Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do panów. Ile mieliście partnerek seksualnych?

Polecane posty

Gość gość
do goscia 22:18 a myslisz że facet Ci się przyzna ile miał. Myśl sobie że miał 2 albo 3. Tak sobie myśl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde tak liczę i po 30 się zgubiłem :-) za dużo się po mieszkaniówkach człowiek włóczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to szmaty jednak. A myslalem ze to tylko domena kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat i dwie. Poprzednia żona i obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 23:44. Uwielbiam kobiety podające się za facetów które nas wyzywają. No chyba że jesteś cwelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o stałe partnerki takie z którym seks był regularny czy wszystkie,nawet te jednorazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata,stałych 3 a jednorazowych to nie wiem, bo byłem przez 4 lata za granicą a tam było takie sypanie, że głowa mała,ale grubo ponad 10 może 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To faceci są prawdziwymi d****arzami, strach się związać z jakimś bo nie wiadomo czy jest szmata i czy nie nosi jakiegoś wirusa, choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu d****arze. Trzeba popróbować różnych c**ek :-) a co do chorób to też mam obawy i bzykam kolejną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 10:03. Co się martwisz i tak Ci się facet nie przyzna. Powie że miał dwie stałe. Ty będziesz szczęśliwa a to że przeleciał cały dywizjon to już jego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, faceci są obrzydliwi, przenoszę się na homoseksualizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przyjeździe do polski musiałem się przebadać bo jak dotarło do mnie co robiłem to sam się przestraszyłem.Na szczęście wszystkie testy wyszły pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego każdego splawiam, nie chce być z facetem który sypial z połowa miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak zrób to. Nie ma to jak wydymać dwie lesbijeczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sie cieszyć swoimi rekordami idzcie sie zbadac na rozne wenery bo na bank cos nosicie na tym swoim zasyfialym kutafonie fujjjj nawet nie zdajecie sobie sprawy ze dalej zarazacie kolejne kobiety.Najpierw do wenerologa a pozniej do wyra brudne szuje.Zyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś * oczywiście pozytywny w sensie, że jestem zdrowy;) Co do ilości to jest taki nie pisany zwyczaj, że się zawsze mówi,że dwie chyba, że ktoś miał mniej czego współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chyba zostane lesbijka... Mam branie zarówno u mężczyzn jak i u kobiet ale jak czytam, że faceci mieli tyle partnerek to aż nie chce mi się żadnego nawet poznawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha. Jeśli ktoś się zaraził to chyba od kobiety, czyli to Wy jesteście źródłem chorób. Panowie, trzeba uważać :-) ja mam 31 lat i ok 20 lasek. Próbowałem dokładnie policzyć ale nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ja
Juz chyba nigdy nie podejmę do żadnego memężczyzny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata i zero partnerek ale od 30 zacznę regularnie spotykać się z prostytutkami. Na razie nie mam potrzeby. Związki są dla popapranych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dymanko lesbijek jest najwięcej punktów. Po drugie masz spokój, bo w przerwach się same bawią a człowiek się jeszcze napatrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 2 partnerów seksualności i byłam z nimi parę lat i nie wyobrażam sobie być z facetem który miał więcej niż 6 kobiet :/ niedobrze mi się robi na samą myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbd
Idę kupić wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesbijka Ania
Ja jako lesbijka olewam mężczyzn i rzygam na nich :) jedna wielka chorobą są dla mnie i niczym więcej, a jak wiadomo choroby się unika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 10:20 mogę się założyć że Ci dwaj których miałaś mieli kilkanaście przed Tobą. Ale mądry facet się nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lesbijki ani. Jakbys unikała to by nie interesował Cię ten temat. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy był prawiczkiem, obaj byliśmy niedoświadczeni, a drugi przyznał mi się ze miał 4 po tym jak go upilam i sprawdziłam jego przeszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miałam 2 partnerów seksualności i byłam z nimi parę lat i nie wyobrażam sobie być z facetem który miał więcej niż 6 kobiet :/ niedobrze mi się robi na samą myśl x Po co kłamiesz?? Kobiety pragną facetów, którzy bzykają wiele kobiet bo są DOŚWIADCZENI a tego wymagają od mężczyzn kobiety! To prawiczków wyzywacie, wyśmiewacie i odrzucacie! Sypiamy w wieloma kobietami dla Was byście były z Nas ZADOWOLONE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesbijka Ania
Weszłam, żeby potwierdzić swoją tezę ze faceci są tylko d****arzami i chodzacymi chorobami a niczym więcej i jak czytam to wszystko to się potwierdziło w 1000% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×