Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yeży Owsik

Woodstockowicze: "alternatywni", ale za PO

Polecane posty

Gość gość
no własnie, kto nie lubi się taplać w błotku to PiSowiec i oszołom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,Woodstock źle się kojarzy,ludzie takie bzdury plotą,że nie wiadomo płakać czy się śmiać. Schlać się do upodlenia,łajdaczyć,taplać w błocie można wszędzie, nie trzeba akurat tam jechać. Jak kogoś interesuje coś więcej, znajdzie coś dla siebie,nawet spektakl teatralny.Coś ostatnio przeszkadza niektórym J.Owsiak,czym bliżej Woodstock czy orkiestra tym więcej hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,Woodstock źle się kojarzy,ludzie takie bzdury plotą,że nie wiadomo płakać czy się śmiać. Schlać się do upodlenia,łajdaczyć,taplać w błocie można wszędzie, nie trzeba akurat tam jechać. Jak kogoś interesuje coś więcej, znajdzie coś dla siebie,nawet spektakl teatralny.Coś ostatnio przeszkadza niektórym J.Owsiak,czym bliżej Woodstock czy orkiestra tym więcej hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,Woodstock źle się kojarzy,ludzie takie bzdury plotą,że nie wiadomo płakać czy się śmiać. Schlać się do upodlenia,łajdaczyć,taplać w błocie można wszędzie, nie trzeba akurat tam jechać. Jak kogoś interesuje coś więcej, znajdzie coś dla siebie,nawet spektakl teatralny.Coś ostatnio przeszkadza niektórym J.Owsiak,czym bliżej Woodstock czy orkiestra tym więcej hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,Woodstock źle się kojarzy,ludzie takie bzdury plotą,że nie wiadomo płakać czy się śmiać. Schlać się do upodlenia,łajdaczyć,taplać w błocie można wszędzie, nie trzeba akurat tam jechać. Jak kogoś interesuje coś więcej, znajdzie coś dla siebie,nawet spektakl teatralny.Coś ostatnio przeszkadza niektórym J.Owsiak,czym bliżej Woodstock czy orkiestra tym więcej hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marianxx
jestes jeszcze? napisz, co trzeba soba reprezentowac, by zdobywac sliczne, alternatywne laski - z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Owsiak ma duze
problemy z finansami i stawiane jest mu wiele roznych zarzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest festiwal muzyczny, tylko ideologiczny.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielce alternatywna mlodziez
co glosuje na komorowskiego i broni tego platformersa lemanskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaszatanistka to
kinder metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak kogoś interesuje coś więcej, znajdzie coś dla siebie" A co tam niby można takiego ciekawego znaleźć? Chłam typu Pidżama, Włochaty, Coma, Happysad, Farben Lehre, czy inny Hunter? Dziękuję, postoję. Poniżej coś z dedykacją dla miłośników brudstocku. https://www.youtube.com/watch?v=8AIFDWFF7Fw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapluj się śmieciu z tej nienawiści bo na openera nie zdążysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego openera gimbusie? Mnie interesują takie festiwale jak Keep It True, Headbangers Open Air, Nuclear War Now! Fest, czy Deathkult Open Air, o których nie słyszałeś. Zresztą pisałem stronę wcześniej, co sądzę o osobie Owsika i kim on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość woodstock
Chrum chrum błocko błocko chrum chrum a potem przyćpać i wleźć na samiczkę chrum chrum chrum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś lubi laski z włochatymi nogami i pachami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koło chooya mi lata jakie festivale cię interesują kmiocie. I tak na żaden z wymienionych nigdy nie pojedziesz bo cię mamusia z domu nie wypuści, chyba że do biedronki po pasztetową drobiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze jestem po trzydziestce, więc nikt nie musi mnie nigdzie puszczać, a na brudstock jeździ bezmózga gimbaza słuchająca pseudorocka i wszelkiej maści bezmózgie lewactwo.