Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktore to obiady gotuja sie same

Polecane posty

Gość gość
Mhmm. No tak, typowe, najpierw sie osmieszasz, a potem usilujesz udowodnic, ze ty to jednak nie ty. Czyzby lekkie zaburzenia bipolarne, mmm? Taka dziana dziolcha i na blender jej niestac. Cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium a to jak ty ta wode grzejesz,ze sie sama zagotowac nie chce? cieplem swojego ciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi co ma wspolnego osobowosc wieloraka do zaburzen bipolarnych? i na jakiej podstawie to wywnioskowalas? Zreszta juz mowilam,ze to nie ja,a Ty dalej probujesz wmowic mi cos czego nie bylo. Z tym blenderem to rowniez nie moj post wiec moze zastanow sie nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asia
Hejka to ja jestem ta co sie pyta i blender. Autorka tematu nie jestem. Wracając do blendera ręcznego dlaczego jego elementów nie można myć w zmywarce. Ja mam swój już około 10 lat i zawsze myje go w zmywarce. Wiadomo z wyjątkiem tego elementu gdzie znajduje sie blok silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez instrukcje od swojego blendera masz w necie, wiec jak mozesz jej nie miec? Ludzie, co to w'gle za laska? Ja nie wiem jak ty na te swoja rybe z jalowa i wieprzkiem zarabiasz przy tak blyszczacym intelekcie. A.. sorry, zapomnialam, ze przeciez maz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia
Chciałam zauważyć ze wypowiada sie tutaj więcej osób. Tobie sie wydaje ze rozmawiasz z jedna. Ja jestem ta od blendera. Łososia jadam bardzo sporadycznie. Wole karpika mojej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi co ma wspolnego osobowosc wieloraka do zaburzen bipolarnych? i na jakiej podstawie to wywnioskowalas? Czyli mamy rozumiec, ze masz zdiagnozowane rozdwojenie jazni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia
Kurczę poszukałam instrukcji od blendera ręcznego philips hr 1363. I jest tam napisane, ze należy go myć w zmywarce bądź w cieplej wodzie z detergentem. Jak widać są blendery które można myć w zmywarce i takie których nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest dopisane przy myciu w zmywarce? Kontynuuj. :) Nie wstydz sie. A i wymien jeszcze ile czesci nie mozna myc mechanicznie w porownaniu z tymi, ktore mozna. C'mon. :) Uwielbiam jak ludzie podaja strzepy informacji wybrane z kontekstu, ktore pasuja do ich wypowiedzi, pomijajac cala reszte. Zreszta sam fakt, ze ktos musi sprawdzac te info. dopiero teraz, wywolany do tablicy, swiadczy raczej o tym, ze nie jest uzytkownikiem przedmiotowego urzadzenia. Jak sie czegos uzywa, to sie takie rzeczy po prostu wie i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qwa co za inteligentna dyskusja o praniu blendera :D dajcie spokój 2 strony o myciu blendera a temat o obiadach co się same gotuję i zwą się zupka Vifon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asia
Proponuje zmień sobie blender na taki, który można myć w zmywarce. Zaoszczędzisz czas. Tylko najpierw przeczytaj instrukcje abyś kolejnego szajsu nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego. W kazdym sa czesci, ktore trzeba myc recznie, plus dodatkowo ostrza, bo sie tepia w zmywarce jak kazdy jeden noz. Gdybys uzywala to bys wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam blendera i jak się go opłucze NATYCHMIAST po użyciu wodą to nie ma śladu po resztkach jedzenia. Ja płuczę, następnie przemywam płynem do naczyń i jest CZYSTY. Jak zostawiasz na nie wiadomo ile, że ci te resztki zaschną na ostrzach to nie dziwię się, że musisz potem czyścić godzinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtr
Jak tak patrzę jak się żrecie między sobą, to mam wrażenie, że nie macie czasu nawet zupki chińskiej zalać. Z takim poziomem wypowiedzi to chyba tylko groch i kapustę wpierniczacie prostaczki, a Wy tu o daniach z mięsa i makaronu będziecie dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehehe w kreche
