Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Poznaj darmową aplikację która: na automacie przez 24h pracuje dla Ciebie nawet wtedy kiedy Ty smacznie śpisz dokładnie omawia robi prezentacje i pokazuje jak działa biznes gromadzi Twoje kontakty i buduje z nimi pozytywne relacje robi jeszcze kilka innych fajnych rzeczy a to wszystko Dla Ciebie ZA DARMO! Więcej szczegółów znajdziesz poniżej. https://dourl.pl/Hulzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześć lat to sporo ale jeżeli się kogoś kocha to wiek nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie, sześć lat starsza kobieta szybko będzie stara i nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w łóżku harmonizuję to wiek jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżko to nie harmonia. Taka różnica wieku to i różnica w mentalności i potrzebach partnerów. O wizualnej stronie nie musze mówić. Kobiety starzeja sie szybko. Uprawianie bajania czy bajkowania tutaj nikomu nie słuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:29 chyba nie do konca masz pojecie o czym piszesz , bo to faceci maja problemy z pewnymi rzeczami . W przypadku gdy facet jest duzo starszy od kobiety jest jeszcze gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego kobiery maja mlodszych kochankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee stare baby to jakieś zboczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znam szczesliwa pare chociaz roznica jest 4 lata (dziewczyna starsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie.Dojrzałość człowieka nie zależy jedynie od metryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00.42. O jakich rzeczach piszesz? Tutaj akurat jedni drugich przekonuja jaki to rarytas miec w sypialni starsza kobiete. Z kobietami nie jest jak z winem. Chcesz wiedziec dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaj darmową aplikację która: pracuje dla Ciebie na automacie przez 24h nawet wtedy kiedy Ty smacznie śpisz dokładnie omawia, robi prezentacje i pokazuje jak działa biznes Dokładnie prowadzi każdego krok po kroku Szkoli i prowadzi twoich nowych jak i dotychczasowych współpracowników gromadzi Twoje kontakty i buduje z nimi pozytywne relacje robi jeszcze kilka innych fajnych rzeczy a to wszystko Dla Ciebie ZA DARMO! Więcej szczegółów znajdziesz poniżej https://dourl.pl/qiAlB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2017.08.20 Kobieto, piszesz o swoim wysokim poziomie, a jaki jest poziom kobiety która inne nazywa maszkaronami? Myślisz,że na podstawie kilku zdań, określisz psychologiczny profil osoby? Tutaj jako starszej, zazdrosnej, ze zmarszczkami, której nikt nie wyróżnił pozytywnie za urodę. A ja myślę, że rzeczywistość mogłaby zaskoczyć. Może właśnie był problem z zawiścią kobiet. Może właśnie jest odwrotnie. Ale po co to opisywać, jak to udowodnić? Tutaj każdy może być kim chce i przedstawić się jak chce. A ci co tu piszą negatywnie o tych związkach to na pewno nie same szalejące z zazdrości kobiety, ale pewien głos rozsądku, aby zobaczyć i drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gość 00.42. O jakich rzeczach piszesz? Tutaj akurat jedni drugich przekonuja jaki to rarytas miec w sypialni starsza kobiete. Z kobietami nie jest jak z winem. Chcesz wiedziec dlaczego? X Nikt nikogo nie przekonuje, o gustach się nie dyskutuję. Piszą tu ludzie bo tacy jak ty mają problem ze zrozumieniem, że komuś może podobać się co innego a nie to samo co tobie, że są ludzie dla których ważniejszy jest charatker, usposobienie a nie jędrne cycki i pupa, że sä ludzie dla których seks to nie całe życie a bycie razem obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ludzie, tylko kobiety. Dla facetów jest mega ważna uroda kobiety, młodość, witalność, jędrne cycki i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,te jędrne cycki i pośladki bardzo ważne są dla facetów, dla mężczyzn już nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burdelik drogie panie spragnione klepania po golych tylkach to sobie organizujcie na wlasciwych portalach. Tu sie duskutuje nie oglada wasze wdzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozkraczona wginoza wdówka wszędzie wlezie w poszukiwaniu ukochanego jęzora, tak sie o niego mmartwi e chce wzbudzic w nim zadrość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! optymalnie: dla kobiet - max.1 rok młodszy albo max.3 lata starszy, dla mężczyzn - max.1 rok starsza albo max.3 lata młodsza. ten sam albo bardzo zbliżony status materialny, wykształcenie i podejście do życia - inaczej nic nie wyjdzie. Mężczyzna sporo starszy od kobiety - kryzys wieku średniego, Kobieta starsza od mężczyzny - facet, matka cię nie kochała?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka: 47, jej wieloletni partner: 40. Matka wygląda na młodszą od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, zawsze wyglądają młodziej. Ale tylko na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Na bank to pisała 27-29 latka, która zdaje sobie sprawę, że podobać to już się tylko może dużo starszym, ale jeszcze oszukuje się, że faceci w jej wieku są w jej zasięgu :) Klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam starsza o 11 lat od męża policjanta z łodzi, przede mną kobieta 18 lat starsza-wykorzystana nie dawał na utrzymanie, jak się poznaliśmy bałam się bardzo tej różnicy wieku,wmawiał że to nie ma znaczenia nie posiadał nic po 10 latach służby w policji . I wiecie uległam pobraliśmy się spędziliśmy z sobą 20 lat , wybudowaliśmy dom, ładny samochód ,apartament w Bułgarii, i koniec małżeństwa kochanka z pracy .Myślę że było ich więcej , ale ta się zadeklarowała teraz na starość czeka mnie rozwód,powiedział że mnie ogołoci zostałam trzy razy pobita .ona młodsza od niego 5 lat , nie miała skrupułów dzwoniąc przy mnie, więc uważam moje panie że to jest straszny błąd i wielkie ryzyko ja dziś mam wielkie problemy, z moim mężem on opowiadał mi wszystko co z nią robi jak mu dupę rozkłada o jej dziurach dwóch itp. mam 60 lat dziś mi mówi że pierdolić mnie będą 70 latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica nie jest duża jeśli oboje się kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważny ciąg nie wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niezly swiniak spedalony z tego twojego mezusia, sqrwiale chodzace gowno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×