Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black_young

Dla młodych chłopaków, którzy lubią dojrzałe kobiety

Polecane posty

Gość gość
Nie ma o czym z wami rozmawiac,same stare korfy tu siedzą które dają byle komu,byle tylko penis był.Uczucie ?akurat w to uwierzę,ze mlody 20l.zakochal sie w 45 kobiecie,stare,glupie i naiwne bo ich tak pipy swędzą ze juz nie panują nad tym.:P,ale syf.:P,szczyt debilizmu ,no tak na starość ludzie głupieją i dziwaczeja to by sie zgadzało.:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw lubia starsze a jak sie zestarzeja to mlodsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce byle kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25latek chcial sie umowic z 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam duzo propozycji od mlodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;22,jeszcze nie zdarla sie ta plyta ?wklejasz to na roznych watkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewno teen 25,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Svarog. Widać, że jesteś typowym no lifem który szuka ratunku w internecie przez odrzucenie rówieśników i rodziny. Haha. Bronisz tych poglądów jak swojego dziewiczego wąsa pod pryszczatym nosem. No tak, może te twoje (niby) koleżanki które poznałeś nie są dla ciebie fajne, bo przecież dla kujonów impreza, piwo czy papieros to grzech. A te 10%, do których masz szacunek to takie same kujonki jak ty, z którymi rozmawiasz o dodawaniu ułamków i układzie Si. Pij rope z pryszczy, frustracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To jest właśnie poziom młodej kobiety , jako anonim możesz powyzywać innych to taki Twój sposób na dowartościowanie się. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Impreza-czyli walenie się w kiblu po kilku browarach :).Samemu zdarzy mi się wypić w towarzystwie znajomych ,nieraz nawet więcej,co nie znaczy,że tracę samokontrolę. Gówniarzu,w przeciwieństwie do ciebie,nie chodzę już do szkoły,tylko studiuję(od września 3 rok),to jest prvo.Drugo-Papierosów nie palę,bo to jest syf,niszczy zdrowie...Treće-pyskować sobie możesz dzieciaku,przez neta.Po chuj się rzucasz zza monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Przyjebać się przez neta to każdy potrafi,jednak w życiu trudniej jest się odezwać,kiedy widzi się kogoś.Większość takich pyskaczy internetowych przemyka obok mnie idąc obok.Nie sądzę,żebyś należał do ludzi,którzy wyskoczą do kogoś,kto ma prawie 2 m wzrostu i niespełna 100 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
"Nie sądzę,żebyś należał do ludzi,którzy wyskoczą do kogoś,kto ma prawie 2 m wzrostu i niespełna 100 kg ." wow imponujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
gdzie ty taki wielki się uchodowałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Jakoś tak wyszło.Nie ma w tym mojej winy ani zasługi :).Nieraz ćwiczę,więc nie jestem gruby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Valalalalalalalala. Chcecie poznać moją nauczycielkę od niemca? 189cm wzrostu, 44 lata.' nie chcemy, za"srańcu. do lekcji. wróc jak dorośniesz, gnoju. gimbaza ma wakacje :/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
na kurczakach tak urosłeś. :D za moich czasów młodzież była niska do średniej, teraz gdy staję przy gimnazjalistach wyglądam jak pchła. pokolenie wyspane, konsumpcyjne, odżywione lepiej. co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Tutaj(na forum) mogę powiedzieć tylko tyle,że kierunek ,który nie jest łatwy. Gimnazjaliści wysocy?Czy ja wiem.Najwyższe jest chyba teraz moje pokolenie,to młodsze znowu się kurczy od braku witamin i nadmiaru różnych używek.Co mogę powiedzieć?Takie ,,pchły'' mają coś w sobie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty dobry jesteś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezaria
