Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_young

Dla młodych chłopaków, którzy lubią dojrzałe kobiety

Polecane posty

Gość gość
czego wy od niego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-----the end-------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
20:53 Nie wiem,o co się do mnie przyczepili.Ja pierwszy nikogo nie napadłem,to oni się do mnie p************i.Wiadomo,że najłatwiej rzucić się do kogoś przez neta,bo się go nie widzi i z nim nie rozmawia w 4 oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
young_son_of_svarog nie przemuj się, zazwyczaj to z zazdrości te kąśliwe komentarze . Ludzie nam zazdroszczą, że jesteśmy szczęśliwi i żyjemy tak jak chcemy a nie jak nakauje większość. Inwidualizm nigdy nie był akceptowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Wiadomo,masa zawsze potępiała indywidualizm.Pomimo wszystko,nie zamierzam dostosowywać się do standardów większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob to co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Robię i będę robił.Na opinię reszty trzeba kłaść laskę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręca dojrzalsze kobiety głownie ze wzgledu na to ze maja juz jakies pojecie o zyciu, rozmowa z nimi to zupelnie inny poziom niz z "dziewczynkami" w moim wieku, to mnie kreci ze jest inteligetna i slucha i rozumie co do niej mowie, mowa tu oczywiscie o tych ktore sa w miare atrakacyjne bo nie oszukujmy sie wyglad to jednak połowa sukcesu. ( zeby nie bylo ze jakis nied***bany prawik pisze , jestem przystojnym chlopakiem 18 lat nie mam problemu ze znalezieniem dziewczyny w moim wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Widzę, że jakaś hipsterska dyskusja powstała tutaj z inicjatywy SZPAROGA. Ale wy nie jesteście indywidualistami. Przecież to iż macie więcej ropy na twarzy niż ogół trądzikowych ludzi, nic nie znaczy. I taką indywidualność jaką wy tworzycie, rzeczywiście należy tępić. I jak tu z takimi żyć. Nie dziwcie się potem, że dziewczyny ze środowiska na was leją. No, rzucajcie się teraz. Ropień i jego wybawicielka, kujonka w dzwonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
Ghost_young szczerze pisząc żałosny jesteś trochę z tą ropą z pryszczy itp. zluzuj chłapie bo ci pęknie jakaś główna żyła dzwigacza i nie będziesz miał siła te ten panny 13-24lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chce sie umowic duzo mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Gość (15:12) Dlatego, bo pewnie jesteś dziwką. Cezaria - przepraszam, ale ile Ty masz lat że tak gardzisz dziewczynami w tym wieku? Jesteś w ogóle dziewczyną? I bronisz tego SZPARAGA, bo łykasz jego bajki o tym jaki z niego heros. Ktoś tu chyba ma nierówno pod sufitem, albo ta ropka mózg zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
chłopcze, gdzie tu widzisz pogardę w mojej wypowiedzi dla twoich koleżanek, ja też kiedyś miałam 16-24 lata. twoje zarzuty względem mnie sa co najmniej bezpodstawne, gdybyśmy spotkali się oko w oko, powstydziłbyś się, że jesteś takim chamskim bękartem. tyle mam ci do powiedzenia. ropo z pryszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o co ta cała batalia :-) i czemu ciągle pojawiają się wątki o pryszczach ? powiem wam że człowiek ma w życiu różne fazy i fascynacje i nie ma co się o to kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podoba mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghost young.........zamknij sie idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Cezaria. Jakim cudem Ty uważasz siebie, za starszą niż 24 lata? Jesteś w internecie i wierzysz jakiemuś pryszczakowi w bajki, że ma 2m wzrostu i ciało kulturysty. Nawet zacofana 15 latka, nie łyka takich bajek z internetu. Oj ropko, ropko :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się zdaje, że ta ropa to jakaś toja parafilia. cóż, jeden lubi młodych studentów inny zlizuje ropę nawet tę wirtualną ;). a tak poza tematem spływaj gdzie twoje miejsce PLONK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
ps. 19:20 to byłam ja cezaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Buraku j****y,kto cię nauczył cwelu j****y tak do kobiet się zwracać?W domu nie nauczyli cię szacunku do kobiet. Cwaniaczysz tylko dlatego ,że podczas pyskówki internetowej nie patrzysz komuś w twarz. Jesteś anonimowy i możesz obrażać kobietę,mnie i jeszcze inne osoby.J****y niedowiarku...Ty możesz nie wierzyć w moje parametry,wystarczy,że wielu internetowych kozaczków kuli głowę jak przechodzi obok mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Taki ze mnie heros,żebyś k***a wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej głąbów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes wspanialym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego starsi faceci moga miec mlodsze a starsze kobiety nie moga miec mlodszych.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc nie patrzy na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
21:04-Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co tak agresywnie podchodzić do tych prowokatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Racja! Chuj im w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×