O ja pierdzielę wy nawet tyrając wmawiacie innym, że to nic takiego byle tylko na robola nie wyjść :D Obiadeczek sam się gotuniuje :D warzyweczka samusie się kupuniują, mysiają, obieraniują i krojuniają, a sosik sam się mieszaniunia i zaprawiunia śmietaniunią, mięseczko też się samo marynatusiuje w marynatce, która sama się zrobiła, a potem po tym gotusianiu samo się sprzątusia i tak dwudaniuniowy obiadeczek z desereczkiem i kompocikiem samiusi się robiunia, a ja taka supermeneczka jestę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co dzis na obiad macie ? tzn co sie samo bedzie gotowalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałosne. jedna woli poświecić pół dnia na gotowanie sosu, druga woli zjeść gorzej, ale mieć czas na inne rzeczy. Są różne sposoby na życie, ale jesteście zbyt głupie, aby to pojąć i każda będzie wyzywać inne, wmawiając, że jej sposób postępowania jest jedyny słuszny. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości sięgnęłam do tej instrukcji mycia blendera i jest tam napisane: Umyj dzbanek, pojemnik rozdrabniacza (tylko model HR1364/HR1363), część tnącą rozdrabniacza (tylko model HR1364/HR1363) i trzepaczkę bez elementu łączącego (tylko model HR1364/HR1362) w zmywarce lub w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie rozumiem więc, o co ta kłótnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dania na szybko?? wy chyba "gotujecie" z torebek pomysł na... smacznego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wkładasz mięso obierasz warzywa i się gotuje" Mięso trzeba najpierw umyć i oczyścić. Czasami również poporcjować. To zajmuje co najmniej 5-10 minut. Potem trzeba odszumować. Warzywa trzeba umyć, obrać i pokroić. Do rosołu np. opalić cebulę. To zajmuje 15-20 minut. Samo wstawienie rosołu to jest minimum pół godziny aktywnej pracy. xx Moze w twoim wypadku. W moim nie. Warzywa zawsze kupuje juz umyte i pokrojone, wyciagnąc z zamrazarki i wrzucic do garnka -pare sekund.Nie odszumowuje miesa. nie mieszam i nie stoje nad garnkiem. Naprawde wkładam i " samo sie robi ". A w czasie gotowanie tej zupy robie inne rzeczy w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pomysł na, to nie jest takie hop siup. Najpierw trzeba zrobić zakupy, w tym mięso, bo przecież cała ta torebka, to tylko zestaw suszonych ziół i innych przypraw, a wszystko inne łącznie ze śmietaną do sosu, piersią z kurczaka, ryżem, trzeba kupić samemu. Makaron lub ryż trzeba ugotować, mięso pokroić, podsmażyć zalać wodą z pomysłem na, potem śmietana itp. Tyle samo zajmie zrobienie kotletów mielonych, schabowych itp. Ja dzisiaj mam placki ziemniaczane z gulaszem i zrobienie tego, to nie jest 20 minut, poza tym gotuję obiad, dla mnie, męża, dwójki dzieci, także nie jedna mała porcyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis sama sie robi ogorkowa :) Jedyna praca to pokroic ziemniaki i ogórki zetrzec na tarce. Moze z 10 minut. Reszta -pare sekund. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odszumowujesz zupy?! Ble zaraz się porzygam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie jak czytam ze ktos nie wyciąga tego syfu z zupy (szumowiny) to az mi niedobrze:( Napwrde jecie takie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez i tak wiekszosc z was ma nadwage lepiej isc na silownie a nie do kuchni 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na ten temat by sie dowiedzieć o smacznych, szybkich potrawach i co? Jakies zupy z torebki i mrożone warzywa. Czekam także na info o jagnięcinie w 15 minut, niech doświadczone panie domu które mają mnóstwo czasu (także na wyzywanie się na kafe) podzielą sie przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam, że zupa robi się sama, to śmiech mnie ogarnia. JAk można nie odszumować? JA gotuję ze świeżego mięsa i świerżych warzyw, które muszę umyć i pokroić, poza tym warzywa wkłada się później niż mięso. Zakłądam, że laska która wrzuca do gara wszystko razem i nie miesza, nie odszumowauje itd gotowanie zna tylko z programów tv, albo rzeczywiście tak robi, tyle że nie wierzę żeby to było jadalne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharki od 7 boleści na zupach z proszku, kostkach rosołowych i mrożonkach. Ale ta co nie usuwa szumowin, bo bije wszystkich na głowę! Jakie wy syfy jecie, to aż słabo się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam,,,, ale rosół zmrożonych warzyw? wy tak serio serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa te wasze"domowe obiadki? fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×