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w doopie był, gowno widział, a za eksperta próbuje robić, śmieć pyerdolony. Też jestem po trzydziestce, od 18 roku życia jeżdżę na woodstock i będę jeździł przynajmniej do pięćdziesiątki jeśli zdrowie dopisze. Woodstock to nie festiwal i koncerty mój drogi. Woodstock to olbrzymie zjawisko socjologiczne i kulturalne. Przeżycie patriotyczne. Który z wymienionych przez ciebie festiwali otwierało dwóch prezydentów na raz (polski i niemiecki)? Nad którym festiwalem przelatują odrzutowce z biało czerwoną szachownicą? Na którym festiwalu śpiewa się hymn narodowy i upamiętnia rocznicę powstania warszawskiego? Tak się bawią lewacy? Pewnie nawet nie wiesz o czym mówię bo wolisz widzieć tylko błoto i kocerty Comy i Happysadu. Koncerty są tam tylko pretekstem, woodstockowicze mówią, że muzyka im nie przeszkadza, bo w większości nie przyjeżdżają tam na koncerty. Po co jechać przez całą Polskę, żeby zobaczyć gwiazdy, które można zobaczyć na każdych dożynkach w okolicy? Nie o to chodzi. To wielkie przeżycie jedności. Ludzie na pielgrzymkach do częstochowy przeżywają podobnie. To łatanie dziury po pierwszej Solidarności. Przez chwilę, przez kilka dni możemy poczuć i naocznie się przekonać, że jest nas cała masa, rzesza, że jesteśmy razem i przez te kilka dni możemy czuć się dumni, że jesteśmy Polakami. Na openerze nic z tych rzeczy nie czułem. Na wymienionych przez ciebie festivalach nie byłem, ale też wątpię bym poczuł coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w doopie był, gowno widział, a za eksperta próbuje robić, śmieć pyerdolony." Jakież to typowe dla fana Owsika.:D "Woodstock to nie festiwal i koncerty mój drogi. Woodstock to olbrzymie zjawisko socjologiczne i kulturalne." To w większośc***atologia jarająca się gó/wnianymi zespolikami, a gdy zagrał Vader w 2003, to narzekali. "Przeżycie patriotyczne." Patriotyczne.:D Dobre sobie. Przecież to spęd lewactwa spod znaku muzyka przeciwko rasizmowi, a sam Owsik to PZPRowski komuch, o czym pisałem stronę wcześniej. "Który z wymienionych przez ciebie festiwali otwierało dwóch prezydentów na raz (polski i niemiecki)?" Nie mieliśmy dobrego prezydenta, który dobrze by nas reprezentował, więc się nie liczy, a zwłaszcza Komoruski. Po drugie, zdaje się że brudstockowicze "olewają system", więc jak to jest?;) "Na którym festiwalu śpiewa się hymn narodowy i upamiętnia rocznicę powstania warszawskiego?" Oj raz się zdarzyło parę lat temu, a Ty to wynosisz do rangi stałej tradycji. "To wielkie przeżycie jedności." Ja tam wolę jeździć dla koncertów, niż bratać się z jakimiś lamusami, którzy są smutni, bo nikt nie lubi. Ludzie na pielgrzymkach do częstochowy przeżywają podobnie. "czuć się dumni, że jesteśmy Polakami." Dumni z bycia Polakami to tam są nieliczni. Większość to lewactwo, a laski chętnie oddałyby się kolorowym, tylko dlatego, by nie być posądzonymi o rasizm. "Na openerze nic z tych rzeczy nie czułem." Dla mnie brudstock i open'er, to taki sam syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wytłumaczy ktoś w końcu co to za tradycja z tym błotem? kto to to wymyślił i PO CO? co to błotko symbolizuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stado lewactwa
i lasek, ktore maja nieogolone nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet sekciarstwo typu hare kryshna było na woodstocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsiak wyzej ceni
wspomniana sekte, niz kosciol katolicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wszystko jedno co on ceni, ale nie mowcie ze woodstock to tylko muzyka. woodstock słuzy do urabiania mózgów i taplania w bagnie, po to powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch Hare Kryszna został uznany przez Parlament Europejski rezolucją z dn.2 kwietnia 1984 roku za szczególnie groźny i zakazany w wielu krajach z powodu działalności sprzecznej z prawem. Udowodniono mu wiele przestępstw, takich jak handel bronią, narkotykami, zabójstwa w łonie samej sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na 4 woodstockach i niestety, ale tego festiwalu nie da się przeżyć na trzeźwo. wszechobecny smród i brud są nie do wytrzymania; no i hordy pijanych ludzi. no błagam was, nie wmawiajcie, że nie jedziecie tam właśnie po to, żeby się nachlać i zresetować :D tylko z pobudek kulturalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto tam ten burdel po nich sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elozka1
Niestety jak widać ludzie będą pluć na coś, co podoba się komuś innemu. Nie rozumiem, jeśli jesteście tak dowartościowani, to po co siedzicie na tym forum i probujecie wmówić ludziom swoje pseudo racje? Wszsycy Was maja w d***e, siedzcie sobie w domu, chodzcie na swoje koncerty, chuj to wszystkich obchodzi:) Jak ktos ma ochote p******* owlosiona babe (chociaz na woodstocku nie brakuje pieknosci - zareczam) to niech sobie to robi. Tak samo jak zwolennikom PiSu nikt nie zabroni modlenia sie do krzyza i hostii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×