Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do panów. Ile mieliście partnerek seksualnych?

Polecane posty

Gość gość
dokładnie. Ja mieszkałem 4 lata i ze 20 studentek się obróciło. Kilka duecików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota ktory napisal o tym ze mezczyzni nie maja bakterii szyjkowych czy jak to tam ujal...kuzwaaaa nobel dla ciebie idioto chodzaca.Po pierwsze nie ma czegos takiego idz lepiej poczytaj co to sa choroby przenoszone droga plciowa.Wirus hpv roznosza mezczyzni on powoduje raka szyjki macicy.Skoro twoj kutafon odwiedza kazda napotkana dziure to lapie to i przenosi na inne imbecylu niedouczony.Jak niby kobieta zaraza druga kobiete telepatycznie? Wasz poziom ineligencji poraza i jest chyba wprost proporcjonalny do ilosci tych lozkowych zdobyczy.Aha i o tych badaniach...yhy juz to widze jak chodzisz regularnie sie badac na wszystkie nenery...hiv hpv z genotypowaniem oprycha rzezaczka i inne ciekawe prezenty. Najpierw sie zorientuje jaki to koszt a pozniej sie osmieszaj takimi wypowiedziami.Aby sie zarazic wystarczy jeden partner zarazony wiec rozumiem ze 30 razy robiles np badanie genetyczne na wykrycie wirusa hpv ktore kosztuje ok 200 zl? yhy pan miliarder tak tak tak se tlumacz.Radze usiasc ktoregos wieczoru i poczytac na necie o chorobach wenerycznych.Owszem kobiety choruja i rowniez sa polowicznie winne ale to wy wkladajac swojego szanownego w kazda pierwsza lepsza zwiekszacie to ryzyko zarażenia imbecyle bez szkoly.A niby studiowaliscie medycune stomatologie yhy jasssne.Alez zalosne i smutne :-) A ci ktorzy rooochali d***** z burdeli to dla wlasnego zdrowia powinni sie przebadac bo tam pewnie niezle zoo macie na tym swoim przyrodzeniu.Ehh to tyle tak po krotce.I tak pewnie nie dotarlo.Najwazniejszy licznik zeby go nabic.Zalosni frustraci ktorzy musza sobie udowadniac na kazdym kroku jacy to sa fajni i sprawni i w ogole.Facet ktory to wie nie wsadza w byle szambo aby zamoczyc.Wy jestescie zwyklymi meskimi k*****ami i tyle w temacie.Pozdrawiam nosicieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o to że kobieta kobiete zaraża po przez faceta,czyli gdyby ta pierwsza dbała o siebie nie miała żadnego syfu to by tej drugiej facet nie zaraził,a co do bzykania każdej która się natrafi to nie ma co z tym walczyć bo taka już męska natura,nie ma się co unosić i wyzywać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez sa nieswiadome ze sa zarazone idioto myslisz ze kazda chodzi na badania?Tego nie da sie wykryc na wizycie ginekologicznej potrzeba badan genetycznych napisalam ciemnoto ty jedna czytaj i zroum choc slowo.A gdyby nie faceci i baby puszczalskie nie byloby to tak rozpowszechnione.Poczytaj najpierw troche.Masz czas teraz to radze zajrzec na kilka stronek.No chyba ze teraz tez zaliczasz jedna z chetnych...Aha i dla waszej slodkiej wiadomosci nieswiadomosci :-) -gumka nie zabezpiecza przed wieloma swinstwani przenoszonymi droga plciowa niestety. Aha i seks oralny rowniez niesie ze soba ryzyko np raka gardla wywolanego wirusem hpv wlasnie.Ale co tam dla was najwazniejsze zaliczyc harem puszczalskich k/urewek ale mozna zdechnac na raka :-) debile bez szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to nie jest neska natura tylko zwykle meskie k/urestwo i tyle.Ludzie maja rozum i w przeciwienstwie do zwierzat powinni myslec.Owszem natura-pociag seksualny chec prokreacji rozsiewania swoich genow-ok ok.Ale ku/zwa mac czy wy w ogole macie mozgi? Czy jesteście szympanasmi w zoo ktore maja za zadanie jedynie zapladniac szympansice i wasza rola sprowadza sie tylko do tego.No zastanow sie.Sam sie osmieszyles swoja wypowiedzia a tak chciales zablysnac.Oj szkoda bo nie wyszlo.Chodzaca wenero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobiety się nie badają i nie wiedzą, że mają jakiegoś wirusa to co, facet ma ****adać za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no oczywiscie typowo meskie tepe myslenie wszystko w rekach kobiety i na niej spoczywa odpowiedzialnosc za zlo calego swiata.Szkoda mi takich ograniczonych i ubogich intelektualnie ludzi.Ale coz.Sam jestes kowalem swojego losu i rowniez poniesiesz konsekwencje tego ze ktostam np sie nie bada.I co bedziesz pozniej zly na caly swiat bo ktos ci nie powiedział? Poplaczesz w fartuszek mamusi? Wiec mowie ci tepa dzido tu i teraz.Masz taki sam obowiazek zapoznac sie z zagrozeniami i sam zdecydowac czy bierzesz na siebie ryzyko i odpowidzialnosc za swoje zdrowie.Ale to chyba zbyt ciezkie dla was.Bo trzeba troszke myslec.A najpierw niestety trzeba miec czym :-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbd
:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna ,lecz bardzo dobrze zaspokojona.A nie 5 i zadna nie zaspokojona seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co adonisy przestraszyliscie sie swoich syfow na kutafonach i siedzicie juz w poczekalniach przychodni? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 7:35 nie przestraszyliśmy się. Ja właśnie dymałem taką tępą laseczkę jak Ty. 34 do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do koleżanki z 02:... Śmiać mi się chce z takich laseczek. Nie denerwuj się tak bo Ci żyłka pęknie. Musisz przyjąć do wiadomości że faceci będą bzykać takie laseczki i tyle. Boisz się czegoś? Idź do zakonu. Możesz mieć faceta który miał jedną przed Tobą i Cię zarazi a możesz mieć takiego co miał 30 i jest zdrowy. Także wyluzuj i musisz się z tym pogodzić. Jak Ci facret powie że miał dwie przed Tobą to nie dopytuj i mu uwierz :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczyny się nie szanują,z byle patałachem się zadają,a ten się tu chwali ile to nie miał,,,, a to nie ilość,a jakość zawsze się liczy.. skoro,żadna się nie "zatrzymała" przy jednym czy drugim kochanku idealnym to znaczy,że kiepscy jesteście w łóżku,akurat na 1 raz i szukają dalej lepszego w łóżku bądź zamożniejszego... takie czasy,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawisz kolego. Tępa c**a się zbulwersowała i zwyzywała wszystkich od k***w a czy my bierzemy za to kase? :-) taka mądra a definicji k***y nie zna. Taką to tylko spić wydymać i dopisać do listy :-) mam 31 lat - 23 laski i co miesiąc ze 2 dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 8:53 buhaha. Tak sobie myśl. To my zostawiamy je po dymanku. Chodzi tylko o numerek albo dwa. Nikt żony nie szuka w taki sposób. Więc Twoje prymitywne sposoby wyśmiania kogoś nic nie dają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zylka mi nie pekla i nie peknie bez obaw.Szkoda mi was po prostu.Serio.Dno totalne.Zero moralnosci.Chodzace szamba fuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh ale się przejęliśmy :-) proponuję celibat i zielonego ogórka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha. Tak sobie myśl. To my zostawiamy je po dymanku. Chodzi tylko o numerek albo dwa. Nikt żony nie szuka w taki sposób. Więc Twoje prymitywne sposoby wyśmiania kogoś nic nie dają x no pewnie,bo na żonę to należy najlepiej dziewicę sobie znaleźć ,hipokryzja na maxa i jeszcze ją zarazić całym syfem co super samiec pozbierał po wszystkich szmaciskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję celibat i zielonego ogórka o akurat kafeteria będzie mi życie układała i dietę., ta..na pewno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim zerem musi być taka tępa dzida jak Ty, skoro oceniasz kogoś po tym ilu miał partnerów. Mogę się założyć że intelektualnie nie dorastasz do pięt połowie tutaj piszących. Ale nie ma jak to mieć rozbuchane ego i wszystkich wyzywać. Jak widzę takie tępe c**y, to tylko wiem że dobrze robię. Dymanko i do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po szmaciskach brawo za określenie własnej płci. Skończ się kobieto kompromitować. Jak masz jakiś problem to bądź sama a jak nie to znajdz sobie prawiczka i załóż mu pas cnoty i do konca życia bądziecie tą 1 i tym 1 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:14 tak czytam i poległem :-) posłuchaj się kolegów i skończ pisać. Myślisz że my bzykamy wszystko co się rusza. To są wyselekcjonowane laseczki, do których się nie umywasz. Po drugie ktoś już wcześniej tłumaczył że skoro jest sam i nie szuka żony to może sobie bzykać kogo chce i nikogo nie zdradza. Musisz być zazdrosna o to że jesteś taka beznadziejna w łóżku i nikt Cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój światopogląd jest chyba zbyt ograniczony? Facet na poziomie nigdy .nawet anonimowo,nie będzie się wypowiadał na temat ile zaliczył,gdzie i jak i to Ty mężczyzna piszesz o kobietach per "szmata" ,ale jak takie wybierasz,to już Twoja sprawa,każdy ma swój gust i potrzeby miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia moja wypowiedz byla o tym ze mi was szkoda dalej to nie ja zreszta malo wazne.Szkoda czasu na dyskusje.Powiedzialam tylko-tak samo jestescie odpowiedzialni za ten caly syf i choroby.Cnotka nie jestem.Mam meza i dziecko.Na szczescie nie polaka i w tym tkwi cale moje szczescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że my bzykamy wszystko co się rusza. x to ze coś się rusza,nie oznacza ,że w komplecie jest i mózg ale to akurat jest zaleta dla wielu mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wszystko jasne. Puszczalska polka dała dypy ciapatemu i jedzie po rodakach jakby inni byli lepsi. Teraz wyszłaś na totalną dziwkę której każdy przyzwoity facet kijem by nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są wyselekcjonowane laseczki, do których się nie umywasz. x a Ty Jackowski ?czy walisz w ciemno? umywam się,i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhm tak sobie tlumacz slabeuszu z 3 sekundowym orgazmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po drugie ktoś już wcześniej tłumaczył że skoro jest sam i nie szuka żony to może sobie bzykać kogo chce i nikogo nie zdradza. x facet z klasą nie wypowiada się na temat ilośc***artnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umywasz się w drugą stronę. Weź przykład z koleżanki i znajdź ciapatego. Oni mają egzotyczne choroby o których jeszcze nie słyszałaś więc nie będziesz wiedziała że masz :- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×