Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wstydzę się majątku

dlaczego ludzie biedni nienawidza bogatych? dlaczego gdy facet chce zrobic

Polecane posty

Gość gość
Biedny się dzielą z innymi lub są wyzyskiwani, dlatego są biedni. Bogaci wyzyskują, lub nie dzielą się, dlatego są bogaci. Dlatego biedak który trafi w loterie nie będzie bogaty długo, bo rozda swoją kase innym. Bogaty natomiast będzie kase ściskał, ale naprawde będzie ubogi duchowo, bez prawdziwych relacji z innymi ludźmi, bez prawdziewego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Plebs se Internet założył i czyta wypociny lordów i piratów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebs to naukowce ludzie ktorzy uczyli sie i odkrywali tajniki nauki a bogacz tylko uciska biednych by niemogli sie rozwijac ile dajecie nawyplaty swoim pracownikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda jesteście biedni bo jesteście głupi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy kabaret szczura
Bogaty nigdy nie pracuje u biedniejszego frajera plebsowego! Cwaniak śmieje się z kierowcy i robola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabaret zdrowego szczura
Naukowiec ma IQ najwyższe a biedny jest biedny bo jest głupim przygłupem z niskim IQ a hajs do życia jest zbyteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniak marnie konczy predzej czy pozniej. Pieniadz to jest kamien u szyi pociagnie nadno duzy pieniadz powyzej 8000 tys na wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JeSli ktos niema zaco sie uczyc to moze byc biedny i wartosciowy, pozatym ile z tych bogaczy skonczylo studia i to dziene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty
Biedni się dzielą?! Co za bzdura! Jak możesz się podzielić czymś czego nie masz! To bogaci są filantropami, działają charytatywnie itp. Biedni tylko kombinują jak przetrwać, często kosztem innych biednych. Bogaty nie musi kraść i robić podlych rzeczy dla kasy, bo już ją ma! Bogaci dają biednym pracę. Skoro bogaci wam niepotrzebni i was wyzyskuja, to rzuccie swoją pracę u bogatego i żyjcie na własną rękę! Ciekawe jak długo przetrwacie! Jesteście głupi, trzeba wami rządzić i dawać wam męczące zajęcia, bo inaczej robilibyscie głupoty. Nie umiecie spędzać wolnego czasu kulturalnie, wiec musicie mieć go jak najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buk tak umiłował świat
POlaczku bogaty. W tym Polaczkowie katolandzie zawsze był kult wyzysku, uciemiężenia, katorżniczej pracy, braku poszanowania człowieka i tak jest do dziś. Bogaty jest lepszy a biedny gorszy. TY debilu s***********i! Masz argumentacje małego dziecka i niedorozwiniętego dresa ale czego sie spodziewać po tej hołocie? Tu bogacze to krętacze, kombinatorzym tumany, jełopy, złodzieje z orzeszkiem we łbie nie mający szacunku do nikogo ani niczego i wyjątkowe chamskie s*******ny. Najgorsze są ich bękarty przeświadczenie że wszytsko od życia sie "należy" a jednego dnia nie przepracował bo tatuś dał BOgate tumany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest raczej odwrotnie, biedak im biedniejszy tym bardziej chciwy na kase lecz rozumu brak żeby tą kase potrafić zarobić więc zazdrości bogatemu i planuje jakby go okraść ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty 2015.11.07 Biedni się dzielą?! Co za bzdura! Jak możesz się podzielić czymś czego nie masz! To bogaci są filantropami, działają charytatywnie itp. Biedni tylko kombinują jak przetrwać, często kosztem innych biednych. Bogaty nie musi kraść i robić podlych rzeczy dla kasy, bo już ją ma! Bogaci