Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Gość muszka śmierdziuszka
Właśnie się obudziłam i przecieram oczy:) no cóż kresko wszystko mi odpuszczales dopóki Cię nie.uświadomiłam po raz kolejny, że lubię Cię po kumpelsku, no ale jeszcze.dodatkowo zdenerwowales się , bo nowy powiedział mi parę miłych zdań po tym fakcie i odechcialo Ci się nowego angażować w 'projekt'. Jesteś obrażony za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma jak to otworzyć Mucho oczy w niedzielny poranek i zacząć od pisania postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszko To nieprawda Widmo ma z Toba problem bo notoroczynie lamiesz zasade ze na tym temacie nie rozmawiamy zpomaranczami oferujac jednoczesnie kazdej z nich mozliwosc uczestnictwa wtemacie gdy przyjmie nicka i avaatara i bedzie sie odnosila z szaczunkiem do innych. To nie wymaga ujawniania swojegop stalego nika na ERO jesli ktos tego ni9e che moze przyjac takiego tylko na WPNK. Ty znasz ta zasade ale notorocznie ja lamiesz zaburzajac w ten sposob funkcjonowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha przeciez zawsze tak twierdzicie. Podobno nawet tylko w przelocie czytacie kafe i odeszlyscie co wielokrotnie podkreslalyscie. He he wlasnie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc muszko :) .. mam nadzieje, ze nei obudzilam. x 8:25 - zajmij sie soba. 8.25 a ty juz sledzisz wpisy kawiarniane.. kto jest, kogo nie ma.. najwyzszy czas na sniadanie.. poszedl do kuchni garow pilnowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frido te wpisy chyba ciebie nie dotyczyły więc po co się podniecasz? jeszcze przez przypadek się do orgazmu doprowadzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee tam... do orgazmu mi daleko. stracilam libido, czy jak ono sie nazywa. gorzej. szczerze mowiac, nawet nie wiem czy je mialam... a wlasciwie, co to jest to cos, czego siersciuch ciagle szuka u wszystkich kobiet?... cos na ksztalt garnca zlota na koncu teczy? dobra.. ide sobie. zostawiam was sam na sam .. ze soba najlepiej sie mam ;) do siersciucha, moge gadac z kim chce... i gdzie chce.. i kiedy chce.. pozdrawiam i zycze milego dnia.. panie sudecko karpacki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co uff?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mucha jest słabym ogniwem i trza coś z tym zrobic"- to z Ojca Chrzestnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha poróżniła wszystkich na tym forum. Teraz ubzdurała sobie że Widmo jest zazdrosny o Nowego i oskarżeń ciąg dalszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pinky i Mózg, jak zdobyć władzę nad światem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, no i co Wy tu... Widmo, uśmiech :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ dziś (...) Jawisz mi sie tez jako osoba aktywna w pedagogice...xCholera, czyli jednak zachowuję się jak nauczycielka :D Chyba naprawdę powinnam zluzować :P :classic_cool:Avek na razie zostaje, działa na mnie jakoś kojąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHHAHAHA
widmo to taki mały odepchnięty chłopiec, którego nikt nie lubi a tutaj na forume przynajmniej może sobie powkręcać że ma na coś wpływ. dzielnie prowadzi topik dla idiotek i suchoklatesów-mitomanów jak wilk. pogratulować, impotencie. jesteś z siebie dumny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty dzielnie wyciągasz temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuu
prawda o tym fakcie powinna być szeroko znana-a ten temat i tak będzie podbijany, bo wilk i widmo nie mają dokąd pójść. ot i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu gdzie ty byś pisał gdyby nie wilczur, nie bądź hipokrytą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuu
odpisuje jak mnie coś zainteresuje, co mnie obchodzi wilk i widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuuu
odpisuje jak mnie coś zainteresuje, co mnie obchodzi wilk i widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej44
Matu 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta   z kurą
gdzie są zjeby nie piszą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
a kto to jest wilczur i widmo może mi ktoś wytłumaczyć ? kim jest kobieta z kurą i kim jest WPNK ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsisi
dlaczego psychicznie chory widmo jest kojarzony z moimi inicjałami S.W. ?! O co tutaj chodzi ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich Moszna wygoniła z forume a sama sobie lata jak gdyby nigdy nic i mąci dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojotku, musisz się zalogować ponownie na Kreskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×