Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Metoda nauki Magnusa Carlssona OPINIE

Polecane posty

Gość gość
działa ta hipnoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momoyo pro
Momoyo . Madra wypowiedz ale oni nie sluchaja. Ten watek zalozyl kyos kyo chcial zeby o tzw metodzie było maksymalnie głośno i zeby sprzedaz rosla. Ale nie po to żeby się czegoś o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjagna
To jest zwykłe oszustwo.Przekonałam się sama.Dzwoniłam o zwrot pieniędzy ale zero odzewu.Totalna ściema.Prawdopodobniej sami napisali pozytywne komentarze i dodali fikcyjne zdjęcia.Chciałam dodać negatywny komentarz ale niestety nie ma takiej możliwości bo gdy naciśnie się na "dodaj komentarz" -to nie działa.Skandal! Nabijają ludzi w butelkę i bogacą się na naiwności ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promoyo
Jagna Oczywiście że to oszustwo. Firma zarejestrowana na seszelach (sama sprawdź na ich stronie) a serwer pewnie w chinach. Troche logiki. Gdyby hipnoza była skuteczna to stosowało by ją wojsko żeby mieć ślepo posłusznych żołnierzy. Które państwo nie chciałoby obywateli piejacych z zachwytu jak im się dobrze żyje. Który pracodawca nie chciałby mieć pracowników przekonanych że cudownie jest pracować 16 godzin za miskę ryżu. Co tam etyka moralność itp du.. perele. Chcesz sie nauczyć jezyka to pracuj. Chcesz schudnąć to ćwicz i nie jedz za dużo. Bez pracy nic nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie się wciągnąć nieśwaidomie do Masonów (Iluminatów), czyli w coś, co jasno powinno zostać nazwane sektą satanistyczną, to słuchajcie metod do afirmacyjnej hipnozy. Z tym nie ma żadnych żartów. Ludzi potem spotykają tragiczne zdarzenia. Zastanówcie się dobrze, w co wchodzicie. To pranie mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Promoyo 2015.08.31 Jagna Oczywiście że to oszustwo. Firma zarejestrowana na seszelach (sama sprawdź na ich stronie) a serwer pewnie w chinach. Troche logiki. Gdyby hipnoza była skuteczna to stosowało by ją wojsko żeby mieć ślepo posłusznych żołnierzy". Niestety działa. Ale kończy się bardzo źle, jak wszystko, co jest związane z satanistami i ze złem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnus Carlsson to tylko fiszki :) Takie fiszki można sobie zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka metoda nie istnieje, osoba jak Magnus Carlsson też nie. Do domu przychodzą płyty, których żaden komputer nie czyta. To oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kolejnym debilem, który dał się nabrać. Znowu mam moralniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddawanie się hipnozie to według wiary katolickiej grzech ciężki, przez nią otwiera się na szatana i wpływy innych osób. Prowadzi do zniewolenia człowieka przez demona. Homilia Ks. Piotra Pawlukiewicza - Szatan Działa Nowocześnie: -dostępna na stronie YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie to za mało, nie ma cudów ;d Jednak najważniejsze, by móc uczyć się w PRZYJEMNY sposób, wtedy czas poświęcony na naukę nie ma znaczenia ;) Dlatego polecam Lang Mission, darmową apkę na androida, piekielnie wciąga! http://www.langmission.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, po co płacić za fiszki skoro można zrobić je sobie samemu i ustalić jakie slowa chcesz opanować, a jakie nie są Ci tak niezbędne. Sprawdź metodę 5s, to sposób nauki języka za pomocą uczuć. Uczysz się myśleć w języku obcym, a nie go sobie w myślach tłumaczzyć. tutaj znajdziesz sposób jak wykonać sobie fiszki tą metodą: http://www.isel.edu.pl/forum/viewtopic.php?p=9064#9064

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny oszust na podanej stronie temat nie istnieje. Ale szukając w necie można znaleźć e płyta kosztuje 212zl .pytanie kto wierzy ze nauka języka polega nie na nauce języka ale na nauce odczuwania:) no i pytanie czemu płyta jest tylko do angielskiego skoro w tekście mowa ze metoda uczy odczuwać język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy powinien sam wybrac sobie metode, wg ktorej powinien sie uczyc jezyka. u mnie wybór skonczyl sie na http://www.hanzilla.pl/ - ucze sie w aplikacji chinskiego, skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatdafock
ja ostatnimi czasy miałem okazje przetestowac trochę e-learningów z voucherów,które dostałem z konkursów lub online.Ja mogę polecić wszystkim wytrwałym kurs online który wałkuje codziennie po godzince i widze efekty po 2-gim miesiacu.Niżej link : http://www.bellsenglishcourse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkugkuguk
Zakupilem zestaw do nauki ang z gratisowym germ... hipnoza plus gratis tantra, przez przypadek dostalem gratis indyjski i po pol roku speekam po chinsku wiec jak macie troche luznej kasy to naprawde wart ja przekazac madrym ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afirmacje językowe mnie po prosty zmiotły z nóg... Chcę więcej i więcej angielskiego, tak się wkręciłem, że wczoraj oglądałem filmiki po angielsku chyba z 6 godzin. Po prostu każdą wolną chwilę wykorzystuję na to, żeby czytać, słuchać, oglądać. Tłumaczę piosenki masowo, tomi TAAAAAAAK niesamowicie pomogło, nauczyłem się tylu zwrotów. Jestem wspaniałej myśli i jeśli to się utrzyma, to za kilka miesięcy będę gadał jak anglik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pierwsze wydaje się spoko, ale co do hipnozy do bym się w to nie pchał. Otóż staram się być osobą jak najbardziej wierzącą i wiem co się kryje w hipnozach z własnego doświadczenia i innych. Nie polecam się pchać w to g... bo będziecie później mieli problemy jak większość moich znajomych i nieznajomych aż kończyło się na egzorcystach. Jeśli ktoś uważa że to brednie to nie namówię go własnym doświadczeniem którego nikomu nie życzę a proponuje by tego unikał. Zawsze w razie wątpliwości można sobie poczytać o wolnomularstwie, religiach wschodnich i tajnikach jakie bez naszej świadomości wprowadzają na rynek sugerując że jest to jak najbardziej zdrowe dla nas i naturalne. Może po zainteresowaniu się tymi kwestiami zrozumiecie skąd się wywodzi hipnoza i jakie ma niebezpieczne podłoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurds jezykowy

Kupilem i rozczarowalem sie. Nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×