Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurza mnie ze moj maz podoba sie innym :(

Polecane posty

Gość gość

nie jest jakims Bogiem - nawet kawałek brzucha ma ... nie stroi sie , ma na to wyjeb... twierdzi ze nie obchodzi go opinia innych ,czasem sama zwracam mu uwage by sie ogarnał ... ale juz chyba nie bede ... wystarczylo ze pojechal sam nad wode /z dziecmi/ ja nie mogłam ... wrocil i mowi ze taka nawet w miare -chciala zdjecie z nim robic ... ale on mowi ,co bolca szukasz? - a ona 'w oko mi wpadles' ponoc zjechal ją - ze on dzieciaty itd ... ze szmaciuch sie nie czepia ... nie moge pojąć - puszczasz faceta Z DZIECMI a te france nie mają oporów ,,, jaką mozna byc kobietą?? no i wogle - co on ma takiego w sobie kurcze ... na bank sie na nia gapil i sie usmiechal ... /juz ja go znam/ zadna ot tak by nie podlazła -tymbardziej ze nie jest jakims bradem pitem .... albo ja tego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem Kalisz Rychu Kalisz mów do mnie jeszcze !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, a przy tobie też takie sytuacje się zdążają? Bo wiesz, on ci może dużo opowiadać, pewnie poto by wzbudzić w tobie zazdrość, no chyba, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda zeby przy mnie jeszcze tak było .... nie przy mnie takie teksty nie idą -no przynajmniej nie zauwazylam ... jestem pewna ze musial zaczepic ją wzrokiem -nie wierze ze laska ot tak po prostu przez godzine sie napalila na niego - ze az podeszla - no nie wierze i juz - musial jakies znaki robic /cokolwiek -chociazby wodzil za nia wzrokiem na bank -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mówi do obcej kobiety ze bolca szukasz to wy jakas patologia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie skad wiesz czy to pradwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co by mial kłamać no po co . na 1oo wiem ze tak było . co jak co ,ale w to wierze ....moze sie wkurzyl i dlatego tak ostro zareagował .. nie wiem ... mnie tylko zastanawia jedno co on takiego w sobie ma ... no co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze faktycznie z tym bolcem przesadzil - ale kurcze - jakas obca baba zdjecia im chciala robic to sie wkurzył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jak jej powiedzial ze on zonaty to ona do niego ,zona nie sciana da sie przesunąć , noz ... powiem szczerze ze wkurzylam sie i to ostro ... a najbardziej o to ze leca na niego jakies nawet nie brzydkie laski -- ze to kurcze wyglada tak - pstryk i juz moze isc z ktora chce ...to jest najgorsze ... bo inaczej jak sam by podrywal i zadna by to nie ruszalo -ale na odwrót to juz mnie to niepokoi i to bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia jesteś, że mu wierzysz, bo to wymyślił. Mój też kiedyś podobną historyjkę wymyślił, że niby jakaś małolata go zaczepiła i chwaliła jego cudne tatuaże. Hahaha i Ty myślisz, że w to uwierzyłam? Chciałby. Szkoda, że jak idziemy razem, to wszystkie traktują go jak powietrze :-) Pewnie Ty się podobasz facetom i na Ciebie czasem jakiś zwróci uwagę, więc zazdrosny mąż wymyśla, byś pamiętała, jaki "skarb" masz w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz to mile to co napisałaś .... naprawde wiele bym dała by tak było ... ale ja na bank wiem ze nie klamie -wiem wiem co pomyslicie - dobrze miec takiego faceta - czasem te jego prAwdy tak bolą ze hej . najgorsze jest to --- ze to są unikalne przypadki -by kobiety zaczepialy fcetów z dziecmi -- widocznie bardzo jej sie spodobał - i to jest najgorsze . bo mnie boli to ze ma powodzenie i juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez sie to wydaje naciagane bo kurde az mnie dziwi ze powiedzial do obcej kobiety "czy szukasz bolca"? i Co przy dzieciach to powiedzial. A jak nie przy dzieciach to niby kiedy, bo przeciez mial je caly czas pilnowac. SCIEMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne kobieta się do niego klei przy dzieciakach? ha ha i na dodatek chwali się tym żonie no no. Jak mnie zagaduje jakiś męzczyzna to się do tego nie przyznaje męzowi bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Jakby się nie podobał innym to sama byś powiedziała że cię nie kręci i byś mu rogi doprawiła. Więc lepsze chyba to że olewa inne laski i jest szczery z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi powiedzial tak - a do niej moze powiedzial inaczej skoro mu odp ze jej wpadł w oko - inna po takim texscie napewno by nie powiedziala ze jej sie podoba itd . musial z nia na poczatku wzrokowo flirtowac - bo ot tak sobie by nie podlazła na bank . chociaz gada ze nie patrzyl na nia bo bawil sie z dziecmi - ale jak to w wodzie - mogla podplynąc jakies usmieszki otarcia ... wzrok ... echhh ... i przez godzine ubzdurala sobie ze ma na nia chec -- jeszcze kolezanki byly , piwko ... i odwaga gottowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze jest szczery to super :) tylko ta kobieca duma jak mogą go inne podrywać ? rozumiecie o co mi chodzi >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Zazdrość jest normalna, ale nie możesz popadać w paranoję, skoro on nie reaguje na to:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet takiego przyslowia nie znal o tej scianie - nigdy nie uzywal tej formuly -nawet nie potrafil powtorzyc a ze ja znam to obczailam ze mowi prawde - chcialabym by to byla sciema ... ja wiem ze on nigdzie nie pojdzie z inna ale sam fakt mnie wkurzyl na maxa nie moge na niego pAtrzec nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Wolała byś się od dzieci o tym dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Sama flirtowałaś kiedyś z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra -- ale co sobie myslą takie dziewczyny -? czy waszych facetów /męzów też tak kobiety zaczepiają??? co on takiego ma w sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Zapytaj się ich. Mąż chciał być z tobą szczery a teraz obrywa za to. Jak byś zareagowała jak byś się od dzieci o tym dowiedziała? Ach te baby:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co miałyby mi powiedziec 4 i 5 lat mają . nawet ich podpytywałam to nic mi nie powiedziały . Cholera wie jak on tam z nią gadał - albo dzieci poprostu nie wnikały -hałas woda - one uradowane pluskaniem sie były . a ona gdzies tam obok sie plątała obok niego pewnie . i jeszcze bezczelnie mowi ze zona nie sciana da sie przesunąć . /szmata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaży pełnej wolnych, pięknych, umięśnionych facetów ta laska akurat poleciałaby na chłopa z brzuchem, z dwójką dzieci? Pomyśl trochę. Albo z koleżankami się założyła, że go poderwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Ale ci powiedział. To szczerość się nie liczy wogle? Weź tu zrozum kobiety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierz mi, że młode laski na ulicy, plaży, czy gdziekolwiek, gdzie jest skupisko ludzi nawet nie spojrzą na facetów z dziećmi. To Ci desperaci wyszukują takie naiwniary w necie. W realu żadna ładna młoda laska nie zainteresuje się dzieciatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Właśnie te młode i głupie interesują się tatusiami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa szczególnie tymi siwiejącymi z mięśniem piwnym. Proszę Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trewq10293
Każdy tatuś ma łysinę? Jak jeździ mercem to i może dziadkiem być a blachary będą się ślinić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×