Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Może też taki zboczeniec jak ci co lubią stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie o 6 lat - to żaden problem. Ale jakby było to 20 lat - no to kurna, jest rzeczywiście kanion kolorado : ))) To tak jakby matka z synalkiem się zabawiali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy wola starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAJMUND    TO   JA    KOLUSZKI
Moja babcia ma 53 lata jej chłopak 36 BRAWO BABCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rajmund z koluszek 36 lat ma dziewczynę 53 lata ., były dekiel z policji już nie pracuje-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajoma miala meza starszego o 25l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam ok, zboczeńcy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 52 maz 46 Staż związku 28 lat Całe życie opieka jak nad małym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sioatra ma szesc lat mlodszego.35 i41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Moja partnerka jest starsza o 11 lat . Poznaliśmy się gdy miałem 22 to było 6 lat temu i w dodatku dzieli nas 210 kilometrów . Dodam więcej , jak ją poznałem to miała już syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i jak wam sie uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Jednakże po 6 latach , cios . Dowiedziałem sie o jej romansie z kolega z jej pracy . Romans ,,podobno" z przed roku . Widziałem z drugiego urządzenia jak pisze na bieżąco z tym fagasem . Pisała okropne rzeczy . Jednakże wracając do tematu to nie różnica wieku rozbija nasz związek . Jeśli kochasz to wiek nie ma znaczenia , wiek choroby przeszłość drugiej połówki nic nie znaczą jeśli kochasz całym sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2017
Chce dać jej szansę , dać szansę nam ale nie wiem czy potrafię po tym co przeczytałem . Łykam leki na uspokojenie od początku sierpnia , nie pomagają . Nie wiem czy czas pomoże . Czy będę w stanie jej zaufać a jeżeli nie to czy związek bez zaufania może przetrwać ?... Czy do końca życia mam się zastanawiać czy nie ma nowego kolegi ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscWzwiazkuZmlodszym
Mój mężczyzna jest ode mnie 5 lat młodszy. Kiedy zaczynaliśmy się spotykać też szukałam potwierdzenia w tego typu forach, czy aby na pewno to nie jest z góry skazane na porażkę. Jesteśmy razem rok czasu, może niewiele, acz bardzo dużo się widujemy. Nie zamieniłabym go na żadnego innego :) Jeśli chodzi o różnicę wieku nie jest ona zauważalna w ogóle, a czasem wręcz mam poczucie, że to ja przy nim dojrzewam. On ma w głowie poukładane od dawna już chyba ;) do tego jest większym domatorem niż ja, więc nie mam problemów, żeby się włóczył z kolegami, bo to ja częściej wychodzę i pokazuję mu jak aktywniej można spędzać czas. O dzieciach mówi częściej niż ja, ceni instytucje małżeństwa, ma silny kręgosłup moralny, nie rzuca słów na wiatr i czuję się przy nim jak przy "prawdziwym" mężczyźnie. Bardzo go szanuję i daję mu to odczuć, żeby miał pewność, że nie jest żadnym jak się na początku obawiał "szczylem". Do tego jak się okazuje mężczyźni w takich relacjach też mają obawy o swoją "pozycję" na początku, bał się, że nie będę go chciała bo gówniarz, albo moi znajomi go z tego powodu nie zaakceptują, albo, że mogę mieć bez trudu starszego, a dla mnie to najbardziej męski i dojrzały samiec z jakim się spotykałam i kocham go mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, za parę lat rzuci cię dla młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscWzwiazkuZmlodszym
Szkoda, że starsi tak nie robią ;) ...pożyjemy - zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscWzwiazkuZmlodszym
W pierwszej chwili chciałam przygadać, ale starzenie się ma swoje niezaprzeczalne plusy, człowiek nie bierze sobie do serca trolla, pozdro600 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jasne haha juz go biora wam facetom to sie wydaje ze mozecie miec kazda smieszy mnie to strasznie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz się śmiać, jak facetowi znudzi się związek ze starą babą i stwierdzi, że marnował sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak u mnie było!!! i tak powiedział to co piszesz przeżyłam szok !!!Więc nie miejcie złudzeń bo facet to świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mam 37 lat czuje sie na 20 pare wiec turlaj dropsa gnojku haha,starosc to pojecie wzgledne ciała i umysly ludzi starzeją się w bardzo roznym tempie.Mozna miec 20lat a czuc sie na duzo wiecej i mozna miec 50lat i bym mlody duchem.Wiec te swoje madrosci wsadz w but i zapamietaj sobie,Czlowiek młody jest do czasu, gdy czuje się mlodo! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14.20 z takimi tekstami o wlasnych wdziekach i nieustajacej mlodosci i urodzie to startuj tam gdzie jest nadzieja ze ktos polknie haczyk. Twoj samozachwyt nie jest zarazliwy. Nie licz na naiwnosc osobnikow meskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mam tylu adoratorow ze ich zliczyc nie moge ale wszystkich odrzucam bo mam swojego 12lat mlodszego mezczyzne za ktorym wskocze w ogien ;) jestes stara dewota haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mam konto na badoo ponad 300 wiadomosci 80% od mlodszych mezczyzn wkleila bym link ale nie chce cie bardzej dolowac dewotko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie to siłą od pługa nie oderwie z taką kulturą i bystrościa umysłu więc na naiwność tu czytających bym nie liczyła. Jak ci potrzeba takiego samochwalenia to sie sobie podobaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara i wulgarna, najgorsze połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×