dają biednym pracę. Skoro bogaci wam niepotrzebni i was wyzyskuja, to rzuccie swoją pracę u bogatego i żyjcie na własną rękę! Ciekawe jak długo przetrwacie! Jesteście głupi, trzeba wami rządzić i dawać wam męczące zajęcia, bo inaczej robilibyscie głupoty. Nie umiecie spędzać wolnego czasu kulturalnie, wiec musicie mieć go jak najmniej! x tak właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ILe tu polaczkowego miłosierdzia. Pewnie to bogate katole piszą i gnojki bogatych rodziców. Głsujcie na prawiczków będziecie robolami jebiącymi po 16 godzin na s*******a z mózgiem zjechanym przez wóde i narkotyki.Jak coś powiesz, jak sie upomnisz o pensje to ci powiedzą "won chamie, zapłace jak będe chciał!"Dowiesz sie że jesteś głupim debilem Ja wypeirdalam stąd i zrzekam sie tego polaczkowego obywatelstwa wy siedźcie w tym Dudolandzie kaczym i czekajcie na cuda. Taki chuj. Będziecie wegetować w nędzy. Ja wyjeżdżam. To bogate polactwo taki los wam gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest raczej odwrotnie, biedak im biedniejszy tym bardziej chciwy na kase lecz rozumu brak żeby tą kase potrafić zarobić więc zazdrości bogatemu i planuje jakby go okraść ze wszystkiego.....Mylisz sie polaczku. Bogata katolska menda zawsze ma mało. Cham, po karku którego pradziada pan dziedzic siadał na konia dziś kultywuje tą tradycje jaśniepańską. Takie są polaczki katole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trzeba było od razu tak mówić, jesteś leniwym komunistą nienawidzących ludzi bardziej przedsiębiorczych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matołku bez mózgu. Widać za wiele we łbie nie posiadasz że od razu piszesz komuś że jest "leniwym komunistą". NIgdy prawacki cepie nie wiedziałeś komunisty, nawet nie wiesz co to znaczy. Najbardziej leniwe to są dzieci bogatych gnojków czyli nieroby które są głupie i próżne a tak na 90% to nie ty zarobiłeś/aś pieniążki tylko twój tatuś. Najwięcej mają do powiedzenia dzieci bogatych kombinatorów co mają na tacy podane wszystko. Tatuś dał tatuś załawił prace, kupił samochód, postawił dom a jego bachor inych od nieudaczników wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś najbogatszymi w Polsce są urzędnicy państwowi z lewymi dochodami z łapówek i przekrętów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś biedna dziś bogata
Jedna i druga strona patrzy po swojemu. Jak byłam biedna, zazdroscilam tym co mają. Uważałam że na pewno legalnie tego nie zdobyli. Myślałam jak Ci idioci tutaj. Byłam skąpa i chciwa. Nie podzieliłam się nigdy z nikim cukierkami czy gumą bo mi było szkoda. Ucirklam z patologii i ogarnęłam się. Dużo ciężkiej pracy i odrobina szczęścia i oto dzisiaj żyje mi się dobrze. Krezusem ni jestem ale kupuje co chce i nie martwię się ile nam na koncie bo zawsze mam. I szlag mnie trafia że dzisiaj tak się gnębi zaradnych ludzi. Wchodzę w drugi próg podatkowy i muszę oddawać na nierobów. Kara za pracowitość! Oddaję masę pieniędzy poprzez zusy i podatki. Właśnie na was biedaki, na wasze zasiłki. To ja pracuję na lekarzy, szkoly, drogi z których korzystają biedni i bezrobotni. Ale jestem szczęśliwa. Wiem co to znaczy jak się nie ma kasy na jedzenie i odzież zimowa. Dlatego ogromnie doceniam to co mam. Nie uważam się za bogatą ale żyje dostatnio. Dzięki własnej pracy. Ale też szczęściu, mogłam się urodzić głupia, a jednak skonczylamm dobre studia i daje radę w pracy która wymaga wiele inteligencji. Jestem świadoma że zdolności i inteligencja to moje atuty, ale pamiętam że w dużej mierze sie z tym urodziłam i o ile na