Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktore to obiady gotuja sie same

Polecane posty

Gość gość
w 8 minut oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatulka
makaron makaron i jeszcze raz makaron :) Najszybsze i najlepsze danie, na przeróżne sposoby, najczęściej z gotowym sosem bolońskim primo gusto, ten to smakuje jak nasz domowy. Czasami polewam makaron samą smakową oliwą i dodaję zieleniny i tez jest pyszniutkie danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację dobry makaron i sam bez niczego dobrze będzie smakował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja makaron z sosem to dla mnie najlepsze i najszybsze danie, często kupuję gotowe sosy primo gusto, prosty skład, bez chemii itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia30
Do takiego parowaru powrzucasz kilka rzeczy i ugotuje się samo. Mam taki z philipiaka i takie przygotowanie obiadu długo nie zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie mam czasu albo ochoty gotować to zamawiam obiady domowe od www.teleobiad.pl. Porcje są duże, ceny dobre, a jedzenie bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie makaron z sosem ze słoika , szybkie i pyszne danie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kluchy od ktorych rosnue brzuszysko i sloik ze sztucznym sosem nafaszerowanym chemia - rzeczywiscie, wspanialy szybki pyszny obiadek - dziecku tez go dasz? A potem tylko jeszcze kilka tabletek na zgage na deser, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty tak jak gotujesz to jesteś pewna, że wszystkie produkty są mega zdrowe, tylko "BIO".... czym ty karmisz swoje dzieci????? Jedzeniem z marketu nafaszerowanym chemią, warzywami i owocami, które poza sezonem nie mają smaku, marchewkę też kupujesz w sklepie i myślisz, że jest taaaaaka zdrowa. Przyrządzasz dania sama i jesteś z siebie taka dumna bo wydaje ci się , że dzieci tak zdrowo odżywiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciulka_91
Korzystam często z szybkowaru philipiaka, obiad powstaje błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sos ze słoika wcale nie musi być zły, wystarczy przeczytać sobie etykietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśkaz
Czy swoje garnki philipiaka myjecie w zmywarce i nic się z nimi nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sos ze słoika wcale nie musi być zły, wystarczy przeczytać sobie etykietę xxx od przeczytania etykiety sztuczny sos robi się zdrowszy i smaczniejszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peja333
Aluśkaz ja mam zestaw Philipiaka i myję je w zmywarce. Jednak przed włożeniem do zmywarki odkręcam termostaty oraz uchwyty naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peja333, zgadza się. Tak właśnie powinno się postępować w przypadku mycia garnków marki Philipiak w zmywarce. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idollka
Sos ze słoika jest dobry, jeśli w składzie nie ma chemii itp. Zwracam uwagę na skład każdego produktu i na prawdę ,można wybrać te dobre. Primo gusto ma dobre przetwory pomidorowe i sosy do makaronów. Sprawdzone przeze mnie niejednokrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka1212
Pani Marto ja mam pytanie odnośnie marki philipiak. Gdzie znajdę wasze sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marccela
Ja gotuję w szybkowarze , to tak jaby się sam obiad gotował, ponieważ wrzucam mięso warzywa do mojego philipiaka i za 15- 20 minut mam miękkie mięso i pyszny sos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczka33
Sama mam szybkowar philipiaka od teściowej. Myślałam, że się nie przyda u mnie w kuchni, ale przekonałam się do niego i teraz wiele posiłków przygotowuję za pomocą właśnie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam szybkowaru ale nabralam ochoty :) ja jak nie mam czasu gotowac to robie rozne potrawki w takim glinianym garze . Wstaje 15 min wczesniej rano mocze garnek przez te 15 min w miedzyczasie kroje np marchwke cebule na cwiartki , seler naciowy wyciagam dzien wczesniej juz pokrojona wolowine , wrzucam wszystko do gara zalewam woda , odrobina soi , lisc laurowy kilka kulek pieprzu i do piekarnika , nastawiam piekarnik na godz 14 i o 14 zaczyna sie wszystko piec , jak przychodze do domu to tylko jakas kasze czy ziemniaki ugotuje , szybka surowke zrobie albo tylko kiszone ogoreczki podaje i obiad gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybszy jak dla mnie obiad to makaron z sosem , najczęściej bolognese. A makaron najczęściej z primo gusto z pełnego ziarna bo ma minerały i błonnik. Sos pomidorowy sama robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją ogromną pasją jest gotowanie dlatego postanowiłam założyć bloga na Facebooku. Blog ma nam służyć do wymiany przepisami. Zapraszam serdecznie do polubienia strony web.facebook.com/Gotowanie-moja-pasja-1740833252611549/ Zapraszam do zamieszczania postów ze zdjęciami potraw i przepisami. Dodam że kto pierwszy zamieści post otrzyma drogą pocztową nagrodę niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×