Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do panów. Ile mieliście partnerek seksualnych?

Polecane posty

Gość gość
nie unoś się tak bo się spocisz. Napisałem że większość. Jesteś w mniejszości to się ciesz :-) kiedyś będziesz żałował że nie spróbowałeś innych c**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej jestem w większości, bo średnia partnerek wśród moich kolegów (większość już żonatych) to 4-6 partnerek i raczej wszystkie były na dłużej. A żałować nie mam czego, bo wolę seks z partnerką którą dobrze znam i która zna mnie, niż ****ać każdą która wpadnie mi w ręce, bo taki seks jest po prostu marny, raz spróbowałem i mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy to by być dobrymi kochankami i was zadowolić i by przyszła żona była zadowolona z seksu! I nie gadajcie bzdur, że chciałybyście prawiczka niż doświadczonego! To takie samo gadanie jak to, że rozmiar się nie liczy. Dla kobiet takie rzeczy są najważniejsze. Facet z dużym penisem i doświadczeniem to ideał dla kobiety! i do tego dąży każdy facet. Wszystko dla was kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość że c***a to jeszcze z matematyką na bakier. To że Twoi koledzy też są tacy to nie znaczy że już jest was większość. Ja też mam kolegów a oni swoich i zrozum że jesteś w mniejszości. Po drugie nawet nie wiesz ilu tych Twoich kolegów Cię okłamuje :-) temat był o ilości. Miałeś 4 to trzeba było napisac i tyle. Dla wielu kobiet jup przy 4 będziesz d****arzem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy dziwkarz niż ścierwo prawiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że wolę mężczyzn z mniejszym pensum, miałam 2, jeden miał 18cm drugi 14/15cm i był on o wiele lepszy gdyż nie czułam żadnego bólu a sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak czyli jak ty znasz facetów co mieli po kilka naście, to już większość. Jesteś w zdecydowanej mniejszości, średnia statystyczna ilośc***artnerek/partnerów w PL to około 4,5 do 50 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ona Z
A ja wolę prawiczka niż szmaciarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszny jesteś gościu. Kolega wyżej Ci dobrze napisał. Obrońca uciśnionych się znalazł. Jak dla mnie jesteś ciotą a nie facetem. Ale jeśli srednia jest ok 5, to cieszę się że są takie c***y. Bo jak masz jedną to ja mogę miec 9 żeby srednią zachowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę jaki kozak anonimowo, zaloguj się podaj swój adres zobaczymy czy będziesz wtedy tak kozaczył dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał gość gościowi. Nie kompromituj się już chłopczyku. Idź do żony wypłacz się jej w fartuszek i powiedz jacy to ci mężczyźni są niedobrzy i brzydcy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha Poległem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26lat 5 dziewczyn ale do 30 podwoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata. 11 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 36 lat. 6 normalnych i ok 15 dziwek x Dziwki to też normalne kobiety no chyba, że mają 2 głowy, ogon i zioną ogniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 lat. Do 44 lat jedna, żona. Miedzy 44 a 46 - 31 partnerek, same normalne dziewczyny bez płatnego seksu. Kochana żona wpóściła nam trochę ludzi do sypialni. Człowiek rozkręca się z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żeś p*****ał. Ja skromnie. 7 - 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się nie przyznam ale było ich sporo. Zwłaszcza takich szybkich lodzików i palcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci są obrzydliwi, już wolę być sama niż z takim d****arzem bez uczuć, dla których tylko sex jest ważny fuj fuj fuj!!! chodzące choroby x spławiam każdego bo żadnemu z was nie można zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak. Jesteś pewnie dziewicą. Dawałaś już szparki pewnie takim dla których byłaś 20. Tylko Ci wcisnęli kit że jesteś 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnemu nie dałam i nie zamierzam dać bo jeszcze zachoruje przez takiego roochacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nikt cię nue chce. Musisz być jakąś maszkarą. Ja się badam regularnie ze względu na prace i dymam cipki jak się nawiną. Po to one są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem maszkarą, mężczyźni mnie podrywają ale ja ich odpycham, jedynie czym mogą dla mnie być to kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak ktoś powie że jeszcze się nie kochał albo olewa kobiety/mężczyzn to od razu jest uważany za brzydkiego... głupi jesteście skoro na wszystkich tak mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie masz czym chwalic. Facet Cię będzie podrywał a jak mu nie dasz to wydyma Twoją koleżanke. Ilość c**ek musi się zgadzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w gdzieś z kim się będą się dymać, nie mój problem, byle tylko mnie to nie tyczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes po prosty zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co? że choroby nie znajdę? że nie będę jego 20 na liście i że jakiegoś syfa nie złapie? no faktycznie mam być o co zazdrosna :D jest mi dobrze samej, świetnie sobie radzę ;) mogę powiedzieć, że jestem w 100% szczęśliwa :) a dzieci tak jak faceta nigdy mieć nie zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wchodź tutaj. Ja mam 23 lata i 6 koleżanek już obróciłem. W tym dwie jednocześnie w akademiku. To jest frajda. Dwie ładnie wypinają tyłeczki. W jedną wkładasz penisa w drugą paluszki. Muszę kiedyś trzy namówic. W srodkową penisa a w boczne paluszki z obydwu rączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×