Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z mężem

Polecane posty

Gość
@gość dziś Czy nie zauważyłyście drogie panie, ze odzywają sie tylko stare dziady czekające na nadstawienie się kobiety? Nic innego się nie liczy, byle dała doopy<< Liczy sie liczy, chocby forsa, wladza, fajne samochody, uzywanie zycia. Ale od kobiety potrzebujemy rzeczywiscie tylko dawania doopy. No jakos tak sie zlozylo, ze nic innego nie potrzebujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam cie zacytowac jak administracja usunela wszystkie twoje debilne tematy? Odpowiedz mi jakim cudem ty niby uprawiasz seks z zona skoro jest wiele km od ciebie? W calej twojej rodzinie kobiety nie pracuja tylko nadstawiaja tylka swoim mezom z czego jestes cholernie dumny. Jak kto jest dymac dmuchana lalke(zone ktora robi to z obowiazku,a nie przyjemnosci)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator555 - zasadniczo nie musi kochać Brakuje mi chłodnej kalkulacji i zdystansowania w temacie :) Odnosnie samorealizacji w pracy ...poczucie spełnienia i niezależności jest niektórym kobietom potrzebne do szczęścia a wiadomo jak kobieta szczęśliwa to i swiat wokół niej rowniez :) I tak dawania ...wzajemnego z poszanowanie uczuć i odczuć :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skąd pomysł ze kobiety świadomie realizujące swoje cele zawodowe jednocześnie nie spełniają sie jako fantastyczne kochanki czerpiące przyjemność z seksu to takie samo uproszczenie jak to ze kobieta siedząca :o w domu gnije ...takie samo czyli głupie R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim jestes wieku R?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś @Rescator555 >>- zasadniczo nie musi kochać Brakuje mi chłodnej kalkulacji i zdystansowania w temacie usmiech<< Oczywiscie zartujesz ! >>Odnosnie samorealizacji w pracy ...poczucie spełnienia... << Alez prosze bardzo, jesli im to jest potrzebne do szczescia, to nie mam nic przeciwko temu. Tylko niech nie uwazaja, ze przynoszac do domu te 1500zl, sa juz zwolnione ze wszystkiego i moga olewac potrzeby swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś >>Jak mam cie zacytowac jak administracja usunela wszystkie twoje debilne tematy?<< Gosciu, nie pieprz glupot. Administracja nie usunela zadnego mojego tematu, tylko jacys debile podobni do ciebie zablokowali dostep do niektorych. Po mojej interwencji sa juz odblokowane. Czy jesli ci podam na ktorych stronach sa moje tematy to odszczekasz te glupoty ktore o mnie wypisujesz ? >>Odpowiedz mi jakim cudem ty niby uprawiasz seks z zona skoro jest wiele km od ciebie? <, Takim cudem, ze przez okolo 6 miesiecy w roku jest ze mna caly czas, dzien i noc i wtedy nadrabiamy zaleglosci. Srednio wychodzi na pewno wiecej niz u ciebie >>W calej twojej rodzinie kobiety nie pracuja tylko nadstawiaja tylka swoim mezom z czego jestes cholernie dumny.<, Co ty balwanie wiesz o mojej rodzinie? >> Jak kto jest dymac dmuchana lalke(zone ktora robi to z obowiazku,a nie przyjemnosci)<< Ty mi powiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pajac jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Rescator555 Zapedzasz sie troszkę ...a jak przyniesie 15 tys. 25 czy 50 tys to juz może olewać potrzeby partnera ? A nie przyszło ci nigdy do głowy ze najważniejsza jest więź łącząca dwoje ludzi ? Wspólne pasje, zainteresowania ich realizacja ....zrozumienie wzajemne i ta niewymierna i nie dająca sie sszablonować miłość a wtedy wszystko inne takze staje sie proste i takie naturalne :) Odnośnie statystyki to pomine ja milczeniem całe szczęście temat nie jest o mnie :) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sie chwaliles,ze w twoim otoczeniu kobiety nie pracuja tylko siedza w domu. Przestan ludziom wciskac kit bajkopisarzu bo za dobrze pamietamy twoje teksty. Tak samo ten tekst,ze inny facet moze posuwac twoja zone ale jak bedzie ja utrzymywal. Administracja ci pokasowala tematy bo ciagle klepales te swoje dyrdymaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ Administracja ci pokasowala tematy bo ciagle klepales te swoje dyrdymaly.<< To zajrzyj sobie od strony 69 w gore, tam znajdziesz te tematy rzekomo pokasowane przez administracje. Przed chwila sprawdzalem, wiec nie pieprz glupot gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos malo tych tematow, gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś @Rescator555 >>Zapedzasz sie troszkę ..