Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Zachowanie czysto impertynenckie :D Dlatego się upewniłam (?) czy na pewno skierowane do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutny jesteś :) Twój awatar jest sweet, ale też kompletnie od czapy. I mówię to ja, która ma kota, ale w sumie to nie jest kot , tylko krzyżówka małpy z diabłem tasmańskim:D Ja tam ava nie zmieniam, prędzej zmienię ten temat :), kiur.. następny :) Life :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo, Ty po raz kolejny masz jakieś urojenia. Jak masz jakiś problem z tym co piszę, to sygnalizuj od razu, a nie czekasz kilka godzin i później wyskakujesz z jakimiś absurdalnymi oskarżeniami. Po co miałabym Cie denerwować? :O Hmmm? Sam się zapytałeś mnie o noszenie maski, więc Ci odpowiedziałam. Potem o to samo zapytałam się Ciebie, i wcale nie sugerowałam, ze ją masz. Więc o co chodzi? Tobie już nie wolno zadać tego pytania? Obraza majestatu? Potem zadałam Ci precyzyjne pytanie (kobieta jest z mężczyzną dla niego, kochają się wzajemnie, ona prowadzi dom, bez dzieci, on tylko pracuje) a Ty mi odpowiadasz o związku z dziećmi albo mówisz, że facet jest jeleniem jak jest z nim dla kasy, a ja te warunki celowo pominęłam, bo to jest oczywiste. I nie mówię, że nie wolno Ci się o sobie wypowiadać, tylko mi nie odpowiedziałeś na pytanie, krążyłeś wokół. Dla mnie maskę nosi ten, kto udaje np: przyjaciela aby wykorzystać kogoś do własnych celów. Albo ktoś kto tworzy fałszywy obraz siebie aby oszukać innych celem zdobycia władzy np; politycy. Jedno mówią przed wyborami, a robią co innego po. To, że ktoś nie uzewnętrznia się przed wszystkimi nie oznacza, że nosi maskę. A swoją drogą, ten tekst jest bardzo chamski: "wypowiedz jest okrojona z jakosci i dlugosci, a poziom maksymalnie zanizony poniewaz kobiety nie trawia dlugich elaboratow starannie nakreslonych" Ja dziękować, że Widmo taki łaskawy być dla mnie :P Ps: Jak mnie coś interesuje, to odpowiadasz zdawkowo i tłumaczysz się, że można byłoby o czymś tam pisać i pisać, a nie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve Każdy temat, można by skwitować, że to bicie piany, bo w każdej dziedzinie już wiele zostało powiedziane i trudno o coś odkrywczego :) A o psychopatach już dawno nie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpa_Taru Jeśli interesują Cię osobiste doświadczenia z Ayahuascą, to poszukaj sobie na yt, jest tego mnóstwo. Ludzie opowiadają o pierwszej ceremonii, drugiej, dwudziestej trzeciej. Jej wpływ na życie po jakimś czasie np: po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marginesie. Little, rozdajesz karty? Uważaj żebyś nie dostała Piotrusia :P Stonuj trochę i o 2 w nocy nie dokonuj podsumowań, bo nikt nie ma szans Ci na żywo odpowiedzieć. Wejdź w ciągu dnia, wejdź w dialog, bo póki co to grasz nie fair. Nie odpisuj mi , będę w ciągu dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giaa Każdy może odpowiadać kiedy chce i kiedy ma czas :) Nie muszą, to być odpowiedzi na żywo, to nie radio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? Miłość. Myślisz, że ludzie nie mogą być razem bez dzieci? Dzieci też nie są spoiwem i wiele związków się rozpada. