Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiele stracil by w waszych oczach facet ktory korzystal z uslug prostytutek?

Polecane posty

Gość gość
kopa w d**e i niech s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacenie za seks jest żałosne. Facet który jest przystojny i cos soba reprezentuje nie musi płacić zeby kobieta zachciala uprawiać z nim seks. A jak nie to musi placic. A wy placzecie i placicie bo gdyby nie 150 zł to te "slicznotki" nie chcialby sie na was nawet wysrac. Jesteście dla nich jednym z kilku tysięcy frajerow ktorych z niechęcią obsluzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -mialas sponsora,duzo partnerow sexualnych? Dużo partnerów, ale robiłam to z przyjemności, nie w celach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam laski byłem w agnecji i co zrywasz ze mna bo 3 lata temu puknełem dzi.wke ludzie k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko kupno usługi. Bez żadnych uczuć. Coś jakby wizyta u fryzjera.Inna rzecz że trochę szkoda straconych pieniędzy .Ale cóż wszystko kosztuje.Jak można o prostytutke być zazdrosną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzuciłabym go,ale trochę by stracił w moich oczach ,natomiast rzucam od razu jak ma dzieciaka z inną albo po ślubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem przystojny i coś sobą reprezentuje ale jak mówiłem ze chciałbym żeby na mnie nasilają to uciekały. A tak za 150 dostałem co chciałem, powiem więcej ze spróbowałem chyba wszystkiego, fakt żenie kktórych rzeczy nie chciałbym robić ze swoją dziewczyną ale nie żałuję że spróbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być nasikala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet po jakims czasie trwania naszej znajomosci podczas luznej rozmowy po seksie przyznal ze zanim sie piznalismy to korzystal z uslug d****** podobno raz. Fakt faktem ze nie rzucilam go ale wszystko "oklaplo" tak mi to siadlo w psychice ze teraz nie potrafie dojsc, ba! On mnie nawet nie podnieca. Udaje napalona, udaje ze dochodze a jak sie z nim pieprze to mysle o tym po co tam polazl, czy bylo mu lepiej z nia czy ze mna, itp. Itd. Przed ta informacja bylam mega napalina na niego, kocham seks, mysle o nim przez ponad polowe dnia, ale jak widze mojego faceta to puuuf wszystko opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie straciłby nic. Od każdego faceta wymagam teraźniejszych wyników badań czy nie ma jakichś chorób wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a baby ile kuta/sów w szparach miały? żadna się nie przyzna do swoich kościotrupów w szatni, baby powinny mieć liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy byłyście dziewnicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jak co ale to faceci powinni mieć liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ciekawe , który by sie do tego przyznał ze był na d****ach ? 1 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskata90
Mężczyzna korzystający z usług prostytutki jest spalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
spalony 99 % kobiet nie wie gdzie chodza ich partnerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×