Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_young

Dla młodych chłopaków, którzy lubią dojrzałe kobiety

Polecane posty

Gość Ghost_young
Gość <22:02> Jakich 'prowokatorów'? Dobra więc patrz. Jestem Putin, mam 4 metry wzrost, penisa długości 127 metrów, codziennie idąc ulicą bije się z policją i każdym kto na mnie popatrzy. W mieście tak wszyscy boją się mnie, że składają mi pokłony. Teraz jeżdżę czołgiem, który w 10s dochodzi do 400km/h. Mam też teleporter, dzięki któremu mogę przemieszczać się przez cały świat w kilka sekund. I co, też będziesz mnie bronił gdy ktoś w to nie uwierzy? Może chcesz mieć mojego 127 metrowego penisa w ustach co? A nie przepraszam, nie będziesz mnie bronił bo nie dodaje przekleństwa co drugie słowo. Darmozjady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Cezaria. Już nie rozumiem kim Ty w końcu jesteś. Pewnie to ten szczyl SZPAROG pisze z dwóch kont. A jeśli o ciebie SZPAROG chodzi, to nie pisz żadnych wypowiedzi kierowanych do mnie. Ciekawe, skoro jesteś takim gangsterem to na pewno masz do czynienia z handlem. Więc jak tam ropa się sprzedaje? POW POW. Gra zamknięta gangsterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Pewnie,każdy kto krytykuje twoje prostackie wypowiedzi i insuacje jest mną .Wiesz,że to się leczy?W realu jesteś też taki wyszczekany,czy przez neta tylko potrafisz skomleć?To,że jesteś gburem i prostakiem,już udowodniłeś.Udajesz odważnego,chociaż zapewne w rzeczywistości jak zobaczysz kogoś moich rozmiarów,to chowasz głowę w piasek... ,, Ciekawe, skoro jesteś takim gangsterem to na pewno masz do czynienia z handlem''-Tutaj udowodniłeś,że bez lekarza długo nie pociągniesz.Gdzie pisałem,że jestem gangsterem?To,że nie jestem zastraszoną pizdą w przeciwieństwie do ciebie,nie oznacza,że zgrywam gangstera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Kozak w necie p***a w świecie,czyli cała charakterystyka gaylord_young.15 letni chłystek,gimbo-wojownik,który jedyne co potrafi,to rzucać się przez internet do normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Ja też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
SZPAROG. Dlaczego miałbym chować głowę w piasek, przechodząc obok osoby wzrostu 2m? Przecież ludzie są normalni i nie ubierają podrabianych dresów 'jp' z rynku i cwaniakują do każdego. Teraz rzeczywiście potwierdziłeś swój heroizm. Wziąć moją odpowiedź, a konkretnie jedno słowo (pryszczatek) skierowane do ciebie i uznać to za zastraszanie, i przede wszystkim nie dać się tym zastraszyć w internecie, rzeczywiście dobitnie udowadnia twój heroizm. Idź oglądać zakazane filmy. Najpierw oglądałeś normalne dziewczyny, znudziło się to wziąłeś się za MAMUŚKI, niedługo to ci także znudzi się więc zaczniesz oglądać homoseksualistów. Miłego popołudnia zatem skapcanialcu heroiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś beznadziejny .Nie noszę bluz jp ani nic w tym stylu,ale wystarczyłby mój wzrok,żebyś odwrócił głowę w inną stronę...Twoje posty są na żenującym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Nawet zdania nie potrafisz poprawnie ułożyć. Koniec. Już tu nie wchodzę. Psychiczne maniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ghost_young wczoraj Jesteś cienias i dobrze o tym wiesz dlatego rzucasz się w necie bo jesteś anonimowy i do tego nie zrozumiałeś przekazu young_son_of_svarog. W realu nigdy byś nie wyskoczył do niego z takimi tekstami ze strachu bo dobrze wiesz ,ze young_son_of_svarog za taka zniewagę obił by ci mordkę ale w necie to kozak z ciebie pełna gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yawor6@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×