Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie moge pracowac ?

Polecane posty

Gość gość

Witajce Chciałabym zacząć żyć samodzielnie i zdobyc prace, w ktorej będe sie rozwijać, ktora bedzie w miare stała i pewna, oraz taką w której nie dostane 1200, tylko troszke wiecej. Problem w tym, że niewiele umiem :( Obecnie pracuje w sklepie Mam wyksz wyższe ale kiepski humanistyczny kierunek 5 lat doświadczenia w handlu Nie chce jednak pracować juz w sklepach glownie wieczorami i weekendami- to nie życie na dłuższa mete W związku z tym gdzie szukać pracy? i jak? jestem uczciwa, wiele moge poświecić dla pracy, dokształcać sie uczyc, dyspozycyjna w 100% jednakże nie mam żadnych zainteresowań, w kierunku, ktorych moglabym pojsc. Wierze jednak, że jest jakaś szansa:( Jak kobiety podobne do mnie dostałyscie prace inna niż w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klub go-go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle mozna liczyc tylko na takie odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie pytanie taka odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mieszkasz? Duże miasto? Znasz jakiś język? Jak tak na jakim poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ślask, angielski komunikatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiego miasta najbliżej? W dużych miastach jest teraz sporo korporacji. Główny wymóg to język w miarę dobrym stopniu (Min B1) Może się do ucz tego angielskiego? Piszesz ze niewiele umiesz to dlaczego się czegoś nie douczysz? Język + znajomość Excel to można zrobić s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z wypowiedzia powyzej skup sie na jezykach i szukaj w korpo np. w Kato jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o klub go go to wcale nie jest głupi pomysł. mam koleżankę, która pracuje tam jako kelnerka i bardzo sobie chwali prace w tym miejscu. zarabia ok 4 tysiaki i nie narzeka na nic. praca nie jest wcale meczaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×