może i mają- jak dla kogo- ale ja jestem pchła nie szukająca silnych wrażeń :) aczkolwiek pozdrawiam miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Dziękuję za pozdrowienia i również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się swoich przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Svarog. To ty jesteś internetowym cichaczem. Szukasz kontaktu z dojrzałymi kobietami, a w życiu jesteś odrzucona p**deczka która przemyka z podkulonym ogonkiem obok każdej młodej dziewczyny na drodze. A co do tego czy 'wyskoczyłbym' do 2metrowego gościa? Nie. Ludzie wiele w życiu naprawdę podłego mi zrobili. I nadal to każdy może zrobić. Ale nigdy nikogo nie uderzyłem. Dlaczego? Bo nikt mnie nie potrafi zdenerwować. Nikt i nic. Poza tym nigdy nie byłem dzieckiem, które rżnie kozaczka i chcę bić się jak wszyscy. Za to teraz ty możesz napisać kolejną bajkę. Jedna już powstała, o twoim wzroście i wyglądzie. Jakieś pelikany to łyknęły więc śmiało. Napisz, że w gimnazjum lałeś 20 osobowe grupy, które tylko krzywo na ciebie spojrzały. Powiedz też o swojej wygranej walce z Tayson'em i Pudzianowskim. Nie pozdrawiam, pryszczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black_young
Young.son.swarog. Przeczytał tytuł tematu, który założyłem. Dla MŁODYCH, a skoro ty jesteś taki dojrzały to po co udzielasz się tutaj? W temacie są kobiety 40+, ty będąc już dorosłym mężczyzną mówiącym o pociągu do starszych, masz chyba na myśli 70-ki. A i nie przeklinaj. Poza tym skoro tak podniecasz się tymi studiami, powiedz żeby nauczyli cię poprawnego składu zdania. Najwyraźniej podstawówka cię tego nie zrobiła. Chyba, że rzeczywiście jesteś takim bohaterem jak mówisz i do podstawówki, gimnazjum, średniej nie chodziłeś. Może od razu po urodzeniu miałeś 20 lat i zamiast przedszkola, zacząłeś studia hmm? Wracając jeszcze raz do tematu, tematu. Jest to temat do rozmowy o kobietach, a ty flejo z trądem piszesz o sobie bajki. Może jesteś też ukrytym pederastą, co? A propo, to ile masz w bicepsie? 100cm? Haha xDD. Żenadka, żenadka planktonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra leszczu,zjeżdżaj :).Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu,przecież nie muszę jakiemuś internetowemu napinaczowi udowadniać,że wszystko co napisałem,jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Dobrało się dwóch cieniasów i zgrywają wszechwiedzących kozaków,to jest dopiero zabawne.Szkoda,że 90% takich leszczy potrafi tak pyskować tylko przez neta,smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Jestem młody,jednak mimo wszystko starszy od was gimbusy :).Skoro jestem studentem,to znaczy,że nie mam 40 lat(zdarzają się tacy ,ale nie na dziennych,tylko zaocznych).Napisałem prawdę o sobie(wzrost+waga),planktonie,więc daruj sobie denne komentarze i obronę kolegi z problemami. ,,Poza tym skoro tak podniecasz się tymi studiami, powiedz żeby nauczyli cię poprawnego składu zdania. Najwyraźniej podstawówka cię tego nie zrobiła''-Spójrz sobie na to zdanie analbeto ,zanim zaczniesz wypowiadać się na temat składni.Z tym trądem też nie trafiłeś,cieniasie.Jednak jak to mówią,każdy sądzi wg.siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacom mówię wyjazd
znajdz sobie lepiej jakiejs pożyteczne zajecie a nie tu przynudzasz od jakiegoś juz czasu,zarób kase na swoje utrzymanie chociaz inteligencie od siedmiu boleści.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Możesz mi naskoczyć,autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost_young
Sforok. Po tym co napisałem, nazywasz mnie 'kozakiem'? I 'pyskaczem'? Miałeś dwóch ojców, którzy cię molestowali? Od przedszkola gnoją cię w szkołach? Bo nie wiem co mogło cię tak 'wychować', że moją wypowiedź przekomarzasz na jakieś ksywki. Dam ci rade; daj sobie spokój. Mogę ci dać telefon do dziewczyny, która ma 19 lat. Nie myje sie, też ma pryszczatą facjate. Nawet ma wąsa pod kichawą, jak Ty. I każdy cłopacek podoba się jej. Będziecie do siebie pasować. Zastanów się. Póki co, pij swoją ropke z pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_son_of_svarog
Nie miałem dwóch ojców,bo w przeciwieństwie do ciebie wychowałem się w normalnej rodzinie.Powiem ci tylko tyle,że nie powtórzyłbyś mi tego w realu,po drugie dostałbyś kompleksów,gdybyś zobaczył,jak wyglądam.Radziłbym tobie zakończyć dyskusję bo gimbusiarskimi pociskami tylko się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×