<< No moze troszke. >>.a jak przyniesie 15 tys. 25 czy 50 tys to juz może olewać potrzeby partnera ?<< To nie ja uwazam, ze praca zawodowa, nawet byle jaka usprawiedliwia olewanie potrzeb seksualnych partnera, tylko niektore kobiety z tego forum. Czy chocby ten gosc, ktory pisze, ze kobiety ida pdo pracy aby zyskac niezaleznosc. Pytam od czego ta niezaleznosc? >>A nie przyszło ci nigdy do głowy ze najważniejsza jest więź łącząca dwoje ludzi ? << Przyszlo, przyszlo.! Ale uwazam, ze najwaniejszym elementem tej wieci jest wiez erotyczna, czyli udany seks. >>Wspólne pasje, zainteresowania ich realizacja<< Pasje zainteresowania to juz niekoniecznie, byle sobie nawzajem nie przeszkadzali. >> ....zrozumienie wzajemne i ta niewymierna i nie dająca sie sszablonować miłość a wtedy wszystko inne takze staje sie proste i takie naturalne << Powiedz to kobietom olewajacych potrzeby seksualne swoich mezczyzn. Dawno, juz w tych moich starych tematach twierdzilem, ze one po prostu nie kochaja swoich partnerow, bo jak mozna odmawiac seksu, komus kogo sie kocha? >>Odnośnie statystyki to pomine ja milczeniem całe szczęście temat nie jest o mnie usmiech.gif<< Tak to nie o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś Cos malo tych tematow, gdzie reszta?<, Reszta jest dalej, do polowy maja, w kwietniu i pod koniec marca. Sa, tam, sprawdzalem, wiec nie pieprz glupot o usuwaniu przez administracje. A ktorego konkretnie ci brakuje to ci znajde i podam strone jesli jestes za glupi zeby to zrobic samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu ci poblokowali czeski siurku? Nikomu tylu tematow nie poblokowali co tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeskiego siurka to masz ty w spodniach. I naucz sie czytac, bo widze, ze z tym slabo u ciebie, jesli nie rozumiesz co sie tu pisze. A blokowaniem tematow, to zajmowali sie podobni do ciebie, jesli nie ty sam. Typowe dzialanie durniow, zeby przaszkadzac komus madrzejszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja...ja odpowiem :) niezależne od czego ...żaden nawet najbardziej wyrozumiały i kochający facet nie jest w stanie pojąć po co kobiecie 5 par tych samych butów tylko w rożnych kolorach ...nie trafia do niego wizja ze te to koniecznie do tego a tamte tooo juz wylacznie do czego innego :) i wtedy mozna niezaleznie (!) od przesmiewczej miny faceta dumnie wynieść swą zdobycz i poukładać na właściwych półeczkach ...bez zbędnego wyjaśniania zawiłości tematu oooommmggg jakie cudne butki sobie kupilam :) i tych niezależności jest całe mnostwo :) A na poważnie w zyciu trzeba byc przygotowana na każdą ...w tym takze skrajne sytuacje i niezależność nie dotyczy zwiazku ...faceta tylko kobiety... R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego innym nie blokowali tematow tylko tobie czeski kilkucentymetrowy siurku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś Dlaczego innym nie blokowali tematow tylko tobie czeski kilkucentymetrowy siurku<< Nudny jestes! Czy nie umiesz czytac, ze nie wciaz wiesz gdzie jest ten twoj siurek, ktorego ciagle szukasz? Zdejmij spodnie, opusc majtki i stan przed lustrem to go zobaczysz! A co do blokowania tematow, to zapytaj palantow podobnych do ciebie. To oni blokowali, a nie administracja. Sa tak samo glupi jak ty i to jest wlasnie powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo nie wstawiac fotek na czeskie portale to bys nie mial takiej ksywki. Jak niby blokowali, wlamali sie na serwer zeby zwyklego czeskiego siura zablokowac? A moze to byli "Annonymous"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś Ja...ja odpowiem usmiech.gif niezależne od czego ...żaden nawet najbardziej wyrozumiały i kochający facet nie jest w stanie pojąć po co kobiecie 5 par tych samych butów tylko w rożnych kolorach ...nie trafia do niego wizja ze te to koniecznie do tego a tamte tooo juz wylacznie do czego innego usmiech.gif i wtedy mozna niezaleznie (!) od przesmiewczej miny faceta dumnie wynieść swą zdobycz i poukładać na właściwych półeczkach ...bez zbędnego wyjaśniania zawiłości tematu oooommmggg jakie cudne butki sobie kupilam usmiech.gif i tych niezależności jest całe mnostwo usmiech.gif A na poważnie w zyciu trzeba byc przygotowana na każdą ...w tym takze skrajne sytuacje i niezależność nie dotyczy zwiazku ...faceta tylko kobiety... R Przasadzasz, jesli tylko kobieta nie wyda na te buty pieniedzy przeznaczonych