karierę za pracowałam sama, to jednak bez szczęścia w genach byłoby gorzej. Ale jestem pracowita i obrotna i biedy bym nie cierpiała, tego jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś biedna dziś bogata dziś Niestety leniwe komunistyczne hieny którym nic się nie chce w życiu nie widzą twojej pracy, tylko końcowe efekty więc robią wszystko żeby ci ukraść twój dorobek i własność bo masz od nich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety leniwe komunistyczne hieny którym nic się nie chce w życiu nie widzą twojej pracy, tylko końcowe efekty więc robią wszystko żeby ci ukraść twój dorobek i własność bo masz od nich więcej......Gdyby nie komuna to byś u pana dziedzica po polu za pługiem chodził do dziś a w nagrode kijem dostał po karku bogaczu od 7 boleści. To są dorobkiewicze a nie bogaci. W Wolsce takie bydle chciałoby zarabiać góry szmalu bez względu na wynik finansowy firmy czyli ekonomiczny debil. "Jezdem perezez i mie siem należy k*****a!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie cierpię bogatych bo to zarozumiałe chamy,myślą że mają kasę to im wszystko wolno a biedny dla niego to gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbogatszymi w Polsce są urzędnicy państwowi z lewymi dochodami z łapówek i przekrętów...W BOlanda To sie nazywa ZARADNOŚĆ.W cywilizacji oszustwo.Jako że tu jest dzicz i przedmurze Azji to cebulakom w 20 letnim BMW to imponuje. Morda od ucha do ucha ale na pana ręki nie podniesie i tyra za 2000 na miesiąc. Cebulak z********i kołpaki z Avensisa i sprzeda i to jest byznes a pan byznemen zrobi przekręt na PFRON i to też jest byznes. Byznes po Bolandyjsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obecne państwo kasuje ci 80% zarobków gorzej niż w państwie feudalnym więc zmień płytę leniwa komunistyczna hieno. Zamiast tworzyć tylko narzekasz i z zawiści że inni mają trochę więcej szlag cię trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś biedna.........miej pretensje do PISlamu a nie do biedaków. Biedny wcale by nie musiał być aż takie biedny gdyby były godziwe zarobki. Co to jest ten "gen szczęścia"? Jakiś rodzaj fartu? Jak widać w tym kraju zawsze ciemniaki czymś sobie tłumaczą. Jeden pomodlił sie do żyda na dwóch deskach, drugi w czepku urodzony a trzeci "zaradny" złodziej. Zawsze jakaś "siła wyższa". Można i tak ale co ma zrobić ten co nie ma "genu szczęścia"? Każdy powinien mieć jakąś szanse a te szanse powinny być ogółnodostępne a nie tylko dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieźle masz nasrane w pustostanie, urzędnik okradający podatników jest wg ciebie zaradny, a przedsiębiorce który produkuje nazywasz złodziejem? Komunizm wyprał ci mózg hieno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle masz nasrane w pustostanie, urzędnik okradający podatników jest wg ciebie zaradny, a przedsiębiorce który produkuje nazywasz złodziejem? Komunizm wyprał ci mózg hieno........Czytaj ze zrozumieniem tępaku j****y. Zaradny było powiedziane "z przekąsem" czyli w "cudzysłowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecne państwo kasuje ci 80% zarobków gorzej niż w państwie feudalnym więc zmień płytę leniwa komunistyczna hieno. Zamiast tworzyć tylko narzekasz i z zawiści że inni mają trochę więcej szlag cię trafia.........Nic mnie nie trafia. Lubie tyrać jakich ty co wyżej srają jak d**e mają:) Opatentowałeś coś? Stworzyłeś coś badziewiaku j****y? PO prostu jesteś j*****m dorobasem i złamanym chujem co nie ma szacunku do innych. Gdyby nie komuna pan feudalny by po twoim karku na konia siadał. TU w