikt sie nie domagal ewakuacji a zabic mogl wiecej niz ten z karabinem. w stanach to co dwa dni ktos biega z bronia tylko ze ahmed nie ma na imie to nawet nie wiesz. pojechali na wlasna odpowiedzialnosc to nie d**e grzeja a nie placza ze chca do domu wracac bo nikt ich nie uprzedzal. v Jestem jedyną Polką jaką mają wśród swoich znajomych np na fb. >>no faktyczni fejsbuk to wyrocznia, gratuluje na pewno czujesz się wyrózniona jako jedyna polka w skladzie ich pokemonów. v Bajer rzeczywiście mają opanowany do perfekcji, Polacy tego nie potrafią.>>bajer to ma kazda nacja to żadna sztuka pierdoły opowiadać naiwnej idiotce każdej te same, po prostu polacy najwidoczniej bajeruja inne, a arabowie bajerują każdą bez względu na wygląd bo im pewnie bardziej niż o sex chodzi o prezenty i wizy. v chcą seksu bez tzw zobowiązań to ja osobiście nie widzę w tym problemu>>ja też nie smieszy mnie tylko dorabianie ideologi do sexturystyki że wszyscy są bee a arabowie są super bo dostrzegają wewnętrzne piekno w zaniedbanej turystce z 30kg nadwagi przeżywajaćej drugą młodośc. v przypominam że w naszym kraju to dość powszechne zjawisko. >>juz niedługo, pisiory się zblizają, po jesiennych wyborach to i może prezerwatywy nawet nie kupisz, a prawo będzie oparte na dekalogu. v Większym problemem jedt to że z jakiś dziwnych względów Arabowie i Turcy mają wstręt do prezerwatyw.>>nie wiem nie znam sie ale widzę że ty masz w tej kwestii doświadczeni wiec wierzę. moze u nich podobnie jak u nas duszpasterze mówią aby tego nie używać bo to narzędzie szatana i służy do zabijania :D v na tle europejskiego świata jesteśmy większymi dzikusami niż oni na tle swojego. v Zasłaniają się religią co jest nieprawdą bo w Koranie słowem o tym nie wspomniano. >>w bibili nie ma slowa o prezerwatywach,pigułkach czy in vitro a co się w PL dzieje ? prezydent chciał aby karać wiezieniem za to lekarzy. oszolom swoim postem wyzej udowadnia ze u nas niewiele mniejsza dzicz panuje, a innowierców nie zbaijają bo ich tu zwyczajnie nie ma zbyt wielu. epatowanie takimi incydentami jak ten z obozu dla uchodzcow prowadzi do tego ze i u nas jakis dzikus bedzie ich zabijal. powtarzam jeszcze raz dzikusów do mekki,watykanu czy izraela powysylac skoro nie potrafia zyc w neutralnych swiatopogladowo krajach to rozwiaze problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
>A ty masz kłopot z przeczytaniem warunków ubezpieczenia które wykupujesz ? p doczytaj becwale dokladnie,napisalam co bylo pod paragrafem "choroba" :o NIC na temat chorop przewleklych i dlugosci na ktore wedlug ubezpieczyciela MOGE chorowac by odzyskac SWOJE wplacone pieniadze-teraz kapujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rady chce
Niedawno wróciłam z Rosji pociągiem Saratov. Szaaaaalenie długa podróż. Oczywiście wszystkie wagony tylko sypialne. Ja jechałam w pierwszej klasie gdzie są przedziały i w każdym przedziale po 4 łóżka bo w 2 klasie nie ma przedziałów i są łóżka nawet na korytarzu. Strasznie ciasno. Spałam na górnym łóżku w samych tylko w szortach i koszulce z krótkim rękawem. W nocy zrobiłam tam coś dziwnego. Najpierw pod kołdrą, a właściwie pod drugim prześcieradłem którym się nakrywałam, no więc najpierw zsunęłam szorty do połowy ud a po jakimś czasie całkiem je zdjęłam. Dziwnie ekscytowała mnie myśl, że oto jadę w przedziale z trzema innymi zupełnie mi obcymi osobami i nie mam majtek. Kiedy się już oswoiłam z tą nową ekscytującą sytuacją to naciągnęłam przykrycie pod brodę i pozbyłam się także koszulki. Teraz leżałam już całkiem naga. Oczywiście nikt tego nie widział bo jak wyżej napisałam byłam przykryta pod brodę a poza tym oni chyba spali i światło było mocno przygaszone. Potem zrobiłam już coś jeszcze bardziej szalonego. Odkryłam się na kilka