Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 27.06.2015

Polecane posty

Czuję dziwną potrzebę by nie nazywać Cię Widmem. Oklepane :) Ale póki co nie mam pomysłu na nic innego, co by Cię określało. Wyrzucać mnie z tematu nie musisz, sama się wyrzucę :) Jeżeli uznam, że przyszła na to pora :) Kurdę czy ja jestem niczym przysłowiowy smród w gaciach ? :D https://www.youtube.com/watch?v=dX3k_QDnzHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ dziś Eve -ja zaznaczylem, ze nie wszystkie i zdanie podtrzymalem. Ty nie mozesz czuc sie urazona...xNo skoro nie mogę... to nie będę :P ;) Miłego wieczoru :)Aha, tak moje zwierzęta bardzo rozpieszczam, ale też one takie są nieporadne z urodzenia (szczególnie jedno) :)A, moją kawę zabieram! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsummer Eve Nie musisz mnie przepraszać, bo się nie obraziłam :) Po prostu wtrąciłam swoje trzy grosze do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widmo ale z Ciebie się peacemaker zrobił ;) Czasem pary nie chcą mieć dzieci i nie wszyscy mają instynkty rodzicielskie. Dzieci często komplikują związek i wcale nie są spoiwem. Chyba, że poprzez wyrzuty sumienia, gdy nie chcę się im rozbijać rodziny. Moim zdaniem trwałość związku zależy od jakości relacji między partnerami i dopasowania osobowości. Miłość można utrzymać bardzo długo i są na to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos sprzeczek, to normalne. Każdy ma inne doświadczenia, przemyślenia czy informacje. Jak to mówią, tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz Widmo jajeczkami handluje się jak świeżymi bułeczkami. A na przykład w Indiach bardzo łatwo i dużo taniej można sobie wynająć brzuch. Kopulacja, może od razu wymiana płynów ustrojowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnościa nie ty. Poza tym nie mam zamiaru wdawać sie z toba w dyskusje ponieważ rano zobaczę że edytujesz wszystkie swoje wpisy zmieniając całkowicie kontekst zdań, wypowiedzi itd. Wiem to bo raz juz wziąłem poważnie twoją obecność w temacie. Nie umiesz przyznać się do błędu i manipulujesz grając nieczysto więc jesteś dla mnie jedynie widmem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci powiedział ze to był człowiek? duch-człowiek-duch-człowiek troszke różnica prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeee nawet do rana nie musze czekac juz edytujesz :D cienki jestes powaznie zero jaj, ahaaaaa teraz jarzysz różnice? mężczyzna-widmo-mężczyzna-widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystans mowisz? mam kolego. mam tez inne przymioty których ci brakuje. Zawsze zastanawiałem sie jak sie zyje komuś kto nie zdaje sobie sprawy ze swej marności? musisz byc tak samo szczęśliwy jak przezroczysty. spokojnie zdążysz edytowac pozostałe teksty baaaaaaa mozesz nawet dopisac nieistniejące tak by pasowaly do moich. Zaskocz mnie:) pokaż że jakieś pofałdowania tam jednak są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ wczoraj Eve -moze omegi nabylas.xPatrząc na to w ten sposób, to zdecydowana większość zwierząt w moim życiu (i mojej rodziny) to były "omegi", ponieważ to były zwierzęta potrzebujące pomocy (lub nawet ratunku) człowieka, której wcześniej od niego nie uzyskały. Obecnie jeden z moich zwierzaków jest rasowy, po raz pierwszy, nigdy wcześniej nie kupowałam zwierząt, miałam "znajdki". I też z tego wynika jego niezaradność, bo to są jednak zwierzęta upośledzone przez człowieka w wyniku manipulacji poprzez rozmnażanie osobników o określonych cechach (tu rasa całkowicie właściwie pozbawiona agresji, pieszczotliwa i bardzo niezaradna). Ale w sumie nie to chciałam powiedzieć, tylko to, że nie dobieram sobie zwierząt pod tym kątem, czy to są "alfy". I ludzi też nie. xI jeszcze może powiem, że naprawdę nie rozumiem wchodzenia na temat od tak, żeby komuś nawrzucać, jeśli się nie było prowokowanym. Może macie jakieś drobne między sobą, o których reszta nie wie i nie musi (ja przynajmniej nie wiem i nie jestem zainteresowana). Wtedy to może jest zrozumiałe. Ale jeśli nie, to nie rozumiem Cię, błędny. Taka moja dygresja, właściwie to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze może powiem, że naprawdę nie rozumiem wchodzenia na temat od tak, żeby komuś nawrzucać, jeśli się nie było prowokowanym. Może macie jakieś drobne między