Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZinZin27

Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo bym chciała spotkać się z kimś...

Polecane posty

Gość ZinZin27

dla was jestem kolejnym przegrańcem z kafe, więc pewnie zaraz mnie wyśmiejecie, ale najpierw chcę wam powiedzieć ile bym dała żeby poznać jakiegoś faceta, iść na piwo, pogadać, tak na luzie, po kumpelsku... żyję jak jakiś odludek, praktycznie z nikim się nie spotykam, na spotkaniu z koleżankami ostatnio byłam ze 2 miesiące temu, a tak to tylko praca-dom-sklep-praca-dom. Masakra. Teraz jest lato, ludzie jeżdzą na wczasy, wychodzą wieczorami na miasto, a ja dosłownie marzę o tym żeby spędzić z kimś miłe popołudnie... choć nie wiem czy umiałabym rozmawiać z facetem, unikanie ludzi nie pomaga zostać duszą towarzystwa:( pisała to zakompleksiona 27 latka, która nigdy nawet nie była na prawdziwej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego miasta jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie umówie z tobą jeśli nie jesteś gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZinZin27
z Zielonej Góry, nie jestem gruba, ale nie umówię się z Tobą bo jestem zbyt nieśmiała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne że jesteś nieśmiała , ja jestem wygadany i ja bede gadał ty słuchała i odpowiadała na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie :D jak zdechniesz to nie bedzie mialo znaczenia czy *****lo cie 2 czy 200 :D placzki j****e placzace o uwage jak ja wami gardze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na na cholerę tyłki nam tu zawracasz idi*tko ? jak i tak się nie umówisz, tragedia normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Szkoda, że nie jesteś z Warszawy :( Przy mnie dobrze byś się czuła. Ja fajny chłopak jestem, bardzo pomocny więc moglibyśmy gadac o wszystkim ;) Z biegiem czasu mógłbym patrzec jak łapiesz pewnośc siebie i jak kwitniesz przy mnie. Powodzenia kochanie, dobre fluidy Ci przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko niestety jesteś przegrańcem z kafe, właśnie dałaś tego dowód swoim ostatnim wpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
A tamtych desperatów z kąśliwymi uwagami to nie słuchaj. Kiedyś walczyłem z takimi ludźmi ale g****a lepiej nie ruszac bo jeszcze bardziej śmierdzi :P A jak masz na imię powiedz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrownSugar99yy
idź w miasto, choćby sama :) na pewno kogoś poznasz a po 1 czy 2 piwkach lepiej ci się bedzie rozmawiało:) gość dziś - a ja gardzę takim govvnem jak ty , skoro wchodzisz na topik tylko po to żeby kogos zgnoić to znaczy że sam masz problem ze sobą, w realnym życiu też tak ludzi miażdzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem gruba i nawet fetyszyści i feedersi się umówić nie chcą. Mam mega depresję . Wiem że zaraz wy też mi dokopiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chłopakzmarsa27 dziś " dla Ciebie 🌻 to prawda fluidy są ważne ;) ( nie jestem autorką topiku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
NIe jest żadnym przegrańcem. Chyba nie wiesz jakie ludzie mają problemy w życiu. Ktoś nie ma rąk, ktoś jest nieśmiały, ktoś nie może znaleźc pracy albo ktoś ma depresję itd ... Autorce jest potrzebna osoba, która Jej bezinteresownie pomoże poświęcając trochę swojego czasu. Ja bym pomógł ale odległośc mi przeszkadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslales? Ze jestem takim falszywcem jak 99.999% ludzkosci. Zawsze mowie to co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZinZin27
kiedyś dawno czemu zaglądałam czasem na to forum i wyczaiłam jaki panuje tu klimat, a dziś napisałam taki topik, czego ja się spodziewałam, normalnej sensownej rozmowy i odrobiny zrozumienia w największym skupisku niewyżytych trolli i hejterów?? plujecie jadem żeby się dowartościować, żałosne. jedynie chłopakzmarsa27 >dzięki za dobre słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze temat na necie o tym jaki ktos jest brzydki i nie ma znajomych itd to mnie skreca. Co to zmieni? Pisanie w necie o tym nic nie zmieni. Za to zmiana podejscia do siebie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Brownsugar Piwa Jej nie doradzaj. Kobietom dużo łatwiej jest się uzależnic od alkoholu ! Mówię poważnie ! A tym bardziej gdy alkohol ma byc ucieczką od problemu. Naszej koleżance potrzebna jest czyjaś pomocna dłoń. No ale tą dłoń też trzeba samemu podac. NIe no, szkoda że ta odległośc dzieli :D Akurat mam urlop no :P Lubię tak ludziom pomagac. Sam mam z tego korzyści w postaci dobrego samopoczucia jak nazbieram dobrych uczynków w ciągu dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo moze tez cos zmienic wklejenie swojej fotki, moze komus sie spodobasz i pojawi sie wielka milosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz się samotna ale nie chcesz się z nikim umówić... to czego ty właściwie chcesz? Żebyśmy się wszyscy nad tobą użalali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
Zmiana podejścia do siebie to najlepsza pomoc ale jeśli ktoś się wyżali to też będzie mu lepiej. Może autorka, która wstydzi się wyjśc w realu do ludzi woli ośmielic się do nich właśnie w taki sposób. Rozmawia przez neta i przynajmniej wyczuwa dystans. To pomoże Jej tworzyc później relacje z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uboga krewna
co to są dobre fluidy ? revlon, astor, dior itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie siedzimy w domu
Mam ochotę spotkać się z dziewuchą jak wrócę z kontraktu. Powiedzmy na początku 1 sierpnia. Jestem ze Szczecina. Pogadać na poważne tematy i pośmiać się z byle czego, wypić piwo lub pójść na lody z 40 latkiem. Znalazły się by takie panie wieku od 30 do 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to ten s*******n gość dziś znowu :D Popracuj nad pewnoscia siebie, nie wiem poczytaj w necie moze o tym a za jakis czas, nie ma tak ze od razu, zobaczysz ze to wiele zmieni, tylko nie placz o znajomosci nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaku z Marsa ja jestem z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćik
Ja jakąś fajną 30 z Waway okolic bym poznał. Najlepiej nieśmiała i spokojną, nie jestem jakiś bardzo rozrywkowy. Jest jakaś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopakzmarsa27
A też jesteś nieśmiała warszawianko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czujesz się samotna ale nie chcesz się z nikim umówić... to czego ty właściwie chcesz? Żebyśmy się wszyscy nad tobą użalali? XXX Myślę że autorce nie chodzi o to by się ktoś nad nią użalał, raczej szuka okazji do szczerej rozmowy z drugim człowiekiem, na którą jak wynika z jej postów nie może liczyć w realnym życiu. ale ty pewnie tego nie rozumiesz, bo ty jesteś taki/taka normalny/a ... Autorko, ja przez 2 lata chodziłam na psychoterapię , poniewaz z powodu serii traumatycznych przezyc jakich doświadczyłam nie potrafiłam tworzyć relacji z innymi ludźmi i wpadłam w fobię społeczną. Więc, myślę że Cię rozumiem, choć moj przypadek był cięższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod wawy , nieśmiała, spokojna, zakompleksiona i bardzo samotna. Net i wirtualne znajomości to wszystko co mam ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopaku z Marsa. Nie bardzo :) Tylko nieśmiałe Ci interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×