chwil. Ci z dołu nie mogli mnie zobaczyć a facet z naprzeciwka z górnego łóżka spał w najlepsze lekko pochrapując ale przecież mógł się w dowolnym momencie przebudzić. Przez kilka długich chwil leżałam tak całkowicie odkryta i naga. Świadomość, że oto leżę naga z innymi osobami, w pociągu pełnym obcych ludzi, dziwnie mnie ekscytowała. Przecież gdyby facet z naprzeciwka otworzył oczy to pewnie nie zdążyłabym się nakryć. Serce mi biło z napięcia i podniecenia. Na szczęście nikt nic nie zobaczył. To było miłe uczucie ale trochę niepokoją mnie moje własne zachowania. Nie było ono jedyne w moim życiu ale poprzednie nie były aż tak bezczelnie. Lubiłam np. chodzić bez bielizny pod krótką spódniczką co też mnie ekscytowało. Miałam jeszcze parę innych dziwnych zachowań ale teraz pierwszy raz w życiu rozebrałam się całkiem do naga gdzie obcy facet leżał jakieś półtora metra ode mnie! Czy ja jestem zboczona? Minęło już dwa dni od mojej podróży a ja wciąż czuję przyjemne podekscytowanie na wspomnienie tych nagich chwil w pociągu. Opowiedziałam o tym przyjaciółce a ta do mnie, że jestem ekshibicjonistką skoro pociągają mnie takie rzeczy. Czy Waszym zdaniem naprawdę mogę mieć jakieś odchyły w stronę publicznego obnażania się? Sama zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie nie było do końca normalne, że w moich upodobaniach jest coś dziwnego. Naprawdę nie umiem powiedzieć czemu się rozebrałam w pociągu ani co chciałam osiągnąć swoją nagością. Wiem tylko, że ten dreszczyk emocji i podniecenia ekscytuje mnie do dziś. Czy to normalne czy powinnam się udać do jakiejś pani psycholog? Mam 26 lat, na razie nie mam chłopaka, zaczęłam studiować już drugi fakultet i nauka dobrze mi idzie co znaczy, że jestem raczej inteligentna. Więc co jest ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[no faktyczni fejsbuk to wyrocznia, gratuluje na pewno czujesz się wyrózniona jako jedyna polka w skladzie ich pokemonów. ] > pomasuj se gruchę,zakompleksiony fiutku 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona jest Niemką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz niemieckie pochodzenie? Tak pytam,bo jestem 10lat i mam tylko polskie .Do obywatelstwa trzeba mi tylko zdac egzaminy z niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chętnie przyjmowani przez ostatnie dziesięciolecia emigranci, okazują się potem bojownikami Państwa Islamskiego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech aktywnie działa siatka werbująca młode kobiety do życia w kalifacie. Zjawisko to ma większą skalę i poważniejszy charakter niż do tej pory zakładano. Jeszcze kilka miesięcy temu Nermin K. chciała zostać nauczycielką. Studiowała w Kolonii hispanistykę i historię. Mieszkała z rodzicami w niewielkim Moenchengladbach w Nadrenii Północnej-Westfalii. Nie wiadomo, dlaczego Nermin dołączyła do bojowników tzw. Państwa Islamskiego (PI). Jeden z jej przyjaciół Abdul Kareem Hochhausen, który podobnie jak Nermin angażuje się w Uniwersyteckim Stowarzyszeniu Islamskim, opisuje ją jako miłą i nieco zamkniętą w sobie osobę. – Kiedy dowiedzieliśmy się, że Nermin najprawdopodobniej wyjechała do Syrii, byliśmy zszokowani, a jednocześnie zmartwieni – mówi Abdul Kareem Hochhausen. – Nie oczekiwaliśmy tego od osoby takiej jak Nermin – dodaje. Ich szok był jeszcze większy, kiedy dowiedzieli się, że Nermin wyszła za mąż. Rodzina dziewczyny poinformowała ich o ślubie z Mohammedem Mahmoudem. Pochodzący z Austrii Mahmoud jest jednym z najbardziej znanych dżihadystów i twórcą (w międzyczasie zakazanego) stowarzyszenia salafitów Milatuh Ibrahim w niemieckim Solingen. W Internecie widniało m.in. zdjęcie, na którym pozował z bronią obok zwłok żołnierza z odciętą głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×