Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otulona_snem

Zamachy w Tunezji

Polecane posty

Gość gość
ja tam proponuje wyslac takie male oddzialy podupadajacej PO do walki z zamachowcami celem wzmocnienia swojej sily wabiacej Polakow przed wyborami ...oraz oczywiscie podniesienia swojego poupadlego ostatnio morale - juz sami Schejnfeld , Boni , Rojer , Rosthowski , Appelbaun powinni wzbudzic przerazenie w butnym obozie trrorystow spod znaku polksiezyca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
wlasciwie to taka powinna byc teraz sluszna linia naszych dawnych chazarskich przywodcow w walce o dalsza wladze w Bolonii ...a wiec min. cos takiego .... - uczynilismy Polske biedna , zadluzona i bez pracy aby do nas nie przyszli okrutni islamscy ekstremisci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilku Arabów i Turków których znam i lubię. Dwóch to nawet ciut bardziej. Obaj chcieli więcej obaj musieli zadowolić się znajomością. Jestem jedyną Polką jaką mają wśród swoich znajomych np na fb. U Tunezyjczykow dominują bryryjki czy belgijki u Turków Rosjanki i Irlandki. Czy są ładne to kwestia gustu. Bajer rzeczywiście mają opanowany do perfekcji, Polacy tego nie potrafią. Kwestia czy dana kobieta to kupi vzy też posiada rozsądna ocenę rzeczywistości. Jeśli obie strony chcą seksu bez tzw zobowiązań to ja osobiście nie widzę w tym problemu i przypominam że w naszym kraju to dość powszechne zjawisko. Większym problemem jedt to że z jakiś dziwnych względów Arabowie i Turcy mają wstręt do prezerwatyw. Zasłaniają się religią co jest nieprawdą bo w Koranie słowem o tym nie wspomniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
liczylam na to,ze na 28 osobach sie ta liczba zatrzyma,ale wstalam,wlaczylam tv i widze 39..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w TV Republika pokazali jak ubecja wieszała... Materiał dokumentalny, więc i egzekucje prawdziwe. Się zastanawiam czy takie rzeczy powinny być pokazywane w TV. Pytanie retoryczne, tak na wszelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oburzony mundruś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin,gorsze rzeczy znależć można w necie,także chłopie nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wczoraj artykuł o tym co robią bojownicy IS z kobietami na oodbutych przez się terenach. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojna z Państwem Islamskim na terenach Iraku, Syrii i Libanu się bardzo przeciąga. W Libii również trwa wojna domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Kadarko-czyli nawet plec nie chroni :o,a jeszcze dzisiaj mowie do swego,ze jemu to by glowe odcieli od razu,ale moze ja mialabym jakies szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona_snem, miała byś szanse jako seksualna niewolnica. Używali by cię w celach rekreacyjno-rozrywkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izrael jedynie z tymi brudasami,moglby dac se rade. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś > Uważam , że NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanatykow mamy w kazdej religii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie rozumiem jak mozna jechac do kraju gdzie trwa wojna domowa. czego się ci ludzie spodziewają ? czy nizszy koszt pobytu jest rekompensatą za zycie ? czy rownież biura podrózy nie powinny odpowiadać za swoją nieuczciwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
w tej chwili w kazdym panstwie moze sie zdarzyc to co w Tunezji niech wiecej lodzi z tymi fanatykami przyjmuja,to beda leciec lby az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem jedyną Polką jaką mają wśród swoich znajomych np na fb" Xxx Gratuluję:o X Jeśli obie strony chcą seksu bez tzw zobowiązań to ja osobiście nie widzę w tym problemu i przypominam że w naszym kraju to dość powszechne zjawisko. X A ja widze problem, żadnej tolerancji dla nietolerancyjnych.I nawet jesli p********ie jak zwierzęta to w twoich kręgach norma to nie wciągaj do tego wszystkich,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to co robi miedzy soba,dwoje doroslych ludzi to ich sprawa,a nie twoja broszka gosciu" Xxx Ojejciu, a kto ci dał to prawo, może sam bóg?powiedz to swojemu islamiście, on taki wspaniały i tolerancyjny. Poza tym za kolaboracje z wrogiem naszej cywilizacji i nas wszystkich powinno sie robic to co kiedys, zadnej litosci dla zdrajców , ktorxy pluja nam w twarz. Uwazacie ze moje poglądy sa ekstremalne? - na pewno nie bardziej niż waszego Ahmeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie to są portowe białe dzifki dające sie ruhać kozoyebcom. Zawsze będziecie tymi 2. Zaraz po kozie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilgotka
osobiście nie rozumiem jak mozna jechac do kraju gdzie trwa wojna domowa. czego się ci ludzie spodziewają ? czy nizszy koszt pobytu jest rekompensatą za zycie ? czy rownież biura podrózy nie powinny odpowiadać za swoją nieuczciwość ? ______ uważam że ci co jadą gdziekolwiek a już zwłaszcza z dziećmi powinni wcześniej dobrze ów wyjazd przemyśleć i ogarnąć temat ewentualnych zagrożeń. Skoro pchają się na tereny gdzie istnieje niebezpieczeństwo strajków , zamieszek , napaści terrorystów to sami są sibie winni i ci co kuż tam pojechali i ci co wykupili taką wycieczkę a teraz rejterują i domagają się z powrotem całej kasy z biur podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Rozmawiam ze swoimi znajomymi z Tunezji i jest mi jeszcze gorzej. To normalni fajni ludzie którzy tak jak inni chcą normalnie żyć. Przepraszaja za to co się stało. I boją się o siebie swoją przyszłość swój kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
gilgotka wczoraj p w tej chwili IMHO nie ma miejsca na swiecie,gdzie taka sytuacja nie moglaby sie zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden doktor w TVNie powiedział bardzo, ale to bardzo odkrywczą rzecz; { zamachy mogą się powtórzyć } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×