sobą, o których reszta nie wie i nie musi (ja przynajmniej nie wiem i nie jestem zainteresowana). Wtedy to może jest zrozumiałe. Ale jeśli nie, to nie rozumiem Cię, błędny. Taka moja dygresja, właściwie to bez znaczenia. x Midsummer będę ci to cytować ilekroć tak zrobisz, a akurat ty i Mucha robicie to nagminnie. Trudne słowo na dziś-hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Midsummer będę ci to cytować ilekroć tak zrobisz, a akurat ty i Mucha robicie to nagminnie. Trudne słowo na dziś-hipokryzja.xCytuj, aż Ci gardłem wyjdzie :) Nigdy nie wrzucałam nikomu ot tak, kto nie tknął mojej osoby, nie pojechał z gościa po mnie lub po kimś, kogo lubię albo nie zrobił czegoś wyjątkowo obrzydliwego, co wymagało jasnego komentarza, na który klasycznie mało kogo było stać (patrz: Jacuś). Jeśli próbujesz sugerować, że wchodzę ludziom na tematy w środek rozmowy i ni z gruszki, ni z pietruszki, bez przyczyny mówię: "tak sobie dziś pomyślałam, że jesteś wyjątkowo głupi", to kłamiesz (patrz: błędny, do którego zresztą tak w ogóle nic nie mam, nie znamy się, może ma powód, którego nie znam). Także możesz cytować aż do bólu :) xProśba o to byś się zalogował/a jest zbędna, prawda? ;) Potem, nie wiedząc, jakie masz o mnie zdanie, mogę się odezwać do Ciebie miło, gdy będziesz na niebieskim nicku (a Ty mi może nawet odpowiesz) :) Ale przecież wcale Ci to nie przeszkadza :P To jakie miałaś/eś trudne słowo na dziś? A, hipokryzja, tak :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poczuję się naprawdę zaszczycona, dołączając do kolejnych osób, których wypowiedzi są cytowane (kopiowane, a potem wklejane) :D Screeny porób i wklejaj, co się będziesz ograniczać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica między nami jest właśnie taka, że ja mówię, co mówię zalogowana. I można mnie rozliczyć z ewentualnych błędów. Ciebie bezpiecznie nie można rozliczyć z niczego, bo zapewne niczego kontrowersyjnego zalogowana nie napiszesz :) W końcu mogłabyś spalić sobie nick na tym cennym forum (może kolejny?), gdybyś coś palnęła :) A to przecież by była tragedia :P Uznałam dla wygody, że jesteś kobietą, szkoda zachodu na domyślanie się Twej płci :) No to powertuj jeszcze słownik wyrazów trudnych ;) Ale się wypisałam z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że jeśli wpieprzasz się w temat, który ciebie nie dotyczył jako niebieska, jest okej, wyrażasz tylko swoją opinię, tak? To dlaczego wytykasz komuś zalogowanemu, że wyrażał swoją? Przecież jest zalogowany i napisał co myśli. Robicie tak samo, ale zawsze dodajecie, że przecież piszecie zalogowane i macie prawo do własnego zdania. Czego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie zauważasz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ME, no i cóż z tego że ktoś będzie pisał na niebiesko, zawsze pod jednym i tym samym nickiem, nigdy z pomarańczy, gdy, jeżeli tylko ma się inne zdanie w temacie i wytknie błędy autora posta, to zwala się na niego tony gnoju, wymyśla rzeczy absurdalne i zarzuca hejtowanie z gościa mimo że nigdy tego nie robi... co więcej, gnój się robi na każdym temacie gdzie sie coś napisze psując temat ludziom bogu ducha winnym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie, żałosne, niedoroochane bladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Eve normalna kobietko -ujme to tak: zachowanie uzytkownika blednygosc jest podyktowane glownie zazdroscia i zawiscia (szlag go trafia, iz kilka osob potrafi ze soba rozmawiac, a kobiety zagladaja tutaj chetnie i uswiechaja sie do mnie) Dodatkowo "czlowiek" ten stara sie przypisac mi swoje wlasne wady, ulomnosci i on traktuje to jako przedmiot ostrej krytyki. W takiej sytuacji nie ma najmniejszego sensu rozmawiac z osobnikiem dlatego ponabijalem sie z niego, dostal zdawkowe odpowiedzi ktore edytowalem aby wkurzyc jego bezradnosc. Cos tam kiedys pisal aby poddano mnie spaleniu w klimatorium, (fasz/yzmu nie toleruje i koles nie zna chyba historii jezeli glosi metody utylizacji ludzi) wyrazal jakies zale o cos, ale nie zdolal mnie sprowokowac. Moze niedosyt zycia trapi go i stad jego frustracja, ale obstawiam jednak zawisc. Wiesz, jak samiec jest slaby to na widok innego samca (ktory rozmawia z kobietami w milej atmosferze) zachowuje sie wlasnie tak jak bledny. Kobiety widza go jako