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, złotko nie sumuj kogoś za tekst napisany w ciągu dnia, bo nikt z tobą tego nie robi, choćby mógł. Nikt wielce nie analizuje twoich tekstów, ty też tego nie rób, bo to nie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giaa Nie wtrącaj się w cudze rozmowy i nie umoralniaj mnie, bo Widmo po raz kolejny oskarża mnie o jakieś dziwne intencje, a poza tym jest wciąż obecny tutaj, więc w czym masz problem kobieto? Wyjaśniłam nieporozumienie między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omiń to " kobieto" - to jest zbędne. Zwracam Ci grzecznie uwagę na to, żebyś powstrzymała się od komentarzy do wpisów osób piszących, bo każdy uszanował, że piszesz poza zasięgiem i ty też to uszanuj. Trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz do mnie protekcjonalnym tonem, to nie będę do Ciebie mówiła kobieto. Moja wiadomość była do Widma, a nie do Ciebie, trudno to pojąć? On napisał do mnie jak mnie nie było, ja mu teraz odpowiedziałam, o co walczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde z was próbuje udowodnić każdemu innemu jakie to jest "mądre".Ząb za ząb, wet za wet. Śmieszne, jak dzieciaczki z piaskownicy. A może przyjmijmy, że są różne postawy i doświadczenia życiowe.Różne też cele i dążenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobiją się o widmo:) Giaa wczoraj Nie wtrącaj się w rozmowę, bo to bardzo brzydkie zachowanie, świadczy o braku podstawowych manier. No a przecież je masz tak? To dbaj o nie i szlifuj, niekoniecznie na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe I zaczęła Gia rozwalać temat Klap klap klap:) Gdyby nie little temat dawno by zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Każde z was próbuje udowodnić każdemu innemu jakie to jest "mądre".Ząb za ząb, wet za wet. Śmieszne, jak dzieciaczki z piaskownicy. A może przyjmijmy, że są różne postawy i doświadczenia życiowe.Różne też cele i dążenia' daj spokój. ten widmo zachowuje się jakby jeszcze gimnazjum nie ukończył. po co będziesz z gówniarstwem wchodzić w polemikę? to tak, jakbyś szympansowi tłumaczyła teorię strun-tracisz tylko czas. zresztą wydaje się, że większość użytkowników tego forum to takie właśnie ćwierćmózgi, rzadko można tu spotkać kogoś rozgarniętego. tym razem dzieci postanowiły porozmawiać sobie o OOBE. niech rozmawiają, przynajmniej nie śmiecą na podwórku papierkami po cukierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne wdzianko Cuddy,kobieto ile ty masz nicków lecz sie hue hue hue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlup chlup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litlle ma uraz do Gia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwierćmózgi, ok, lepiej niech nie śmiecą na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlup chlup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z    kurą
Co za czuby opanowały forum. :( Jest wilczur, gdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Little, jeśli moja wypowiedź źle zabrzmiała, wybacz. Nigdy bym się nie wtrąciła w dyskusje tu prowadzone (bo rozumiem świetnie, że inni mogą mieć inne cele w rozmowie na forum niż ja, zresztą nigdy dotąd się nie wtrącałam), gdyby nie wypowiedź Widmo. Poczułam się nieco urażona jako kobieta wypowiedzią o "maksymalnie zaniżonym poziomie", więc chciałam go uświadomić na przykład moje pobudki braku zainteresowania dysputami, że niekoniecznie wiąże się to z brakami w intelekcie ;) W ogóle niech Widmo uważa, bo przewaga kobiet na tym temacie jest wyraźna i może się nie ostać, jeśli się wszystkie za niego hurtem weźmiemy :P ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ćwierćinteligentne ćwierćmózgi zaczynają pytolenie pitu- pitu, jestem mądrusia, jestem pięknusia,a ja wspaniały, tylko trochę schizofreniały. Lewą ręką walę konia, prawą piszę ci elaborat. Ja zaś lewą głaszczę cyce, prawą wkładam pod spódnicę. Nieudacznik życiowy ,wyrobnik w Kanadzie, tu zaś jakieś smętne ,niechciane bladzie. Elyta topiku a może forum. Jedno przed drugim rozwija miraże, publika niepotrzebna, to osoby wraże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie zostanie zakrzyczane przez potok jednozdaniowych postów, pewnie sama zainteresowana będzie zagłuszać, ale po tym jak Jacek wspomniał że pewna mu coś nawijała o Kaliszu to sporo zauważyłam i sprawa stała się jasna. Słowiana też wciąż trajkotała o Kaliszu, że tam w chórze na jakiejs wiolonczeli gra, poza tym kolejny wspólny mianownik to Niemcy, Słowianka niby stamtąd ma męża, Pewna niby tam jest/była. dalej, podobno PJ to projekt SW, cóż za zbieg okoliczności: SŁODKO winna - SŁODKA słowianka jezyk.gif I najlepsze, sikanie za Nowym w mieście Nowy niby był Amstafem który potem ewoluował na Kokeja, na Karuzeli Słowianka non stop się rżnęła forumowo z Amstafem, gdy projekt się wyczerpał i powstał Koke, nagle powstała SW i ciąg dalszy forumowego seksu. Nie robiła tego już na Słowiance, bo na tym projekcie wydała się że jest matką trójki dzieci i żoną, ale już jako SW była bardziej wyluzowana Niestety Słowiana nie była pewna czy Nowy to Amstaf czy też dwie inne osoby to zrobiła kolejny projekt - Pewną i na nim uderzała do Nowego, na tym projekcie to już w ogóle była oh i ah. Ale Nowy nie chwycił to na "Pewnej" łowiła innych. Mąż haruje za granicą, a ta krowa szuka na sex-tel frajerów żeby pod opowiastki z palca strzelić. Kurtyna opadła Słowanko pechowiec.giflapka.gif XXX masz swoją Muchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta debilka lata i sra . Muszka, wyjazd z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw Mucha w akcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka=Tworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Nie ma mojej zgody na ewentualne klotnie i tutaj zwracam sie do Ciebie Giaa. Jezeli juz, to ja z Wami bede potyczki slowne toczyl. Pomiedzy soba nie bedziecie sie klocic, bo paskudnie to wyglada moim okiem. Little nie nalezy prowokowac, poniewaz jezeli nie musi to nie pokazuje pazurkow. Czasami trzeba tez przymknac oko dla dobra czegos i nie wracamy do tego watku skupiajac sie na bierzacych zagadnieniach ktore nie godza w nasze prywatne tereny. Mam pytanie -istnieje mozliwosc abys rozpuscila wlosy na avku ? Mozesz ? I jeszcze jedno -jezeli juz linkujesz cos z tuby, to czy podrzucisz utwor muzyczny w ktorych gustujesz ? Ciekaw jestem i da mi to jakis zarys Ciebie. :) Nie zapytuje ile wazysz i co lubisz jesc, a muza jest dla wszystkich wiec spodziewam sie luzu z Twojej strony. ;) V Little -finalnie trzymam sie tego co mi odpowiedzialas i jest OK. ;) Moze jestem ciut wyczulony, podejrzliwy, bo nie ufam ludziom z reguly (taka natura i dziwne sceny z przeszlosci widac skutkuja w obecnym czasie) Ale zauwaz, ze jednak na koniec liczy sie dla mnie to co okreslilas. :) Kalpa to ladnie z dystansu ujela, a ja postawie kropke na "i" stwierdzajac, ze klotnia jest mozliwa ze mna, ale jednak nie pozwolil bym Cie bic nawet jezeli posprzeczalibysmy sie wczesniej i zamykamy ten rozdzial. Wracajac do poruszonej wczesniej kwestii -a co z zegarem biologicznym u kobiety ? Przypadkami urojonej ciazy nawet u kobiet ktore nie chca dziecka. Przeciez natura pcha do powielania genow i ciezko ja oszukac. Chemia milosci ulotni sie wczesniej, czy pozniej i coz wtedy zatrzyma dana pare aby nadal byli razem jezeli nie dorobia sie dziecka ? Ja mysle, ze potomek jest niezbedny, poniewaz buduje wspolne zobowiazania i jezeli juz opadnie "kurz" po oslawionej milosci, to organizm bedzie produkowal hormon odpowiedzialny za przywiazanie do drugiej osoby, a matka obdarzy miloscia dziecko. Pewnosci 100% na trwaly zwiazek nigdy nie uzyskamy, ale uwazam ze jednak potomek/i stanowi/a solidne spoiwo. Pominalem jakies sprawy, wtedy informuj mnie smialo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×