Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do panów. Ile mieliście partnerek seksualnych?

Polecane posty

Gość gość
jak miał 4 to byłaś 5. Więc przyzwoity wynik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele bardziej wolę prawiczka niż d****arza, owszem lubię doświadczonych facetów którzy mieli góra 5 partnerek ale nie lubię szmaciarzy i nawet jakby byli świetnymi kochankami to i tak takiego bym kijem nie tknela bo bym jeszcze jakieś chorobsko złapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Aniu:-) popytaj koleżanek lesbijek ilu je facetów wcześniej przeleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbd
Dzięki Wam, Kochani Panowie, facet, który właśnie o mnie zabiega, dostanie kosza. I każdy kolejny też. Ahoj! A chooj Wam w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Ahoj! tam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesbijka Ania
Moja obecna dziewczyna tak i poprzednie nie przespały się z facetem w ogóle albo z jednym, żeby potwierdzić to, że to nie to, ja miałam 2 partnerki seksualne, a moja obecna jest dziewicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety ale Wy jesteście zazdrosne. Co Wy myślicie że tylko waszą cipkę facet będzie oglądał. Po to je macie żeby korzystać. Najbardziej rozwalają mnie teksty kijem bym nie dotkneła. Na 100 procent dotykałaś i to nie tylko kijem. Zrozumcie że to że facet wam powie że spał z dwiema to taka prawda tylko dla was. Więc nigdy nie wiesz kogo dotykasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to nie wierzcie w te ilośc***artnerek, tutaj prawie każdy miał 30 lasek i prawie każdy ma 20cm w spodniach. Po drugie, odsetek facetów z dużą ilością kobiet, jest taki sam jak kobiet z dużą ilością facetów, bo w końcu faceci nie robią tego sami ze sobą. Po trzecie, zdecydowana większość kobiet leci na takich przechodzonych typów, niby wolicie takiego co miał mało lasek, a najczęściej spotykacie się właśnie z typowymi *****czami, bo według was facet z dużą ilością kobiet musi coś w sobie mieć skoro laski tak chętnie mu dają. A po czwarte, czy to kobieta, czy mężczyzna jeśli ktoś miał wielu partnerów, to znak że jest niezdolny do uczuć wyższych i liczą się dla niego/niej wyłącznie prymitywne i płytkie emocje, tacy ludzie nie nadają się do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ania pustaczku. Jak jest dziewicą to nie jest Twoją partnerką seksualną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to jednak szmaty :) wolałabym prawiczka od puszczalskiego faceta który miał 20 partnerek a co do doświadczenia - fakt, fajnie jest facet jest doświadczony i wie co i jak w łóżku, ale pod warunkiem że to doświadczenie zdobył z 2-3 partnerkami... a nie z 20 :O obrzydliwi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 10:37 z długoscią się zgadzam. Każdy dodaje. Ale ilością to nie masz racji. Ja mam 38 lat i dobre ze 30 kobiet na tapecie. Większość moich kokegow tak samo. Oczywiście jak poznawalem laskę to mówiłem że jest 3. Moja żona też tak myśli. Teraz jest tylko ona ale co było wcześniej to już moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lesbijka Ania
Napisałam, że miałam 2 partnerki seksualne a nie ze moja obecna jest moja druga - czytać nie umiesz ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wole być szmatą ale naoglądać się c**ek niż być husteczką z 2 kobietami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy kobiety jesteście naiwne,95% facetów jest takich, że korzystają z każdej okazji,nawet nie zwracają uwagi za bardzo urodę.Mam kolegów którzy chodzili do łóżka z kobietami ,powiedzmy, o mniejszej urodzie a potem się z nich śmiali i mówili: "ależ ona paskudna była ale tak mi się chciało, że się nie mogłem powstrzymać" Potem taki 30-sto latek mówi,ze miał dwie partnerki a one mu wierzą.Nie oszukujmy się tylko pierdoły tak nie robią,które i tak nie maja powodzenia więc nie mają komu wciskać kitu. Moja rada jest na to taka: Chcesz mieć faceta który nie miał wiele partnerek,zainteresuj się gościem typu "neptyk" Jeśli twój obiekt westchnień ma opinie pociągającego to powinna ci się zapalić czerwona lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa jasne, gadać to każdy sobie może :) Osobiście znam tylko jednego faceta który miał dużo kobiet, ale przyczyna tego stanu jest banalna... on jest tak marny w łóżku, że każda dziewczyna po pierwszym razie, nie chce mieć już z nim nic wspólnego... więc nie wiem czy jest się czym chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie kolego. Tylko c***y nie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam z takim jednym co mi powiedział ze miał 3 z początku mu wierzyłam potem zaczęłam się dopisywać jego byłych dziewczyn no i okazali się ze każdej mówił ze miał 3 (a było 5 byłych z którymi spał), poszłam z nim na szczera rozmowę gdzie się przyznał ze miał 16/17 a ja wtedy z nim zerwałam i ciesze się, że nie wspolzylam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 10:47. Widać znasz tylko jednego faceta :-). Kolega wyżej dobrze napisał. Kazdy normalny facet korzysta ile może. Ty po prostu znasz samych kłamczuszków. Myślisz że facet Ci powie że miał 10 lasek przed Tobą??? Tak sobie właśnie myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dopytalam (miał 5 stałych z którymi sypial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam koleżanki współczuję, że na takich facetów trafiacie i macie o nich złe opinie, ale często same sobie jesteście winne lecąc na macho przystojniaczków, którzy otaczają się wianuszkiem kobiet. Ja mam spokojnego, kulturalnego i dobrze ułożonego chłopaka i na 100% wiem, że mogę mu w tej kwestii zaufać, za to wiele moich koleżanek uważa go za nudnego, bo nie szlaja się po klubach i knajpach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat - 6 partnerek ze zwiazkow, 5 akcji jednorazowych i okolo 30 k***wek. Nie skoromnie powiem ze licznik nadal bije mimo iz jestem zonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba aż zerwe ze swoim obecnym bo czuję juz tylko obrzydzenie do mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty po prostu znasz samych kłamczuszków. x Facet, facetowi nie skłamie zwłaszcza po paru piwach, na trzeźwo w grupie każdy każdy jest macho, ale przy rozmowie w 4 oczy i odpowiedniej dawce alkoholu okazuje się że to tylko przechwałki. Z tym że moi kumple to nie dresy i nie żadna patologia, tylko normalni faceci, dla których liczą się zasady, lojalność i honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałem tylko 2 partnerki, a mam 31 lat i co ciekawe przed kobietami zawsze dodawałem sobie ze 3, bo to robiło na nich większe wrażenie i w ich oczach stawałem się atrakcyjniejszy :) Nawet będąc jeszcze prawiczkiem miałem już 3 zaliczone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 l. 78 partnerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko że jesteś kobietą :-) dziecinna zagrywka. Podam się za faceta i napiszę że nie wszyscy są tacy. W jednym masz racje. Nie wszyscy ale większość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja rpuchpam co sie tylko rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem facetem, a po drugie pier.... głupoty!!! Równie dobrze można powiedzieć że każda kobieta to d****** bo wśród nich taki sam odsetek tych co się puszczają co u facetów. Trzeba po prostu myśleć i wiedzieć z kim się zadawać, to czy ktoś jest puszczalski widać gołym okiem, choć czasem faktycznie można się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 prawik 49 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×