na czynsz, to nie bedzie to facetowi przeszkadzalo. A powaznie, to nie mam nic przeciwko niezaleznosci kobiety, jesli tylko nie uwaza, ze zwalnia to ja z obowiazku dbania o zaspokojenie potrzeb jej faceta. Glownie potrzeby seksu, bo jakos tak sie sklada, ze wlasnie ona pada pierwsza "ofiara" takiej niezaleznosci.Tak przynajmniej wnioskuje z wypowiedzi na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś Trzeba bylo nie wstawiac fotek na czeskie portale to bys nie mial takiej ksywki. Jak niby blokowali, wlamali sie na serwer zeby zwyklego czeskiego siura zablokowac? A moze to byli "Annonymous"? << Na czeskie portale, to wstawiaja fotki jakies palanty podobne do ciebie, bo na pewno nie ja . Ksywke to mozesz sobie napisac na kartce i wsadzic w o******ce! A co do blokowania to co, moze administrator zmienil zdanie i teraz odblokowal ? Masz jakas teorie na ten temat ? Bo mozesz sprawdzic, ze sa odblokowane. Tak bardzo trafialem w czuly punkt prawikow i niedajek, ze az wlamywali sie na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz ilu hakerow mamy na kafeterii. Biale myszki tez widziales? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość dziś Popatrz ilu hakerow mamy na kafeterii. Biale myszki tez widziales?<, Tylko orla cien! No ale moze wyjasnij, dlaczego administracja zmienila zdanie w sprawie postow Rescatora. Bo jakos widze, ze unikasz odpowiedzi! Niewygodne pytanie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyli jaki z ciebie przyglup i sie zlitowali. Jak w filmie "pomagamy ulomnym wchodzic jakos w zycie, taka moda z zachodu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz - ani troszke :P Nie bedzie przeszkadzało bo to beda moje pieniądze :) wiec niby dlaczego by miało ? Zastanawia mnie twoja teoria leży pachnie zapewnia doskonały seks ...ok sytuacja ...wypadek, kalectwo, smierć i zostaje niezaradna życiowo kobieta nie posiadająca własnego zycia zawodowego, możliwości podjęcia pracy ( bo np. przerwa w pracy jest zbyt długa, nie posiada aktualnych kwalifikacji/ uprawnień ) i co wtedy ? Czy to nie jest przypadkiem idealna droga by usiąść przy kasie w markecie i to nie będąc studentka dorabiająca do stypendium ? ( prosze wybaczyć przykład, ale ten padł jako cos uwlaczajacego ...moim zdaniem żadna praca nie hańbi z wyjątkiem tej za darmo :) ...czy taki facet nie mogąc dac kobiecie gwarancji typu bede żył wiecznie albo przynajmniej dłużej niż ty nie krzywdzi swojej kobiety? I bez tekstów jest zabezpieczona finansowo bo tu chyba nie tylko o finanse chodzi, ale także o wsparcie ( wszak od tego jest ;) R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowicie interesująca kobieta z ciebie ratowniczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
>>gość wczoraj Zobaczyli jaki z ciebie przyglup i sie zlitowali<< Nad takim przyglupem jak ty palancie to na pewno sie nie zlituja. Przestan sie juz dalej osmieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość wczoraj Nie bedzie przeszkadzało bo to beda moje pieniądze, wiec niby dlaczego by miało ? << No coz, jesli w malzenstwie beda twoje pieniadze i moje pieniadze, to takie dla mnie troche dziwne malzenstwo. Takie " partnerstwo": facet zarabia na utrzymanie domu i rodziny a zona na swoje przyjemnosci. Zauwaz, ze te "partnerstwo" pisze w cudzyslowie, co nie jest przypadkiem. Ciekawe co bedzie, jesli on za "swoje" pieniadze, kupi sobie kolejny zestaw kijow do golfa, czy innych meskich zabawek, ktore tez tanie nie sa. Czy kobiecie tez to nie bedzie przeszkadzalo, czy jednak pomysli o forsie na czynsz? Obawiam sie, ze tak wyobraza sobie "malzenstwo partnerskie" wiele kobiet : chca miec nowe prawa, ale obowiazki niech zostana przt facecie. Ja to nazywam "ukladem frajerskim" i chyba wiadomo kto ma byc frajerem w tym ukladzie. >>Zastanawia mnie twoja teoria leży pachnie zapewnia doskonały seks ...ok sytuacja ...wypadek, kalectwo, smierć i zostaje niezaradna życiowo kobiet...<< Tak, owszem jest to pewne niebezpieczenstwo, ale myslac w ten sposob i posuwajac to myslenie do granic absurdu, mozna powiedziec, ze nie kupujemy mieszkania, samochodu itd. tylko trzymamy pieniadze, bo przeciez mozesz zachorowac, stracic prace, miec wypadek. I wszystko to moze sie zdarzyc, ale nie sposob zyc jak Demokles, obawiajac sie, ze w kazdej chwili moze spasc nieszczescie. Wiec trzeba tu wybrac jakies rozsadny kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×