dalszym ciągu w tym katolandzie są feudalne zasady. Ja Pan a ty chamie ***aj na mnie za darmo. Kapujesz mendo?:)Bolanda to azjatycka dziura z j*****m wyzyskiem i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę. 21 wiek, młodzi ludzie, a psioczą na bogatych xD Ja pier*olę. Biedni to wy jesteście, ale przede wszystkim - umysłowo. Pieniądze to jest absolutna podstawa. "W kapitalizmie wolność jest towarem - im masz więcej pieniędzy, tym więcej możesz jej kupić". Proste. Chcesz podróżować po świecie na wysokim poziomie? Chcesz brać udział w rajdach? Mieć duży dom z basenem? Pływać kajakiem? Cokolwiek? Albo chcesz po prostu kupić sobie jakieś fajne ciuchy? Pieniądze to możliwości. A ludzie wszędzie są różni. Jeden będzie ów pasjonatem i będzie zarabiał na coś, a drugi będzie zarabiał dla samego zarabiania, bo lubi. Jednakowoż nie należy tutaj nikogo źle oceniać, bo to są pieniądze tego człowieka i on sobie może nawet spuszczać je w kiblu, jeśli chce. Szufladkowanie ludzi ze względu na stan posiadania to głupota. Wszędzie są różni. Chociaż sama przyznam, że bardzo często spotkałam się z zawiścią i zazdrością właśnie od ludzi biednych. Przykładowo: moja miłosć do butów: usłyszy taki, że wydałam ponad tysiąc (co i tak nie jest ekstremalną ceną za buty) i już pogarda, że co ja sobie wyobrażam za tyle buty. A to sobie wyobrażam, że cenię jakość, niebanalny design i zdrowie. W życiu nie kupiłam butów z plastiku (jakieś dajczmany i te inne, a fe). A jeśli biedak daje się wykorzystywać to już jego wina. Ludzie sami sobie zgotowali takie coś. Nie cenią samych siebie, nie szanują. Tylko się kajać przed innymi, a jak ktoś odważniejszy, to wyzywać, bo ja sam nie mam jaj, żeby się postawić czy zawalczyć o swoje, no nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o take polskie
Lola88..........Już widze twoją zaradność jak sie urodziła byś u bidaków w Radomiu a nie u tatusia kombinatora. Ciekawe czy byś tak cwaniakowała? Weź kredyt na 100000 i co dalej tylko kto ci da taki kredyt? I co dalej? Zakładasz biznes w małej dziurze albo w średnim mieście, płacisz podatki już na starcie, rok czasu masz straty, biznes nie idzie, biznes upada, jesteś bankrutem a odsetki rosną. I co wtedy? Łatwo jest cwaniakować mając pieniądze na start od bogatego tatusia i zakładać różne biznesiki bardziej z nudów i dla lansu niż dla zarobku. Jeden nie wyjdzie zakłada sie drugi. tatuś pomoże. Co ma zrobić człowiek kto nie ma znikąd pomocy i zostanie z długami jak mu biznes nie wypali? Myślisz ty wogóle? Chyba nie. Wielkopańska maniera, słoma z butów, pogarda dla "plebsu" bo tak czy inaczej jakoś to będzie. A jak tatunia zabraknie? No chyba że jesteś jakąś "szafiarką" czy celebrytką co z srajfonikiem przed japą cały dzień chodzi. Ale tu też żeby coś osiągnąć to trzeba d**y komuś dać, tatuś bogaty z układami, kochanek, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgadzam z Autorem. Co to za pieprzenie o tym, że ktoś jest pozerem albo leci na kasę? Oceniajcie siebie, a nie innych. Dopiero jak z kimś się porozmawia kilka razy, to można coś o nim powiedzieć. Bogatymi są zazwyczaj pracowici, obrotni, zaradni ludzie. I odważni, a nie narzekający, że ktoś ma więcej, a ja mam mniej, więc jestem lepszy, bo bieda uszlachetnia. Jak się czujesz tak szczęśliwy to ok, ale wtedy byś nie gadał na kogoś. Inspiruj się, a nie zazdrość. Gdybym był kobietą, to chciałbym bogatego faceta z jednego względu, że pewnie jest po prostu odważniejszy, pracowitszy i bardziej zaradny, a taki sobie zawsze poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×