zalosnego bo jest bezsilny. No niestety sa tacy ktorzy zazdroszcza komus czegos, zamiast sami osiagnac obiekt zazdrosci, ale nie nalezy sie tym przejmowac. Koles powinien w pierwszej kolejnosci zainwestowac w slownik i dopiero wtedy rozpatrywac czyjes IQ, poniewaz na obecnym etapie jawi sie jako budowlaniec ktory porwal sie na leczenie uzebienia u ludzi młotkiem i przecinakiem. Pozniej odniose sie w kwestii zwierzakow, a Ty pamietaj aby nie pozwolic na to by ktos odebral Ci usmiech. Grunt to nie czuc potrzeby tlumaczenia sie komus kto ukrywa sie pod gosciem i stara sie za wszelka cene sprowokowac Cie. Z boku to wyglada jakby jakis malo rozgarniety gimbus staral sie wymusic na Tobie dobra ocene. :) Milego reszty dnia. Lap 🌻 i wloz go do wody z odrobina plynu do mycia naczyn co wydluzy jego zywotnosc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ten ułomny psychopata widmo w ogóle śpi? Czy jedzie na potrójnej dawce psychotropów podniecony, że kilka naiwniaczek odzywa się do niego? Zastanawiające. Porobią sobie trochę z niego bekę i zaczepią matu, błędnego czy nowego? A może pochłonie ich wypoczynek urlopowy i tam znajdą amatora na swoje wdzięki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Polaków co kochają Polskę i Miłość a seks traktują jako język Miłości który służy do jej wyrażania i wzmacniania więzi erotycznej najważniejszego z 3 filarów Miłości. Cele Tematu: 1. Więz Erotyczna jako najwazniejszy element Milosci jak ja utrzymac na wysokim poziomie w stalym zwiazku. 2. Miliosc do Polski i obowiazki kazdego Polaka wobec niej jak walczyc z nieuchronna okupacja Rosyjska ktora nastapi jak padnie Ukraina ostatni Bastion naszej Wolnosci I NIepodleglosci 3. Biuro Matrymonialne WPNK dzieki ktoremu mozecie na ERO poznac kos z kim odnajdziecie milosc w realu Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. Zasady na tym Temacie 1. Wilk rzadzi tutaj niepodzielnie jako Tworca Tematu tak jak w Prawie Wilka na ERO jest zapisane. Na dzisiaj ze wzgledu na moj brak czasu wladze na WPNK w moim zastepstwie sprawuje Widmo i Kato 2. Obowiazuje koniecznosc posiadania stalego Nicka i Avatara jasno definiujacego plec. To powoduje ze ludzie zaczynaja brac odpowiedzialnosc za slowo i ilosc chamstwa spada wielokrotnie. Nick i Avatar maja wyrazac wasza sobowsc seksualna. Tak zeby na tym temacie Kobiety I Mezczyzni emanowali zmyslowscia i erotyzmem a nie byli obojniakami piszacymi z goscia. Wypowiedzi osob nie spelniajacych tego warunku beda ignorowane. 3. Obowiazuje wzajemny szacunek choc mozemy sie nie zgadzac w pogladach o 180 stopni ale wyrazamy to z wzajemnym szacunkiem dla siebie. 4. Jestesmy solidarni wobec chamskich atakow na ktoregokolwiek z uczestnikow WPNK. Czyli jesli jest chamsko obrazany to na wskazanie Wilka osoba obrazajaca jest usuwana z WPNK co w praktyce oznacza ze ignorujemy zupelnie jej wypowiedzi jakby nie istnialy. Wtedy wpis chama maja takie znaczenie jakby sam do siebie pisal maila. To jest jedyna skuteczna sankcja za chamstwo na ERO wdawanie sie wojenki slowne jest droga donikad i tylko zaburza Temat. Rozmawianie nadal z taka osoba jest okazywaniem akceptacji dla jej chamstwa wobec jednego z nas. PRAWO WILKA NA ERO 1. Na Temacie niepodzielnie rzadzi jego Tworca to on ustala jego: 1.1 Cele 1.2 Zasady 1.3 Klimat 1.4 Kto jest a kto nie mile widziany na Temacie 2. Nie pasuje ci Temat i osoba jego Tworcy to: 2.1 Szukasz takiego Tematu ktory ci odpowiada 2.2 Nie znajdujesz zakladasz wlasny 3. Jedna osoba jeden staly niebieski nick z ogolnie dostepna historia wypowiedzi. Zero pomaranczy i podszywow Znajdujemy się w takim miejscu które do Mnie należy a Ja jestem zwykłym Góralskim Gazdą Wilkiem co Was gości. 1. Moja posiadłość nad jeziorem wiec wybierzcie miejsce gdzie się napijemy co kto lubi. -http://www.homeadore.com/2013/04/22/headwater s-camp-residence-dan-joseph-architects/ Wilk http://media.tumblr.com/0e1f9085adf97fbc473849e968a345e3/tumblr_inline_n26rlq6sD71sac3xa.gif Goralski Topor Wilka http://images.knifecenter.com/knifecenter/united/images/UC2765f.jpg Goralski Noz Wilka http://www.military.pl/product_img/big/607_13714_a10.jpg Wilk i Gorale http://www.imperiumtapet.com/media/wallpaper/53368/image/7378bf63ddaa9d667ccd_720x540_cropromiar-niestandardowy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×