Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sodope

Czy hybrydy niszczą wam paznokcie?

Polecane posty

Gość gość
same hybrydy nie niszczą paznokci. Niszczy ściaganie, ale oczywiście jak się źle ściąga. Używam Semilac i nie mam zniszczonych paznokci, bo robie wszystko tak jak zaleca producent, także bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie sama hybrydy od roku, nosze je non stop i nie mam w ogole zniszczonych, sama tez je sciagam. Jednak ostatnio w drogerii pani ostro mnie zjechala, ze zniszcze sobie paznokcie, ze to, tamto bla bla bla... i nie dala sobie przetlumaczyc. Dopiero jak obejrzala moje dlugie, naturalne i grube paznokcie troche spuscila z tonu. Za to moja kolezanka, ktora raz miala hybrydy robione u kosmetyczki tak zniszczyla paznokcie, ze potem zalowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam, że hybryda marki Toyota, którą jeździ moja koleżanka NIE NISZCZY PAZNOKCI :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywam tylko lakierów Semilac i to od dawna i żadnego zniszczeni ana paznokciach. Najwazniejsze, żeby NIE PIŁOWAĆ płytki! Tylko lekko ją zmatowić polerką. Mało tego, że dobrze położona hybryda nie niszczy, to jeszcze pod nią paznokcie rosną sobie lepiej, bo są twardsze i się dzięki temu nie łamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hybryde na paznokciach nosze juz od ponad 3 lat, od dluzszego czasu uzywam z mistero milano lakierow, ktore sa idealne do paznokci o podwyzszonym badz obnizonym ph wiec nie niszcza plytki paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a jak najlepiej zdejmować czy moczyć w acetonie bardzo długo czy lepiej szybciej zacząć zdrapywać ? a może macie jakiś patent żeby szybciej ściągać, ja staram się jak najwiecej spiłować topu i lakieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę o kilku miesięcy nie zauważyłam żeby były w gorszym stanie, wręcz przeciwnie. Grunt to dobrze sciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acetonu nie polecam, mi strasznie wysusza skórę wokół paznokcia. Ogólnie aceton podobno źle wpływa na kondycję paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz miałam, poszłam na zdjęcie do tej samej Pani u której robiłam i miałam nieco zjechane. dlatego stwierdziłam, że więcej nie robię, chociaż u innych podobają mi się efekty :) może jeszcze kiedyś zrobię, ale póki co wolę sobie sama zmywać i robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie dlatego hybrydy robię sobie sama w domu. Nie ufam kosmetyczkom i stylistkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkipinki1
Mi akurat nie niszczą, a też robię sobie sama w domu. Ale to też pewnie sprawa indywidualna i u każdego może to inaczej wyglądać. Może robisz coś nie tak przy zmywaniu i szkodzi Ci zmywacz z acetonem. Zobacz sobie np tą instrukcję: http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/jak-zmy%C4%87-hybryd%C4%99.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można podejrzewać, że zawarta w lakierach do paznokci nitroceluloza może być toksyczna. Składnik ten jest również stosowany przy produkcji farb oraz klejów. Umożliwia on przyleganie lakieru do powierzchni płytki paznokcia. Ponadto, to właśnie dzięki nitrocelulozie lakier zastyga w formie jednolitej warstwy. Innym składnikiem podejrzewanym o niekorzystny wpływ na organizm człowieka, często stosowanym w składzie lakierów, jest ftalan dibutylowy. Ogólnie podejrzewa się, że ftalany mogą powodować zakłócenia w obrębie układu hormonalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevena7
Często takie lakiery zawierają szkodliwe środki jak DPB, formaldehyd. To nie są przyjazne substancje dla paznokci. Mi niszczyły hybrydy paznokcie. Przestałam na długi czas malować aż teraz nie dawno trafiłam na lakiery marki Mollon, które są bez tych wszystkich szkodliwości. Teraz bez obaw w zasadzie non stop maluję a paznokcie są w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam w sobie manicure hybrydowy nie niszczy paznokci, ale jego niewłaściwe usuwanie już owszem. U mnie nie było problemów, dopóki ściągałam u kosmetyczki. Ale kiedyś strasznie mnie wkurzało jak lakier zaczął mi odchodzić, a nie miałam jak pójść usunąć, to sama go ściągnęłam. Właściwie to zerwałam i potem z paznokciami było trochę słabo. Stały się miekkie, łamliwe, suche, rozdwajały się. Udało mi się je wtedy uratować naturalnym olejem z wiesiołka. Kupiłam w aptece kapsułki twist off z oeparola i smarowałam paznokcie i skórki. Później jeszcze dokupiłam suplement na włosy skórę i paznokcie z tej samej marki, żeby wzmocnić paznokcie od środka i nie dopuścic więcej do takiego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo słabe paznokcie i właśnie pod hybrydą udaje mi się je trochę utwardzić. Ale też używam lakieru który nie niszczy płytki paznokcia :) Stosuję lakiery firmy Makear i trzymają mi nawet 6 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety, dlatego powinnyśmy zwracać na nie uwagę i dołożyć wszelkich starań, aby prezentowały się nienagannie. Na szczęście dzisiaj nie musimy już chodzić do kosmetyczki, możemy zatroszczyć się o nasze pazurki również w zaciszu domowym.http://www.waks.info.pl/nowoczesne-zele-ktore-skracaja-czas-przedluzania-paznokci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 1 razem zniszczyłam. Potem nauczyłam się robić ,ściągać sama i jest ok kupiłam na Ali expres takie spinacze do przytrzymywania wacika wiec nie moczę całego palca. Żeby szybciej działało ścieram pilnikiem pierwszą warstwę, ten top coat, potem ściągam radełkiem zdrapuje się tak łatwo jak farba ze ściany. Paznokcieć nie naruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jak robi ktoś dobry to nie niszczą się, ja np. chodzę tutaj http://dolcevitasalon.pl i jestem mega zadowolona nigdy nie miałam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie zadbać o swoje paznokcie to powinniście wybrać się do salonu urody, który zajmuje się ich stylizacją. Ja od dawna chodzę do www.maniq.pl we Wrocławiu i mogę polecić to miejsce również wam. Tam zadbają o wasze paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę szczerze przyznać, że mi hybrydy zniszczyły paznokcie i to bardzo. Ale całe szczęście udało mi się je całkiem szybko zregenerować. Po prostu używałam odżywki do paznokci z Eveline, tej z wapniem i kolagenem. Bardzo dobra na problemy z paznokciami, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami dobrze jest nałożyć sobie odżywkę z keratyny. Wiem natomiast jedno - hybrydy to jedna z najlepszych wygód cywilizowanego świata i ja z niej nie zrezygnuję. Nakładam non stop od sierpnia ubiegłego roku i żaden paznokieć mi od tamtej pory nie strzelił, a robię na swojej płytce. Myślę, że mimo wszystko to jest też ochrona dla paznokci, jakby nie było.

Polecam lakiery od Provocater https://provocater.pl/018-energy-agathe Mają przebadany sklad, są dopuszczone do dystrybucji w Polsce, tak wiec nie musicie się obawiać o to, ze Wam zaszkodzą.

Sama uwielbiam teraz na jesień ten kolorek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×